Levná výroba orgonitu

Cesta za poznáním...
Odpovědět
prcek
Příspěvky: 2
Registrován: 08 dub 2013 09:45

Levná výroba orgonitu

Příspěvek od prcek » 08 dub 2013 09:55

Rád bych se podělil o asi novou možnost výroby orgonitu. Nebo jsem se ze stejnou technologii zatím nikde nepotkal.
Vyrobil jsem okolo 200ks 200ml orgonitů z lamidu a náklady pro mě byly dále už neúnosné.
Přemýšlel jsem tedy jak snížit náklady na výrobu . Vyrobil jsem orgonity z vosku, cukru, smůly.
Pak mě napadlo vyrobit orgonit ze sádry a ejhle jde to. Sádrový orgonit jsem stejně jako všechny mnou vyrobené otestoval.
Testuji pomocí kyvadla, kinesiologicky a praxí.
Testy dopadly dobře. Funkčnost srovnáním s lamidovým orgonem stejné velikosti je stejná. tj. 100%
Naopak třeba orgonit vyrobený z vosku při testech fungoval jen na 80% oproti lamidovému stejné velikosti.
Mám několik orgonitů přes celou zimu venku a zdá se že dokáží odolávat i vodě, mrazu, sněhu. (zatím tedy 7měsíců)
Jaké vidím přednosti sádrového orgonitu:

- Nízké pořizovací náklady. Pytel sádry stojí kolem 150kč a lze z něj vyrobit přes 150ks 200ml orgonitů.
- Stoprocentní účinnost
- Po vytvrzení odolává i dešti. Mám sádrový orgonit přes celou zimu venku a drží bez nějakých změn.
- Je vyroben z ekologicky lepšího materiálu s porovnáním z lamidem.
- Jde bezproblémově barvit
- Jde lépe zničit

Máte někdo se sádrou zkušenosti? Pojďme to probrat. Vyzkoušejte.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Levná výroba orgonitu

Příspěvek od juhele2009 » 09 dub 2013 16:08

Já teda osobně ne, ale můj děda (štukatér) se sádrou pracoval. Máme od něj různé věci (panáky), to je ale spíš pro zasvěcené do oboru. Pochopil bych výrobu sádrových trpaslíků, to zná každej, ale orgonity jsou přeci jen jiná kategorie. Hlavně po estetické stránce zde hodně ztrácí. Jestli ti ale tohle nevadí, tak s chutí do díla, možná budeš jeden z prvních průkopníků sádrových orgonitů - a to se počítá. ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Levná výroba orgonitu

Příspěvek od sysel » 10 dub 2013 16:33

Ano, pokusy se sadrou tady již byly zaznamenany :-)
Když použijes Havelpol1, nebudes mit tak drahou vyrobu jako s lamitem z drogerie, je moc drahy.
Když použijes do Orgonitu např..... polodrahokamy, tak potom je zalej sadrou....to je prece vecna skoda, aby nebyly videt :-)
Jinak když ses rozhodl pro vyrobu sadrových, je to tvoje volba....tak proč ne,že??
Kdybych treba použil sádrový přívesek s ceskyma granatama:
Obrázek
A nebo chtel od sádry aby me takto rozzářila den:
Obrázek
Pekny den :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná výroba orgonitu

Příspěvek od indigový anděl » 09 říj 2013 20:33

abys zajistil delší životnost sádry venku můžeš použít imesta IBS 47 na hydrofobizaci sádry, tento prášek se smíchá se suchou sádrou před nasypáním do vody podle návodu k použití , a sádra se odlije běžným způsobem

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Levná výroba orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2013 16:56

Sádra je starý známý podvod. Samozřejmě je nefunkční, což si každý orgon cítící může ověřit sám. I já si to ověřil, na pár kusech, jen aby nikdo nemohl říct, že jsem si to neověřil.

Odpovědět