Helikopotvory aj. vznášedla.

Cesta za poznáním...
Odpovědět
vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od vlady » 24 říj 2010 20:53

No ono toho bylo vymyšleno dost třeba i ty mobilní telefony ale nebyly ty materiály a součástky. Vojenské využití má vždy přednost třeba ten HAARP.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Zenko.Idane » 04 lis 2010 19:30

Spectacular Helicopter Static-Electricity Phenomenon , http://www.chilloutpoint.com/featured/s ... menon.html

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 06 kvě 2011 20:03

za nějakou dobu vám nad hlavami při orgo experimentech nebudou burácet vrtulníky či létat drony, ale přiletí vás navštívit ptáčci
ale ještě nějakou dobu zůstane u těch dronů, ptáčci přece jen mají dolet max pár set metrů...
dolet http://www.osel.cz/index.php?clanek=5560

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od kolosjackos » 07 kvě 2011 02:43

@am2: sakvec, co na tom linku bylo duleziteho nejde to otevrit!

u mne na slovacku litaji leda tak "paraglider" :mrgreen:

edit: uz to mam, v tom linku je treba vymazat prvnich paar pismenek at to zacne s http
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od kolosjackos » 07 kvě 2011 02:54

DAPRA: vzdy stejny pdezreli! existuji uz i kyberneticke hady, raby, ptaci, a kdo vi co este, scifi s pred par rokmi je skutecnosti, v urcitem smeru je to uplne smesne jak si s nas delaji plastelinu.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 24 čer 2011 18:17

video s před-letadlem a ještě čímsi stojícím(?)
zvukových komentářů si nevšímejte, autor jen popisuje to, že na lesklém displeji foťáku a za slunečného dne vidí místo obrazu leda tak sebe
sorry, pokud to video tady už je, je to z r 2009
phpBB [video]

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od kozma » 24 čer 2011 22:26

Hele,... já myslim že to je ten klasickej monitorovací ne ? Ten co letí blízko, nízko a je tlustej bílej. Pak lítaj tyhle a sprejujou a tenhle jen kouká a letí táááákhle pomalu. Týpkovi se třese ruka a vůbec... proč to ty lidi vůbec na net uloadujou, achjo, pak si ovčani myslej že jsme fakt magoři, z tohohle se dá vyčíst jen cvičenym okem orgomagora.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Majkl1 » 23 srp 2011 13:20

Tak můj první, bohužel neosobní, zážitek je tu. První várka TB je rozdána či zakopána po okolí. Nic se tak 3-4 dny nedělo a tak jsem si říkal, že vše jsou jenom bludy. Včera jsem tři zakopal pod stromy u svého domu a jako vždy krapet zaoctoval, protože už to opravdu začínají přehánět. To že ocet funguje mám už párkrát ověřené a i lidé v okolí si všimli. Dnews jsem odjel do práce a když přijíždím domů, tak mi moje mamka volá, že jí nad hlavou létají dvě tmavé neoznačené helikoptéry plus 2 ks L159. Bydlí asi 2km ode mne a pár orgonitů ode mne už má. Tak jsem si řekl paráda, něco na tom bude. Ale to jsem ještě nevěděl, co mi poví moje děti až přijedu domů.
Táto, táto, létaly nám nad střechou vrtulníky!. Když jsem se zeptal jaké a kolik, tak řekli, že jich napočítali 7, ale asi jich prý bylo ještě o pár víc, ale ty nebyly v rojnici, ale kroužily mimo!!! Létaly prý v rojnici ve výšce cca 2x větší než jsou stromy kolem baráku, tudíž nějakých 20-30m. Nejprve nad střechou a pak po okolí.
Měl jsem trochu splín, že moje orgonity jsou slabé nebo že vše kolem nich je jen pohádka, ale je to pravda!!!

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Alfa » 23 srp 2011 16:32

Paráda Majkle1! Úplně ti to závidím. V loni jsem pořádně zaorgonitoval okolo domu, ale nic podobného jsem nezaznamenal :roll:

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Majkl1 » 23 srp 2011 18:59

Jenže já to neviděl a to mě hoooodně mrzí. :cry: Takhle to mám jen zprostředkovaně a to není ono. Mohl jsem si to natočit, mhl jsem jim zamávat, případně pozvat na chleba se solí. U baráku mám ohradu, kde jsem jich pár zakopal(orgonitů, ne pilotů :twisted: ), takže místa pro 7 helikopter habaděj. Chjó.
Spíš mám jiné dilema. Myslíte, že je možné aby nějak přeprogramovali moje orgonity? Přece je divné, že k leckomu přiletěj, zmapujou, táhnou ke všem čertům a pak už nic. Jak já coby obyč smrtelník poznám, že s mýma miláčkama někdo nějak nefyzky manipuloval? :?:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od vlady » 24 srp 2011 09:40

Na tohle jsem trochu skeptik. Let helikoptery stojí dost peněz s tím jsou problémy u policie i záchranářů. Přijde mi divné že by někdo uspořádal letecký den jen kvůli pár přidaným orgonitům když jich je už tolik. Hodně lítají s termovizí a hledají pohřešované osoby.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od Majkl1 » 24 srp 2011 11:56

Já nikoho nepřesvědčuji - nemám to zapotřebí. Pouze jsem předal pro někoho myslím zajímavou informaci, která pro mne osobně je důkazem toho, že orgonity působí a ne zanedbatelným způsobem. Nikdy co jsem se ptal po sousedech tu neletělo víc jak 2 vrtulníky ani tehdy ne tak nízko. Žeby hledali pohřešovaného u mě na střeše nebo na posekkané ohradě vidím jako celkem zábavné. A nakonec i pátrací vrtulníky mají označení a tady neměly na sobě žádný nápis. Pro jejich nízkou výšku přeletu věřím mámě, která to sledovala. Bohužel jí to nenapadlo vyfotit.
Můj problém nyní spočívá v tom, zda je možné, že by nějak "poškodily" moje orgonity. :roll:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od am2 » 07 pro 2011 12:11

zajímavé fotky orbů
ale klidně to může být jen jistý druh reklamy,
jak si udělat reklamu, a přitom aby to vypadalo jakoby náhoda
a já osobně se spíše přikláním k tomu, že je to fake a skrytá reklama na Kodyma a jeho nové hudební album
ono to totiž není poprvé a v poslední době se tento reklamní trik používá stále častěji
navíc takové orby lze do fotky snadno implementovat
ale dávám to sem, ty orby jsou ukázkové
http://www.super.cz/7027-rocker-robert- ... dukaz.html

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od kozma » 17 led 2012 02:31

Musel jsem demontovat WCB. Dělali s helikoptérama strašnej bordel. Budili mně ráno průletama. Skoro každej den. Kdo si to nezažil, bude si myslet, že tady všichni kecáme.
Já bych do toho klidně šel i na ostří, ale nežiju sám, takže jsem rozptýlil orgonity po okolí a potůčcích. Koneckonců.... první bitevní linie se děje vevnitř, v nás samých. Proto Kristus mluví o blízkosti Království Božího. Proto mluví o potřebě pokání, neboli vnitřního poznání vlastní hříšnosti. Tady se vede bitva. To že mám teď větší oblačnost mě už tak moc nesere. Potřebuju klid k modlitbě.
Jo a prosím neodpovídejte mi na tento můj výlev těma New Age sračkama. Jsem na to silně alergickej a může se mi objevit ekzém ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Helikopotvory aj. vznášedla.

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 11:45

Ahoj kozmo, jsem rád že jsi v pořádku. Myslel jsem si že se něco děje. Hele to co píšes je úplná hrůza, protože to prožívám také. Někdy si říkám, jestli to nerozeberu. To velké WCB mě tolik nefunguje tak jako viditelně ty tři další menší, které jsem udělal z nasad. Někdy se mě zda, že někdy když je úplně jasno večer, potmě a ani se lístek nepohne, tak z ničeho nic je tak silný závan větru, že mě to hodí až písek na okna. Vrtulníky nejsou tolik, ale někdy opravdu stojí za to. Mužů říct, že mám někdy strach, ale ještě jsem to nerozebral. Kdyby šlo do tuhého, tak to rozdám do okolí. Zkouším TW a to když zahrabu do okolí tak o to néni taková starost. Přeji ti hodně klidu na studium a štěstí. Měl jsem i trochu dojem, že okolo 11.1. bylo přihahaarpovano okolí Prahy a Chebsko, je to vidět trochu na radaru.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět