orgonit pyramidy

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 12 úno 2012 09:25

A máme tady udajně pyramidové zářiče :-)
Obrázek

http://www.osud.cz/pyramidy-po-celem-sv ... eho-mracna
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od juhele2009 » 12 úno 2012 18:33

sysle
Obrázek---- Byl jsem zkontrolovat ten paprsek v Holešovicích - a nic ..... :lol: :lol: Ten Mašek je fakt na budku. ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 12 úno 2012 22:28

Tak nevím kdo:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od juhele2009 » 13 úno 2012 19:33

:D Tak teď si mě dostal ..... :lol: Sorry, nemám čas, dneska mám kroužek :lol: http://sux.cz/49c3 :mrgreen:

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od jedenTT » 26 úno 2012 22:13

kolosjackos píše:ot
@jedentt: precti si prosim te nejdriv tohle: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=932
k tvojim "genetickym experimentum": kazdy saman nebo yogi, anebo treba nekdo kdo bere halucinogenni drogy ti ty geneticke experimenty popise jako prenaseni lidskych vlastnosti do formy (lidskeho) tela, nekdo napriklad kdo je chytri jak "liska" bude mit v te halucinaci treba hlavu lisky anebo treba telo hada a pod. souvisi to ciste s hologramem, kterym nazyvame vesmir. je to projekce naseho (pod)vedomi a nic jineho nez iluze.

sfinx je zobrazeni staroegyptskeho roku ktery zacinal v souhvezdi panny a koncil v souhvezdi leva. neni na tom nic mystickeho i kdyz tam toho plno lidi vidi.

pokud by byli uz tehdy tak inteligentni, nemuseli by nedavno natacet pristani apollo 11 v holywoode ;)
Napísal som, že som váhal či niečo také napísať. Urobil som chybu a napísal som. Žiaľ svoje príspevky si tu nemôžem mazať.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od jedenTT » 09 bře 2012 16:12

Len pre ilustráciu. Tu si kto bude chcieť môže prečítať jeden z "pohľadov":
http://www.casopisimidz.sk/november-200 ... enom-2012/

Konkrétne mám na mysli tretí odstavec (nadpis) od spodu.

P.S.: Od toho spomínaného pána čerpám takpovediac v laickej filozofickej škole od r. 1993. Preto som si dovolil napísať o tých pyramídach tak ako som si to ešte pamätal.
A to čo tu bolo vyššie v diskusii spomenuté ako je to s tými halucináciami, zjaveniami, videním Ježiša, panenky Márie a neviem čoho ešte všetkého tak v tom má určite jasno a nevysvetľuje to takpovediac "o ničom" ako je to zvykom v ezoterických /a duchoprdných :-) / spolkoch ale do najmenšieho možného detailu a hlavne s pochopením pozorovaného.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 09 bře 2012 17:03

To by me tedy zajímalo, proč v těchto dnech vydávala hora Říp několik zářících barev?
Možna dodám i fotku.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od jedenTT » 09 bře 2012 22:49

O tom som ani nevedel. Snáď sa to ku mne časom dostane. Som zvedavý na tú magnetickú divočinu toho 6.júna. Vraj to časovo má vísť tak, že by sme mali v tejto lokalite zrovna spať. Uvidím či po tom vôbec vstanem. Ale súložiť radšej v tedy nebudem. Možno dám piateho svoje orgonity radšej niekam do pivnice. Ak to bude mať vôbec nejaký význam.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

lantop
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2012 17:23

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od lantop » 11 bře 2012 22:48

Ahoj, co se mělo dít na hoře Říp?

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 11 bře 2012 23:11

Ahoj, prostě nevysvětlitelný pohled. Mám 30let Říp jako na talíři i s vzhledem. Ale v takových barvách ještě nezařil. A to jsem na to byl upozorněn. Jako kdyby nad ním byla polární záře. Ta ale nad ním byla již pozorována, ale to už byl večer. Nyní tak okolo 14:00.hod.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

lantop
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2012 17:23

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od lantop » 12 bře 2012 21:19

Aha, taky jsem kousek do toho kopce :o) z Beřovic :mrgreen: přímej výhled nemám, musel bych vyjet jinej kopec. Tak to jsme skoro sousedi. Nafoť to, docela mě to zajímá a určitě nejsem sám.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 12 bře 2012 21:28

No bylo to před 14 dny. Bohužel to syn nevyfotil a já byl v práci. Stejnak i nyní jde odtud silně do oranžova záře. Ale nemám nyní přímý pohled, musel bych za vesnici:-), Beřovice jsou za Velvarama:-), golf.. Paráda sousedi:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od cardej » 17 bře 2012 20:02

Byl jsem zkontrolovat ten paprsek v Holešovicích - a nic -určitě je konstrukčně řešena jinak

Pyramida by měla být komolý jehlan, a materiál stejnorodý. jak píše Babanin ve své knize.
Říp má podobu komolého kužele tak se tam mohli objevovat ty energie jako světelné efekty.

Sysel makáš suprově. Chválím. Hodně úspěchů.

KLid a mír ve mně patří i Vám všem.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od cardej » 17 bře 2012 20:18

Zajímavý výklad působení sil a geometrie vesmíru- a i zajímavý výklad o sile tvaru- pyramida

http://www.youtube.com/watch?v=7L8FZW33 ... r_embedded

Z orgonet. cz

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: orgonit pyramidy

Příspěvek od sysel » 17 bře 2012 21:08

Bylo mě řečeno že nad Řípem přilétlo UFO, i na kopec nedaleko, je tam zřícenina hradu Házenburg.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět