Projekt Super Orgonit

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 21 led 2011 17:30

ormen píše:Saimoneus: Tomuto nejak nerozumiem ,,pomocou transformačných špirál v tvare ramien galaxií,, :D a este mam na teba otazku ako si zbieral tu zivicu v lese? :D Lebo cez vikend sa chystam do hor a rad by som skusil stromovu zivicu ale nemam s tym ziadne skusenosti zatial som pouzival len vceli vosk alebo polyesterovu zivicu. Inak byvas v krasnom prostredi :) mna to uz v tom meste nebavi :D DIK ;)
SBB špiráli a ich výrobu najdeš tuna:

Kód: Vybrat vše

http://www.orwa.wbs.cz/Vyroba-SBB-spiraly.html
Živicu som nazbieral ručne s pomocou nožíka, pomáli odrezával plátky živice. Strom má silne odretú kôru od ťahania dreva horárov a živica pochádza zo stromov jedle a smreka-ihličnany ktoré najlepšie prijímaju energiu z vesmíru a nasledne transformujú do matičky Zeme. Preto je obrovský pás hličnanov okolo severného pólu, 1/3 všetkých stromov na Zemi. Špiráli taktiež transformuju energie, v spojení s orgonitom a živlami vytvoríš super orgonit-čož je i zamer tohoto projektu.. ;)
Včera som v nejakom "tranze" vytvoril takuto špirálú:


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

takto to nejako vidím okolo krištálu pri dalšom projekte zapojenia strechy ako antény :D  
vid. obrázok nižšie ↓↓↓
Obrázek

pre zobrazenie plnéj v velkosti klikni TU

Obrázek

No teraz si niesom uplne istý smerom a polarizácií energií v takéjto špirále.. :D Nevadí, poznatky uložené podvedomí z čias Mayov ma povedú..

No nezabudaj nato že orgonity robia prácu na (podla mňa) 70-80 %, 1/3 vytvorí vedomie, pozorovateľ, stvoriteľ orgonitu.. ;)

Večer pridám ešte par fotografií z dneska plus video z dvojdňového pomytu orgonitu vo vodopáde a jeho učinnosťou.. :D
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od kozma » 21 led 2011 17:56

Wow jsem zvědavej na každej další Tvůj příspěvek chlape ! :D

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 21 led 2011 21:23

kozma píše:Wow jsem zvědavej na každej další Tvůj příspěvek chlape ! :D

:D a jeeeje... "autogrami dávam až na lestiku" :D :D :D Tuna je to video z dneskajška, pridal som aj nejaku hudbu nech tam neduje stále mocný severák.. :D


phpBB [video]
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od rastoo » 22 led 2011 12:49

Saimoneusi si paradne nabudeny :) Nech ta to neopusta, tesim sa na tvoje prispevky.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 22 led 2011 13:28

Já už spirály do orgonitů nepoužívám. Nějak mi z různých stran přišlo že to neni to pravé ořechové. A že bez nich to funguje líp.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 22 led 2011 17:48

Mike.Jt píše:Já už spirály do orgonitů nepoužívám. Nějak mi z různých stran přišlo že to neni to pravé ořechové. A že bez nich to funguje líp.

Taktiež nemám moc dobrý pocit z tejto špirály

Obrázek

Jakože fajn je pekna a čačaná pre myseľ, no točenie energií v proti smere hodinovích ručičiek a nasledné točenie v smere by podľa mňa nemalo dobrý učinok, sila energie by bola oslabená kompenzáciou tejto disharmonie, nehovoriac o tom že ma ísť "zlahka" bez zábran... Preto radšej spravím niekde ďalej od obydlí kocku s presními rozmerami a uvidím výsledky spôsobom pokus/omyľ.. :D

Inak už asi štvrtý deň som nevidel na oblohe žiadny chemtrails až na dnešný kusok, ostatné iba obyčajné lietadlá zanechávajúce za sebou vodnú paru ktorá sa okamžite rozložila...Búďto im protestujú piloti, alebo to už konečne vzdávajú nad týmto územím. No skôr len testujú čo znesie lesný orgonit... :D :D :D Preto strategicky rozmiestnim lesné orgonity pozdlž celého údolia počínajuc každým vykrívačom, vysielačom, radarom v okolí + samorejme rieky, potoky, hory, aby vedomia mali s čím pracovať na oblohe.. ;)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=-4AtJnQYoO0[/video]
Dúfam že zoženiem nejaké fenakity pre zosilnenie vibrácií krištálu a "ťahanie" vedomí ľudí aspoň do astralnej úrovne byťia. No takáto paradoxne "násilná" idoktrinácia mierovími nástrojami by mi mohla spraviť viac paseky na ceste ako úžitku, preto treba informovať a nechať ich nech sa rozhodnú ako dalej.. Avšak ako sa tak pozerám sme ovplyvňovaný astrológiou, astronómiou a iními energiami ktoré teraz prudia na Zem či chceme alebo nie..
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 22 led 2011 23:03

jinak k super orgonitu, dneska sem složitě proměřoval s Levi všechny různý možnosti a vypadá to, že umíme až z 6ti násobit výkonost TBčka, připoužití stejných surovin. Pouze de o to to správně poskládat dohromady
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

foxx
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2011 22:09

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od foxx » 22 led 2011 23:56

tak sem s tím..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 23 led 2011 00:39

vše sepsáno. Ještě k tomu asi budu něco přidávat a dělat korektury.

http://www.zumodrive.com/share/a0IEYzQ1OD

Velké poděkování patři Levi, která mi hodně pomohla a je to z velké části náš společný výtvor.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 23 led 2011 20:34

Mike.Jt píše:vše sepsáno. Ještě k tomu asi budu něco přidávat a dělat korektury.

http://www.zumodrive.com/share/a0IEYzQ1OD

Velké poděkování patři Levi, která mi hodně pomohla a je to z velké části náš společný výtvor.

Skvelé! Konečne sa experimentuje! :D :D :D Teraz premyšlam nad tým ako skombinovať 5 Platonovích telies a orgonit. Z počiatku som to videl všetky telesá v jednom, no radšej vytvorím 5 roznych čo možno najviac geometricky presných telies rozmiestnených na špecifických miestach. Avšak mám dilemu či budu všetky na jednom území v určitých rozostupoch alebo roztrúsené po celom Slovensku, no aby som ich rozmiestnil po celom Slovenksu musím mať najskor velmi pozitívne výsledky, čož sa domievam že určite budú! Takže tvorme, skušajme, giftingujem, žime! :)
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od sophia » 23 led 2011 21:32

Mike.Jt píše:vše sepsáno. Ještě k tomu asi budu něco přidávat a dělat korektury.

http://www.zumodrive.com/share/a0IEYzQ1OD

Velké poděkování patři Levi, která mi hodně pomohla a je to z velké části náš společný výtvor.
Výzkum fajn :shock: , ovšem do TB je trochu škoda dávat drahý jednohrotový křišťál nebo několik hustot špon... Myslím škoda s ohledem na cenu kamenů a nemyslím teď ty dietní v průměru 2mm silné mini křyšťálky z Minas.

Zkuste změřit "pracovní" TB, kde je surový kříšťál velikosti broskvové pecky a všude kolem stejná hustota špon. :idea: Tam by tok orgonu neměl být problém - snad.

K tomu výzkumu - mimochodem plánuju vyzkoušet jak se bude chovat "kompaktní" CB, kde trubky v základně budou od sebe odizolovány - nebudou se trubky vůbec dotýkat špony. Izolace bude z pryskyřice, něco jako trubka v trubce...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 23 led 2011 21:54

u CB je problém se zahlcováním, kdy ty trubky táhnou tolik DORu že to nezvládá zpracovávat. Výkon by stoupnul několikrát kdyby se to vyřešilo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Saimoneus
Příspěvky: 35
Registrován: 10 led 2011 22:44
Bydliště: North Pol
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Saimoneus » 23 led 2011 23:14

Mike.Jt píše:u CB je problém se zahlcováním, kdy ty trubky táhnou tolik DORu že to nezvládá zpracovávat. Výkon by stoupnul několikrát kdyby se to vyřešilo.

to by sa dalo vyriešiť zväčšením základne, zvíšením hustôt - bronzu,19-nástkovéj ocele, titánu a 24 karátového zlata.. ;)


phpBB [video]
PEACE AND LOVE AND MORE ORGONITS.. :D

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Aerosmith » 23 led 2011 23:32

Mike.Jt píše:u CB je problém se zahlcováním, kdy ty trubky táhnou tolik DORu že to nezvládá zpracovávat. Výkon by stoupnul několikrát kdyby se to vyřešilo.
Možná by stálo za to vyzkoušet u CB např. 3 trubky zapustit klasicky a 3 odizolovaně jak to zamýšlí experimentálně sophia. On mě totiž není úplně jasný princip toku DOR do CB a toku POR z CB. Kdyby to šlo nějak oddělit, třeba by se pak CB nezahlcovalo, jak píše Mike.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Projekt Super Orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 24 led 2011 01:21

ono právě zvýšení hustoty by to ještě víc zadrhlo. Nestíhám sepsat ted všechno, ale u Orwy sem se setkal se nezahlcujícím orgonitem a hodlám na toto téma vytvořit pár variací.
Je důležité odvést přebytečný DOR.

Stále si myslim že W. Reich to měl se svým CB dobře vymyšlený. Ono to o čem se bavíme není Cloudbuster ale Chembuster.

+navíc existuje metoda výroby "orgonitu" bez špon, a i bez pryskyřice. On samotnej křištál má mnohem větší potenciál než si dokážeme představit. Problém je ten. že technologie k aktivaci energie křištálů a jiných kamenů nejsou moc známé, a např já jen vím že to existuje, že by to mohlo umět to a to, a občas narazím an střípky té techlogie zabudované do nečeho jiného. Ale to jsou pouze zlomky toho co se používalo v Atlantidě.

Mrzí mě že ted nestíhám, ale jakmile budu mít čas zkusim se do toho přít a něco vymyslet.
Ps: kdo umí s kyvadlem, a všeobecně pracovat s energiema ocením jakoukoli pomoc. Víc hlav víc ví.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět