Orgonit s hematitmi

Cesta za poznáním...
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Orgonit s hematitmi

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 23:10

Všetkým prajem krásny deň....
...Chcem sa podeliť o skúsenosť....
...často som diskutovala na tému hematit v orgonite,.... aj tu na fóre, neviem tie príspevky nájsť, ale nevadí....
...pred pár dňami som vyrobila 2 skúšobné orgonity v tvare pologule cca 4 cm a dala som tam niekoľko hematitov a hrot krištáľu...
....čítala som všade , že hematit anuluje, vybíja ostatné kamene, teda aj krištáľ, tak som ho nikdy na výrobu nepoužila...
...mám ale kamarátku, ktorá je vyložene "hematitová kráľovná"...miluje hematit a keď ho nemá - nie je v pohode....
...tak som vyrobila ten orgonit pre ňu a ešte jeden náhradný...na premeranie niekým iným...
...ona dosť cíti energie rukou a povedala mi , že silu má...
..to mi ale nestačilo, myslela som , že je to tým, že všeobecne má rada ten kameň a tak nie je objektívne posúdený...
...dala som ho premerať pánovi, ktorý i už meral moje orgonity minulý rok a výsledok ma prekvapil....
....v skratke...pracuje so stupnicou od - 10 do + 10 ...kd e - 10 sú veci spôsobujúce až rakovinu a + 10 pozitívna energia ..nepamätám si presne rozsah...dosah....
...malý osobný orgonit s hematitmi a krištáľom sa vyšplhal na stupnici na + 7....
..skúste zareagovať..ako je to možné...nevybíja teda hematit krištáľ??? alebo ho vybije a bola to len sila hematitov??
ale to by predsa nemalo silu orgonitu....
...ďakujem za konštruktívnu debatu.... :D

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od sviccc » 17 zář 2012 00:24

Hematit třeba vybíjí, ale co víme o tom, co to dělá v orgonitu? Já osobně třeba nepřikládám vlastnosti kamenům podle toho, co se dočtu, ale podle toho co cítím. Napřiklad Howlit na mě působí mnohem silněji, upřímněji a příjemněji než křišťál, přitom křišťál se do orgonitu používá jako nejsilnější. Ale ve skutečnosti nevím jak to přesně je, jen se snažím přispět do mlýna konstruktivní debaty :-P
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od Martin777 » 19 zář 2012 13:49

Tak ja som to pochopil tak, že hematit je silný energetický kameň ktorý svojou energiou takpovediac "prehluší" energie ostatné. Údajne je spojený zo zemou, no to však neznamená že nemá energiu. Akurát je odlišná.

A malá poznámočka k howlitu.
Je citeľný rozdiel medzi Magnezitom a Howlitom, predajcovia to zamieňajú a často sami nevedia, čistý magnezit je nesmierne upokojujúci kameň (je čisto biely) mám náramok. A howlit je ten s takou kresbou vo vnútri tem "robí" zase "niečo" iné. Hovlit je teda vlastne upokojujúci magnezit + dačo ďalšie.
Inak stačí ich dať pod vankúš a pamätáte si sny. ;)

Stranger
Příspěvky: 46
Registrován: 09 kvě 2011 23:28
Bydliště: holandské hranice

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od Stranger » 08 úno 2013 01:54

Ahoj Monika!
Robil som tiez mayské pyramídy s hematitom,a maly dobrý úcinok.Mojej známej pomohol pri bolestiach hlavy,dost rýchlo,popisovala,ze cíti,ako jej ten orgonit vytahuje tu bolest,aj smer.Ja som sa to tiez neskor dozvedel( od orwy),ze by som ich nemal tolko tam dávat.Ale zjavne fungujú a to je dolezité.
Maj sa pekne,videl som Tvoje výtvory,velmi sa mi pácily,boly podla mojho gusta.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od monikag » 10 úno 2013 12:13

Ďakujem pekne Stranger.... aj za radu aj za pochvalu... ;)
Ja som si už vlani v decembri mi to nedalo.... vyrobila som pár kúskov s hematitmi a dala to premerať nezávisle dvom osobám....
áno...boli veľmi silné....takže hematitové orgonity rozhodne odporúčam :P
Pekný deň prajem...

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od Naso » 20 úno 2013 17:34

taktéž doporučuji hematit, ale jen u osob, u kterých to nevadí, dokážu postavit přesně orgonit na člověka takže vím. Já mám malý osobní orgonit s hematitem a rubíny. Mám k němu osobní vztah. Tím nechci tvrdit že je to vhodné pro všechny. A jako vsuvka orgonit a majitel se vždy poznají.

geronimo72
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2013 10:25

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od geronimo72 » 22 úno 2013 18:05

ahoj Naso ,
prezrad prosim ta ako vyberas kamene a ingrediencie pre osobne orgonity , ak to nie je tajomstvo......najst kamene podla znamenia by som vedel , najst kamene podla zameru ktory by mal orgonit plnit by sa tiez dalo vyguuglit ...zaujma ma ci to robis kyvadlom alebo nejako pocitovo..... ;)

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od Naso » 08 zář 2013 21:48

je to dlouho co jsem tu nebyl tak píšu až teď. Dokážu pracovat i s kyvadlem, ale to je zdlouhavé, pracuju nejraději vnitřně pocitově. Rozpoznám co je příjemné a co není, co je vhodné a co není apod, je to jen dlouhodobě cvičená intuice a pozorování pocitů do takových detailů, že jsem schopen v plné verzi komunikovat s vyšším já a jinnými bytostmi. Těžko se to popisuje, jednoduše se to prožívá.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Orgonit s hematitmi

Příspěvek od juhele2009 » 20 zář 2013 23:16


Odpovědět