Orgonitová voda

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od Luce » 09 čer 2011 12:35

kocour píše:A mě by zase velmi zajímalo, jak doapadne po proměřování tzv. spinování vody: viz.: http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/sp ... ratna.html
Může se tomu někdo odsud zodpovědně věnovat a podat výsledky svých zjištění???
chutove je to super,energeticky to nabiji,automaticka kresby ukazuje zvyseny "proud" energie,toceni levotocive,takze zatim sama pozitiva:-)
Dal jsem zmrazit vodu ospinovanou,tak uvidim co se tam objevi.
Ohledne lecby nemoci nevim,protoze jsem zdravej:-)
ohledne pusobeni na ostatni cleny rodiny zkoumam:-)
To je zatim vse.
L.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od antistatic » 14 čer 2011 18:54

V praci mam u stolu drzak na petku a pod nim orgonit,do petky si hazu par kaminku kristalu a je to supr,skvele chutna,je takova mekka a klouze do krku,chut je takova prirodni..ja si teda varim caj,piju ho skoro porad,jsem cajar:) to same s hrnkem doma! v lednici dve TB u ovoce a peciva opet nekolik TB a ovoce i pecivo je ted velmi dlouho cerstve... Dokonce orgonizovane pivo je taky moc chutny a neni v nem tolik bublin se me zda..:)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od mufin » 14 čer 2011 19:11

:D Orgo-pivo.... to mi připomíná, kterak nejmenovaní orgo obchodníci prodávali v Litomyšli na zámku orgo-víno a mělo takovou sílu že se tam nějaký návštěvník střískal, byla ostuda a od té doby je na astrovíkendech zákaz alkoholu :D

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od jedenTT » 04 bře 2012 02:13

antistatic píše:V praci mam u stolu drzak na petku a pod nim orgonit,do petky si hazu par kaminku kristalu a je to supr,skvele chutna,je takova mekka a klouze do krku,chut je takova prirodni..ja si teda varim caj,piju ho skoro porad,jsem cajar:) to same s hrnkem doma! ..... :)
Nie síce s orgonitovou, ale s vodou ktorú pijeme celá rodina mám obdobné skúsenosti. Používam Šungitovú drť vo vode. Skutočne mi potom stačí aj menej hodín spánku. Ráno sa už nemotám ako ožratý, než sa konečne "naštartujem". O Šungite sa píše, že je vhodný tiež aj do akvária s podobnými výsledkami ako tu píšete s orgonitmi. Mal by byť v pohári s vodou aspoň zopár desiatok hodín. Lenže mi to doma máme v nádobe ktorá sa u nás aj niekoľko krát za deň vyprázdni. Voda je priezračnejšia a som schopný ju stále piť. Pre mňa je aj odstáta voda z vodovodu obzvlášť ráno ako kameň do žalúdka. Šungitová nie. A vraj šungit uvoľňuje do vody okrem iného aj stopové prvky. Ale to si overiť nedokážem. Jedine je vidno ako vytvára na stenách pohára veľa bublín, ktoré sa časom zväčšujú. V knihe o ňom čo písala jedna ruska som sa dočítal,že kmitá na frekvencii 600Hz. Lenže ja som naň navinul cievku s hromadou závitov a pokúšal som tak cez diódu nabíjať elektrolytický kondenzátor. Tak toto mi s ním teda nefungovalo.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od sysel » 04 bře 2012 07:30

jedenTT píše:
antistatic píše:V praci mam u stolu drzak na petku a pod nim orgonit,do petky si hazu par kaminku kristalu a je to supr,skvele chutna,je takova mekka a klouze do krku,chut je takova prirodni..ja si teda varim caj,piju ho skoro porad,jsem cajar:) to same s hrnkem doma! ..... :)
Nie síce s orgonitovou, ale s vodou ktorú pijeme celá rodina mám obdobné skúsenosti. Používam Šungitovú drť vo vode. Skutočne mi potom stačí aj menej hodín spánku. Ráno sa už nemotám ako ožratý, než sa konečne "naštartujem". O Šungite sa píše, že je vhodný tiež aj do akvária s podobnými výsledkami ako tu píšete s orgonitmi. Mal by byť v pohári s vodou aspoň zopár desiatok hodín. Lenže mi to doma máme v nádobe ktorá sa u nás aj niekoľko krát za deň vyprázdni. Voda je priezračnejšia a som schopný ju stále piť. Pre mňa je aj odstáta voda z vodovodu obzvlášť ráno ako kameň do žalúdka. Šungitová nie. A vraj šungit uvoľňuje do vody okrem iného aj stopové prvky. Ale to si overiť nedokážem. Jedine je vidno ako vytvára na stenách pohára veľa bublín, ktoré sa časom zväčšujú. V knihe o ňom čo písala jedna ruska som sa dočítal,že kmitá na frekvencii 600Hz. Lenže ja som naň navinul cievku s hromadou závitov a pokúšal som tak cez diódu nabíjať elektrolytický kondenzátor. Tak toto mi s ním teda nefungovalo.
Ano šungit je kámen s čistícím účinkem na vodu. Jak uvolňuje stopove prvky si nedovedu představit, když to je v podstatě jen uhlík. V Rusku ho drtili a vozili do přehrad s pitnou vodou a do studní. Ale když bereme v potaz jeho cenu? :-).
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od monikag » 05 bře 2012 02:42

U nás je drahý...v Rusku je za babku...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od sysel » 05 bře 2012 08:40

No právě...tam toho mají, že s tím mohou topit :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od jedenTT » 05 bře 2012 14:03

JJ, oni keď to objavili tak s tým aj pôvodne chceli topit ale zistili,že to nejde.
V jednom maloobchode sa mi zdali šungity drahé a tak som išiel do ďalšieho,kde bola "prijateľná" cena. No a potom som išiel mimo mesta a tak som namiesto pôvodného nákupu 200gr./6,50eur kúpil 1kg/13,50eur a ešte som si tie kamienky z drte sám povyberal podľa veľkosti. Teda najväčšie čo tam boli.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od sysel » 05 bře 2012 14:10

jedenTT píše:JJ, oni keď to objavili tak s tým aj pôvodne chceli topit ale zistili,že to nejde.
V jednom maloobchode sa mi zdali šungity drahé a tak som išiel do ďalšieho,kde bola "prijateľná" cena. No a potom som išiel mimo mesta a tak som namiesto pôvodného nákupu 200gr./6,50eur kúpil 1kg/13,50eur a ešte som si tie kamienky z drte sám povyberal podľa veľkosti. Teda najväčšie čo tam boli.
Dle ceny se to pohybuje již na hranici drahokamu.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od monikag » 05 bře 2012 15:55

jeden TT, skús ten Pezinok Kameň a zdravie, tam máš šungit veľké kusy aj 1 kg za 5,50 €

jedenTT
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2012 01:27
Bydliště: Trnava

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od jedenTT » 05 bře 2012 17:42

jj, monikaq. presne v tej predajni som bol. keď som kupoval nad 80eur tak to účtovali za VOC. ale k cene nezabúdať prirátať dph. majiteľa som síce nezastihol a tak som si tam urobil exkurziu sám. totiž ten predavač čo tam bol mi nie na všetko vedel povedať ceny.
Keď dvaja robia to isté, to ešte nemusí znamenať, že je to to isté. Náhody neexistujú. Sú len nami nepochopené zákonitosti.
Keby každý dodržiaval zákony,nebolo by vynálezov.
Hlupák hovorí čo vie. Múdry vie čo hovorí.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od sysel » 11 bře 2012 08:56

Ano toto není k zahození :-)
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od Tosky » 22 říj 2012 17:43

Má vliv na orgonit, když se nechá například v nějaké skleněné formě?

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od monikag » 22 říj 2012 19:52

Tosky píše:Má vliv na orgonit, když se nechá například v nějaké skleněné formě?
..orgonit by mal byť rozhodne vyklopený von z nádoby...pokiaľ je to možné...ale keďže ide o energiu, tá prejde aj cez stenu...aj cez sklo....ale asi tá sila bude o niečom inom....myslím...

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Orgonitová voda

Příspěvek od Tosky » 23 říj 2012 19:15

ok díky

Odpovědět