Orgonit - negativní zkušenost!

Cesta za poznáním...
smurfo
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2011 16:04

Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od smurfo » 14 dub 2011 20:28

Ahoj,

chtěl bych se podělit se zážitky, které mi za dva týdny užívání přinesl orgonity.
Musím říct, že zkušenosti jsou zcela negativní a jsem z toho trochu smutný.

První den: hned asi hodinu po vybalení a rozmístění mne začalo škrábat v krku a chtělo se mi spít, to si dovedu vysvětlit jako spojitost s detoxikací. Když jsem šel pak spát(kameny jsem si dál naschvál k nohám postele), tak jsem od kamenů cítil velký tlak do kotníku levé nohy, který jsem měl před dvanácti lety zlomený a občas ho při změně počasí cítím. Dále mne pak bolel levý bok, kde mám z nesprávného sezení zkrácené svaly. Jediné na co si při usínání vzpomínám je to, že jsem před tím tlakem pořád nohou uhýbal a pak jsem usnul. Spát jsem šel jako standartně po půlnoci a spánek trval nezvykle dlouho, okolo 9h. Můj normální rytmus je v týdnu spánek trvající do 5h(chodím spát po půlnoci a budíček mám pře šestou) a o víkendu tak 7h. Naučil jsem se spát a budit se dle spánkových cyklů a po probuzení jsem se vždy cítil fit a svěží. Nicméně tentokrát jsem se cítil jako přejet parním válcem, hrozně unavený.

Druhý den(neděle): celý den jsem se cítil velice unavený a byl jsem dost protivný a navíc jsem šel brzo spát, okolo 22:00. Při usínání jsem již tlak do nohou necítíl. Spánek trval opět až moc dlouho a ráno jsem se cítil snad ještě hůř.

Během pár dnů se délka spánku a únava po probuzení mírně(ale opravdu velmi málo) zlepšila, ale stále to je daleko od toho, co jsem měl předtím.
Poté, co příjdu z práce, jsem unavený a nic neudělám a nejlépe mi je, když si jdu hned lehnout.

Skutečnost popsaná výše by se možná dala nějak vysvětlit a případně řešit radou ať vydržím, že je to proces detoxikace, možná, nevím... Jenže je tu ještě jeden a to zcela závažný problém a ten mne doslova níčí. Někdy během prvního týdne středa-čtvrtek jsem začal mít neskutečné problémy s pamětí. Nemohl jsem si vzpomenout v podstatě na nic. Reakční doba byla třeba i dvě - tři minuty, tedy jsem se až po dvou minutách usilovného přemýšlení nad problematikou(samozřejmě jak koncentrace přirozeně dovoluje) došel výsledku. Což je pro mne naprosto nepřijatélné(a opravdu to nejsem já), protože jsem pracující student a tento stav si nemohu dovolit. Navíc jsem člověk, který denně věnuje spoustu času mentálnímu cvičení. Počty, hlavolamy, sudoku, křížovky, dechová cvičení, hry na procvičení mozku, procvičování spoje polovin mozku, meditace etc...
Po třech dnech se to zlepšilo, ale stále, stejně jako se spánkem, to není ani zdaleko ono. Stále mi přemýšlení trvá dlouho a reakce jsou velice pomalé. A to mě velice níčí.

Výsledek používání orgonitů je tedy únava a problémy s pamětí.

Máte s tímto problémém nějaké zkušenosti? Nějaké rady co s tím? Mám se orgonitu zbavit?

Napadlo mě, zda-li nemohu mít jen nevhodný vzácný kámen v orgonitu?

Víru v pozitivní přínos kamenů jsem ještě neztratil, ale musím říct, že je to těžká zkouška.

Děkuji za reakce

Ondřej

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od sophia » 14 dub 2011 20:34

Schválně, zkus to vydržet ještě 14 dní a pak napiš jestli se něco změnilo. Víc bych to teď nechtěl rozebírat (ať nemáš předsudky), po těch 2 týdnech cokoliv. :idea:

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Aien » 15 dub 2011 08:14

Ahoj! Prožívala jsem něco podobného asi dva měsíce.Vy světlila jsem si to detoxikací a přestavováním organismu.Pít minimálne 2,5 l čisté vody (skleněný džbán s několika křišťály, voda z vodovodu), detoxikační čaj na játra, lehká strava. Kvůli únavě jsem přas weekend dala orgoše na zahradu do kýblu s vodou (čili dva dni přestávka). Teď už je to dobrý, už jsme se skamarádili, spím kratší dobu než dřív a vstávám bez únavy. Prosím, přidejte vlastní zkušenosti, taky mne to zajímá.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 16 dub 2011 00:27

orgonit rozhýbe v člověku spoustu sajrajtu. Někteří lidi jsou v jeho blízkosti silně agresivní. Může se dostavit nespavost, náladovost, emoční výlevy. Různé zažívací potíže, i nemoci můžou některý propukout (obzvláště měsíc přecházená chřipka je na to ideální kandidát).

I když to zní hrůzostrašně tak na konci je tělo zbavené sajratů a celkově mnohem víc posílené.
De o to to vydržet (přežít).
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kolosjackos » 16 dub 2011 04:06

no tak to mozna vysvetluje i moje chovani nad psa. mam v pokoji kde chrnim dva granaty, ca 10 ruzeninu (vylestenych do dlane), topas oktagon, flasku zaletou orgonitem, ruzne kristali v konvici na zalivani kvetin, ca 200 g kristal (+jeden s tech granatu v kvetinaci filadendronu, ktery spis reaguje pozitivne a roste jak divi!, dve tbecka a to vse v okruhu 1.5 metru.

ty granaty a tbecka sou urceny jako dar kamosum, zatim se s nima ale nemohl spojit. casova doba celkem sedi, mam to u sebe v kupe ca 16 dni, ale nejspis to je na mne az moc energie najednou, mesic urcite hraje taky svoji ulohu.

hodim ty orgose na balkon (tam uz sou 4 tbecka), snad se to zlepsi (moje agresivita).

@mike jt: kdyz udelam fotku pokoje v kterem chrnim, uvidis ten vlyv energie? mozna sem to uz skopal pri tvorbe tech orgosu? jednou sem daval muj osobni tb kocce na stolicku a ona mi ho zhodila dolu, tak samo jak nemocni kralici, kterym tb spis vadilo nez prospivalo.

cetl sem ze je dokonce mozne vytvorit orgonit ktery tvori DOR, no teda jen doufam ze k tem lidem nepatrim :twisted:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 16 dub 2011 13:49

určitě pošli fotku. Ono když to přeženeš většina zvířat se tomu bude vyhybat protože to je pro ně šok, a nejsou schopný tu energii zpracovat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

smurfo
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2011 16:04

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od smurfo » 16 dub 2011 21:11

Děkuji za reakce. Jen se prosím držte mého dotazu a Vašich zkušeností právě s ním. Osobně vždy v nějakém vláknu narazím na to, že někdo zcela "změní" téma na svůj a problém, tak jak se stalo i teď, a já se v tom pak jako začátečník zcela ztrácím. Dotaz jsem zadal proto, že se chci o tomto problému dozvědět, co nejvíce a problematika tvorby orgonitů jde zcela mimo mne a dlouhou dobu zcela jistě půjde. Doufám, že mě všichni chápou, je to myšleno samozřejmě v dobrém.

Děkuji moc

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 21:17

smurfo: no perfektně popsals příznaky detoxu, takže blahopřeji:)
O výpadcích paměti se teď píše na Osudu, nejsi sám a bude toho čím dál víc. Nikdo se toho nelekejte a zůstaňte v klidu...
"Počty, hlavolamy, sudoku, křížovky," -to je úplně na hovno. Místo abys logiku zklidňoval a přesouval aktivitu spíš do prava, těžce zatěžuješ levou polovinu. Pak můžeš spojovat hemisféry a meditovat jak chceš, s mizerným výsledkem.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od monikag » 16 dub 2011 22:05

Takže pridám aj ja kúsok seba, moje rakcie boli tiež neskutočné, ale zase na psychickej báze, totálna nervozita!!!
A ako písali niektorí, áno, aj 14 dní to trvalo, možno ešte viac, nebola som to ja, už som zvažovala psychiatra, vážne!!! LEn vytrvať, orgonity najprv poukážu na problém, niekedy ho veeeeľmi zdôraznia, až potom sa stav zlepší.
Ja som sa s nimi skamarátila až tak, že som ich začala sama robiť, vždy ma tieto veci zaujímali, fascinovali, ale že sa dám na ich výrobu sa mi fakt nesnívalo.... len vydržať- môj názor, bude lepšie a myslieť pozitívne!!!Čo chceš, to sa ti stane...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od kocour » 17 dub 2011 08:33

Mike.Jt píše:orgonit rozhýbe v člověku spoustu sajrajtu.
naprosto souhlasím. dospěl jsem k závěru (zkušenosti), že orgonity uvolňují informační vzorce a umožňují z nich "vyklouznout" - ale to jen za předpokladu, že člověk tuto ŠANCI využije. jakkoli. nesmí ale očekávat, že orgonit vše uvolní a vytvoří nové nebe na zemi - to tu tvoříme (nebo bychom alespoň měli) my sami :)
čili orgonit vnímám spíše jako katalyzátor - příležitost - k prosvětlení a očištění.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 17 dub 2011 14:13

hezky řečeno orgonit dává příležitost je na nás jak si jí chopíme.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

smurfo
Příspěvky: 5
Registrován: 16 úno 2011 16:04

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od smurfo » 17 dub 2011 16:57

Tak to bych k tomu potřeboval nějaký slovník, kde bych si přečetl čeho, respektive jak, se mám řešení chopit. Protože to jediné, co cítím je podráždění, únava a pocit, že mozek je v čistírně :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:33

když přijdeš do styku s orgonitem je to podobné jako když dostaneš léky při vážný nemoci. Napřed se stav zhorší, protože ifekce které tělo přehlíželo, porotže na to nemělo sílu, se dostanou pod hledáček a začne se to detoxikovat.
tak i orgonit způsobí že člověk objeví na sobě věci které by měli jít pryč a které většinou přehlížel.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od hajcman » 18 dub 2011 14:46

to je tak, když se člověk obloží orgonitem až na půdu a pak se diví tomu kolotoči co se děje :lol: když někdo není zvyklý na alkohol a vypije ho půl litru tak má taky pořádnou kocovinu a bolehlav. Chce to postupně dávkovat...

Psal jsem o tom i v jiném vlákně. Po několika měsíční zkušenosti a bezproblémovém spánku s orgoníky v posteli se na dovolené orgoníky na gift tak rozjely, že jsme nemohli v noci spát a ráno byli jak mátohy :lol: holt když je okolí narušené orgoníky jedou naplno...takže to nemusí být jen tím co je v těle, ale i okolo ;) wifi, bt a td.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Orgonit - negativní zkušenost!

Příspěvek od Luce » 19 dub 2011 15:15

rekl bych,ze to co popisujes jako negativni zkusennost je vlastne pozitivni -paradoxne :)
Kazdy jsme jiny a tak kazdy prozivame ocistu jinak.Unava,bolesti tam kde energie neproudi diky zlomeninam a pod.je nutna,protoze energie narazi a zpruchodnuje tyto mista.
Casem se to uklidni a budes se citit lepe. ;)
Taky jsem chodil unaveny spat brzo a unaveny rano vstaval,ale ted uz je to veselejsi a i sny jsou bdelejsi,kytky se vzpamatovaly...
Objevila se rozepre s partnerkou,ale uz je to ok,deti jsou taky vice v pohode,proste nejvetsi tma je pred vychodem slunce:-)
Luce

Odpovědět