Odrušení geopatogenních zón

Cesta za poznáním...
Odpovědět
lantop
Příspěvky: 4
Registrován: 26 úno 2012 17:23

Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od lantop » 03 srp 2012 16:52

Přispěju trochu ze své zkušenosti. :shock:
Orgoit je potřeba umístit v geopatogenní zóně, přemění místo z negativní zony na pozitivní vyzařování a někdy to okolí rozzáří. Dovedu to změřit krásně proutky. Když jsem poznal orgonit a jeho vliv, tak jsem byl účinkem překvapen. Laboroval jsem kdysi s pyramidy, ale účinek nebyl tak veliký.
Doma to pocítila i moje manželka (a to že na tyto věci nevěří :o ). Dobrý je to, kde trávíte hodně času a místo spaní.
Pokud je umístěn v pozitivnní zoně nemá na geopatogenní zonu vliv, spíše to navyšuje energie zon celkově (každé místo je specifické). Upozorňuji, že ostatní energie a vlivy nehodnotím.
Jestli máte někoho ve svém okolí, tak si to nechte proměřit. Měl by to umět změřit i člověk, který hledá proutkem místo na studnu.
Případně můžu někdy ve volném čase proměřit.
lantop@seznam.cz

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od monikag » 07 srp 2012 10:32

..ja mam v tomto smere tiez skusenosti....mam pani, ktora meria zony virgulou dlhe roky a ked skusila orgonit, povedala mi, ze niec silnejsie zatial v ruke nedrzala....boli to orgonity s pravoticivou spiralou omotanou okolo kristalu.. ;)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od sysel » 07 srp 2012 11:36

Ahoj s Lantopem mame vse zmaknute....když se to uloží tak jak má(přesně)...je to vse OK....geopatogení zona je odrušena, vylepsena :-)
Dokonce jsme spolecne delali mereni v kruhu :-), jsou to nevysvetlitelne toky energií, které se ve volne prirode nenajdou( v tomto usporadani). A jeste když k tomu pridame to, že to postavila lidska ruka :-)....to tedy opravdu :idea:
Kruh je zde pro vzestup všech....kdo ještě váhá :-)????
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

geronimo72
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2013 10:25

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od geronimo72 » 22 úno 2013 18:35

monikag píše:..ja mam v tomto smere tiez skusenosti....mam pani, ktora meria zony virgulou dlhe roky a ked skusila orgonit, povedala mi, ze niec silnejsie zatial v ruke nedrzala....boli to orgonity s pravoticivou spiralou omotanou okolo kristalu.. ;)
Ahoj Monika ,

prosim Ta , mozes popisat alebo nejako objasnit co znamena pravotociva spirala omotana okolo krystalu ? ja chcem robit tie SSB spiraly
http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=247

dakujem

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od monikag » 22 úno 2013 20:47

ahoj geronimo....z medeného drôtu si natočíš špirálku rukou tak, aby sa jednotlivé okruhy nedotýkali...
potom ju vytiahneš do lievika a do nej vložíš kryštál krištáľu...pozor, keď budeš špirálku dvíhať do lievika, ako ju otočíš...
pravotočivá špirála znamená, že jej posledný vonkajší okruh, ukončenie špirálky smeruje doprava(vtedy odoberá negatívne energie) http://keltoman.sweb.cz/Spirala.pdf

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od monikag » 22 úno 2013 21:00

ešte pre vysvetlenie pôsobenia....http://www.spirit.cz/index.php?option=c ... &Itemid=50

geronimo72
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2013 10:25

Re: Odrušení geopatogenních zón

Příspěvek od geronimo72 » 22 úno 2013 21:12

Dakujem Monika ,
trosku nad tym musim uvazovat a pozerat sa na to tocenie spiralky z kazdej strany aby som rozoznal kam smeruje energia a skadial berie negativnu a kam ju vyzaruje..ale da sa to....aspon si myslim ze som to pochopil....nejake videa som stiahol z you tube uz ....dakujem moc moc moc ;)

Odpovědět