ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Cesta za poznáním...
pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pyrotechnik » 23 čer 2013 09:45

pro kolosjackos:
jestli něco víš o new age a NWO,tak bysi mohl vědět i další věci,které ti unikají.Řeknu ti co víš o NWO. NIC ! Podle toho co tady píšeš,se tvá víra převaluje z jedé pravdy k druhé a výsledek toho všeho nám tady veřejně nabízíš/předkládáš. Dej si chvíli pauzu,ve tvé mysli je obrovský guláš,klid,to je to,co ti neublíží a nezlob se prosím na ostatní lidi ani nevíš,co tímto způsobem vytváříš. Otevři oči....,vše kolem tebe(to co se ti bezprostředně týká) sis vytvořil ty sám a dáváš to za vinu ostatním.Hezký den.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pyrotechnik » 23 čer 2013 09:55

jozef píše:
takze nenavidis orgonity lebo si myslis ze vytvorili tvojej mame rakovinu? a preto ta nenavist k orgonitom?
preco radsej nestudujes preco rakovina vznika? da sa pekne vyliecit napriklad kvapkami MMS, roztokom CDS este lahsie a takisto zmenou myslenia a zit pre nieco, stanovit si nejaky zmysel zivota, clovek sa ma tesit zo zivota, vtedy rakovina nemoze vzniknut. ale z orgonitu rakovinu, to pocujem prvy krat a asi aj posledny. pani doktori to prisudili orgonitom ci ty? zda sa mi to odvazne tvrdenie.
Toto není odvážné tvrzení,toto je tvrzení člověka,který je nevědomý,tedy spí,zdá se mu sen.Takový lidé mě nevadí,pouze je neberu vážně.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pepr » 23 čer 2013 12:28

jozef píše:
pyrotechnik píše:...,ale proto,že člověk zná jenom kolik je jedna plus jedna,tak hned druhého posílá k psychiatrovi.
povedal by som, ze prave ti ludia ktori posielaju druhych k psychiatrovi by k nemu mali ist ako prvi :D

ako vravis, 1 + 1 moze byt aj 3 aj viac, nemusi to byt len 2 ako nas ucili v skole :)
To je naprosto jasné a ve škole se to dokonce učí. Bez tohoto vesmírného zákona by lidi vymřeli. Pro dvojčata je výsledek čtyři ;)

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pyrotechnik » 23 čer 2013 12:39

dnes mi bylo potvrzeno to,co "říkala" má intuice.Kolosjackos je bohužel ovládán temnými silami a proto tady šíří takové věci ohledně orgonitu,je mi to líto,upřímně. Toto nepíšu pro něj,ale pro ostatní. Berte prosím jeho slova s velkým nadhledem,nebo je raději nečtěte,jsou dost nebezpečná. Ale pevně věřím,že to každý pocítil sám a že má slova jsou zbytečná,hezký den.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od kolosjackos » 23 čer 2013 14:07

pyrotechnik píše:dnes mi bylo potvrzeno to,co "říkala" má intuice.Kolosjackos je bohužel ovládán temnými silami a proto tady šíří takové věci ohledně orgonitu,je mi to líto,upřímně. Toto nepíšu pro něj,ale pro ostatní. Berte prosím jeho slova s velkým nadhledem,nebo je raději nečtěte,jsou dost nebezpečná. Ale pevně věřím,že to každý pocítil sám a že má slova jsou zbytečná,hezký den.
:lol:
dik za rozesmani, uz sem se dlouho tak dobre nepobavil.

vis ty jak vznika rakovina? ja sem se to chtel dozvedet a proto sem si precetl knihu "der krebs" a "funktion des orgasmus" od w. reicha. vysvetluje tam jak vznika nejen rakovina ale i zivot, hmota a hlavne co je zivotni energie (o ktere nemas tuseni) a jak vplyva na lidskou psychiku.
nikde sem nepsal ze dorgonit zavinil moji matce rakovinu. abych mluvil tvojima slovami: vidis jen to co chces videt a dokonce i slysis. mel by sis na channaling dat pozor, neni to prave ta nejzdravejsi metoda zachazeni ze svoji psychikou.

oranur/dor maji i pozitivni ucinky, ale to sem uz vse psal tady http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=20&t=983 . take je tam vysvetleni proc je dorgonit jenom obycejny vicestenny orgonovy akumulator, ktery produkuje pri zdrojich "zareni" oranur/dor. blizko ae mochovce (zdroj oranur/dor) take vsechno roste rychleji a mohutneji.

delate z dorgonitu zazrocnou, nadprirozenou vec. zase vidite jen co chcete videt, je vam uplne jedno co spusobujete, hlavne ze ukojite svoje spatne svedomi dobrym pocitem. zem nepatri, ale jen lidem a to si nechcete uvedomit.

podobni trolove litaji s kc 767, sou presvedceni, ze zachranuji lidstvo pred globalnim oteplenim.


sladke sny kluci
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od juhele2009 » 23 čer 2013 14:40

kolosjackos
bohuzel sem az dost pozde spoznal, ze prave juhele je jeden s mala, ktery nestratil kontakt s realitou. Ačkoliv míváme občas různé názory a tady ve vláknech vedeme "žabomyší války" ;) , tak si tvojí odpovědi velmi cením. Zůstávám realistou a snažím si brát dnešní vědecké "objevy" skutečně po kapkách. Ted honem nevím, co napsat. Abych ale místní komunitu nějak nepopudil, tak odpovídám - ANO, má to smysl, ale pouze ve formě amuletu, či-li je to věcí víry. Tot můj názor.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pyrotechnik » 09 črc 2013 22:54

juhele2009 píše:kolosjackos
bohuzel sem az dost pozde spoznal, ze prave juhele je jeden s mala, ktery nestratil kontakt s realitou. Ačkoliv míváme občas různé názory a tady ve vláknech vedeme "žabomyší války" ;) , tak si tvojí odpovědi velmi cením. Zůstávám realistou a snažím si brát dnešní vědecké "objevy" skutečně po kapkách. Ted honem nevím, co napsat. Abych ale místní komunitu nějak nepopudil, tak odpovídám - ANO, má to smysl, ale pouze ve formě amuletu, či-li je to věcí víry. Tot můj názor.
možná, že si se toho nevšimnul Jůhele, ale tvoje velikost písma se VÝRAZNĚ zmenšila,(že by si začal POCHYBOVAT ?) Možná,že zanedlouho nebudou ani "barevná",možná, že ti to jednou dojde a budeš jenom číst a "učit se"......možná ? ,ale zatím děláš tu správnou věc,.......a vysvětluješ si to tak,jak si schopen to POCHOPIT,pěkně pomalu.... a zachvíli bude MOŽNÁ i kolosjackos sám "bez podpory" se svým "gulášem" a sám......

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pepr » 10 črc 2013 10:34

A co takhle ohodnotit svou zkratku 'pyrotechnik'?

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT, MÁ TO ZMYSEL?

Příspěvek od pyrotechnik » 11 črc 2013 20:25

pepr píše:A co takhle ohodnotit svou zkratku 'pyrotechnik'?
ahoj, nemám co hodnotit, ohodnoť si sám co chceš, píšu tady pouze svůj názor a jestli jsem někomu ublížil, tak se omlouvám,nebyl to můj záměr,proti nikomu nic nemám,ani proti tobě,ani proti Jůhelemu,ani proti kolosjackos,toť vše,neber si nic osobně a užívej si svobodu a radost.

Odpovědět