Orgonit-vyléčení nemocí

Cesta za poznáním...
Odpovědět
Zlata
Příspěvky: 1
Registrován: 15 led 2014 14:58

Orgonit-vyléčení nemocí

Příspěvek od Zlata » 15 led 2014 15:30

Zdravím všechny příznivce orgonitů .Právě jsem se zaregistrovala na tomto serveru takže takový nováček :D
Všeobecně se o orgonitech na netu píše , že můžou svým působením výrazně pomoci při některých zdravotních potížích. I zdejší borec Ondřej :) má na svém webu tuto poznámku : Pokud chcete TB nosit u sebe kvůli zdravotním problémům, doporučuji si napsat seznam s popisem těchto problémů. Časem totiž mohou úplně zmizet aniž by si toho člověk všiml... Takže je dobré porovnávat se zápisem z určité doby.
Sice zdejší forum pročítám cca 14 dní ,ale kromě migrény jsem zde nenašla konkrétní zdravotní problém
který by se dal přičíst na vrub kladnému působení orgonitů na lidský organismus.
Může se zde prosím někdo pochlubit od jakých potíží mu orgonit pomohl?
Děkuji všem Zlata

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit-vyléčení nemocí

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2014 21:54

Nene, nejsem borec, ani odborník nebo profík. Odbornost si představuju jinak.

Jsem zdravý, takže orgonit mi nemá co léčit. O detoxu je napsáno už dost a každý si to může vyzkoušet sám na sobě. Už jen to, je univerzální léčení všeličeho. Člověk ale musí být co nejvíc ve fyzickým kontaktu s orgonitem. Někde něco pohozenýho vedle postele, nestačí. Akumulátor (ORAC) nelze orgonitem jednoduše simulovat. Uživatel by si musel vyrobit orgonitovou matraci a prošívanou deku s orgonitem, to by šlo. A nebo dlouho držet orgonit přímo v rukách.

Jinak jsem zaslech o rapidním léčení popálenin.
Migrény mohou mít hromadu příčin, většinou organických. Orgonit často taky pomáhá (DOR), ale pokud by nepomohl, chce to celkovou diagnostiku organismu. Hlavně ne u dochtorů, ti to stejně neumí. Pak si lze vyklíčovat obrázek. Zajímal bych se prvně o stav krve, nutrientů, a zamoření parazitama.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit-vyléčení nemocí

Příspěvek od Ondřej » 24 kvě 2014 10:00

Ještě k migrénám - velmi často jde o příliš hustou krev a překyselený organismus. Silně doporučuji omezit na minimum potraviny co zahleňují - cokoliv ze škrobu, primárně z obilovin; dál cokoliv z mlíka, kde je kasein, takže by prošla jen smetana a máslo. Dál klasický cukr, který masivně devastuje minerály a tak okyseluje. Plus devastuje střevní mikrofloru - imunitu.
Stačí tohle zkusit na 10 dní.
Více, jako obvykle na zdravinadlani.cz, vitarian.cz atd.

Odpovědět