ucinok

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ucinok

Příspěvek od Sunny:-) » 16 srp 2009 01:04

elekta píše:Myslím, že na místech ošetřených orgonity, si začne člověk uvědomovat více sám sebe a vnitřně na sobě intuitivně pracuje. A orgonit mu to jaksi usnadňuje. Pokud bys byl nucen, z těchto míst odejít, jen by se ti zpomalily vnitřní procesy. A stejně bys dělal vše proto, abys i nové místo ogiftoval. Nebo už by to ani nebylo třeba, třeba bys pracoval s vnitřní silou, ke které tě orgonit přivádí. Nepotřeboval bys nástoje - orgonity.

Tak to vnímám. Zkus si to také prožít. Vizualizuj si sebe na místě s orgonity, a na místě bez nich. A tvé pocity ti něco jistě řeknou. Hlavně netřeba tvořit nějaké strachy.
Omlouvám se všem za menší návrat k předešlé diskuzi, ale tohle je věc, kterou už delší dobu také pozoruji. Až mi někdy lehce připadá, jako by z člověka samého se stával jakýsi pochodující orgonit ( :-) ), alespoň co jsem mohl na sobě pozorovat. I když je člověk bez orgonitu, tak jakoby jeho energie byla pořád v něm a čistí a pozvedá vše okolo skrze něj. (vizuálně /obloha/ to většinou není vidět, působí spíše skrytě, ale cítit to je)

Často chodím i po místech, "kde noha giftera nevkročila" a i když většinou alespoň osobní TB mám sebou, přecejen je okamžitě znát kvalitativní rozdíl úplně všeho okolo. (Dobře je to vidět /a cítit/ například v lesích a celkově přírodě, ale je to znát i v městech) Někdy se stane, že na zpáteční cestě orgonit nakonec ani nemám (rozhodne se zůstat) a potom je to opravdu velký rozdíl, obzvlášť při delší cestě domů skrze různá neogift. území. Na druhou stranu jakmile se člověk přiblíží "k tomu svému", je to cítit pořádně dopředu ve vzduchu a vůbec energií okolo (vskutku jakoby nás orgonit vítal) a když se poté člověk dostane až do jádra, je to jak vkročit do "soukromého" ráje. :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ucinok

Příspěvek od orwa » 16 srp 2009 09:57

Pro Sunny :o .
Velice správně Sunny, tvé myšlení jde tou správnou cestou. Orgonity jsou jen prvopočátek, anebo spíše jen takový pomocný nástroj, pro pochopení sebe sama a uvědomění si své síly a schopnosti měnit a harmonizovat veškeré dění.
Ubírej se dál za touto myšlenkou, nech se řídit svými pocity a uvidíš, že poznatky ke kterým dospěješ jsou velmi překvapující, našemu myšlení pochopitelné a ve své podstatě jednoduché. :lol: JAK JE MOŽNÉ, ŽE JSEM NA TO NEPŘIŠEL JIŽ DŘÍVE !? :lol:
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: ucinok

Příspěvek od Saila » 16 srp 2009 14:28

hihi tak koukam ze jsem dostala odpoved jsem tohle pozorovala tak 2-3 tydny zpet co jsem matince udelala ten jeden orgonitek tak jsem u me v praci mela dost casto hodne silny pocity jako bych byla ja sama orgonit tak jsem si rikala co to je za blbost apod:-D ze mozna ve me zanechal nejakej malej otisk bo co:-D ale jsem rada ze uz vim o co jde:-) jinak koukam ze kdyz se obcas pomazlim s tim maminym orgonitem tak se uplne teteli blahem.... jako dva lidi co se maj radi a treba dyl jak mesic se nevideli:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ucinok

Příspěvek od Ondřej » 19 srp 2009 14:06

cardej: že elektronika dává auře na zadek je asi jasný. Do nemocnice kvůli tomu nepolezu, ještě by mě zavraždili (standardní postup v nemocnicích).
Ještě k obrázku- Hartmann/Curryho pásy jsou od sebe v naší zeměpisné šířce nějaký 4m, takže ty linie cos zakreslil jsou nějak moc blízko u sebe. Co je to?
A astradati píšou, že H+C pásy v podstatě GPZ nejsou. Sám zatím nevím... http://www.astradat.cz/ekoplus/ekoplus3.html
zrcadla- pozorovals taky někdy anomálie v odrazu zrcadel? Začíná se to množit čím dál víc, jak se tady ta simulace spořádanýho světa začíná rozjíždět, hihi.

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: ucinok

Příspěvek od Alchymista » 20 srp 2009 22:50

Pre Sunny: vystizne si to napisala,suznim s tym...vdaka

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: ucinok

Příspěvek od cardej » 21 srp 2009 21:30

Zdravím všechny,
čím dál tím více se přesvědčuji ze svých pozorování ,že ty orgonity reagují /více se aktivují/ v přítomností lidské bytosti- lidské energie. Možná je to tím, že také energeticky vyzařujeme a tuto energii orgonit sám dál zpracovává. Mám pocit, že reaguje i jak myslíme. Pokud tam není lidská bytost v blízkosti , tak se zpracovává jenom ta energie, která je v nadbytku nebo která nezapadá do rámce prostředí v kterém je TB a potom TB toto prostředí harmonizuje.
Ten TB co mám na chalupě , dost působí na nebe/pohyb vody a bouřky nás míjí/ - nebo reagujeme na sebe"?

Poznatky mám jen ze svých pozorování.

Co tomu říká ELEKTA?

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: ucinok

Příspěvek od elekta » 24 srp 2009 00:35

Elekta spíše pociťuje - že osobní orgonit je vším, čím chceš, aby byl. Je pohlazením, je učitelem, je láskou, je léčitelem, je andělem strážným, je ochráncem...a nakonec zjištíš, že ty sám jsi tím orgonitem, protože tím vším jsi, jen sis to neuvědomoval.

Má zkušenost - aktivní jsou orgonity již po vyrobení (stvoření). V přítomnosti lidí se vylaďují jakoby na naše vlny a my na jejich. Taková interaktivní hra energií.

Když zkoumám nový, aktivní orgonit, bez historie, jakoby jemně "vrní". Je jako nepopsaný list. Jakmile nasákne "lidskou vůni", začíná žít a vypráví. Nemám zkušenost z orgonitem, jež byl darován přírodě.

Zkoumala jsem hmotný orgonit a působnost v jednotlivých sférách. Ve sféře fyzické maká na 100%, ve sféře duše na 80% a ve svéře ducha na 60%.
Vizuálně jsem si vytvořila stejný orgonit, který ležel přede mnou na stole. Ten má ve všech rovinách výkon 100%.
Podotýkám, že tato zjištění jsou čistě subjektivní. Uvádím je jen proto, že i vy můžete experimentovat. A shodnými výsledky můžeme dojít k poznatkům, jež se mohou stát objektivními.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ucinok

Příspěvek od Sunny:-) » 08 zář 2009 00:03

:) (moc pěkně řečeno)

V poslední době si vícero všímám, že když člověk medituje a nějaký ten orgonit je poblíž.. tak jakoby ho sama meditace ještě nakopnula do neuvěřitelných výšin. Vskutku jakoby reagoval přímo na naše vlnění a to reprodukoval dále. Něco podobného se děje, ikdyž orgonit (v průběhu meditace) není poblíž.. prostředí se začne měnit, vše je jiné. Když je poblíž je to akorát silnější a ještě lépe pozorovatelné.
V té přírodě se bude dít asi něco podobného, naladění na vibrace Země /zakopání - větší dosah/ + příp. další různé bytosti .. kdo ví. :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

rastooo
Příspěvky: 27
Registrován: 09 črc 2009 20:42

Re: ucinok

Příspěvek od rastooo » 08 zář 2009 14:04

cardej píše:Rastoo

přeber si ten obrázek zóna .Na forum se to nehodí.

zabírá to dost místa. Ty čmáranice to vypadá jen tak, ale je to vliv frekvence . kdybys tam neměl něco na odrušení tak by ty HARTMANOVY pasy pokračovaly v přímkách přes lůžko a ta spodní voda by byla vedle levé ruky .
A vidíš to okolí. Pokud si tam dal TB , jak jsi říkal tak to produkuje tu jednoduchou čáru s zajímavou siluetou.
/Odečti si to sám , potom to smažu. .../
Jak jsi to změnil tak se ten čistý prostor posunul více na levou stranu.Zkusím to zmenšit.


Obrázek
Este raz vdaka za ten nakres, vyzera to skvele a som rad ze mam postel v poriadku, ja som to hned po par dnoch po ulozeni HHGcka pocitil, este dnes vyrobim nejake TBcka do tych rohov.Dakujem

geronimo72
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2013 10:25

Re: ucinok

Příspěvek od geronimo72 » 22 úno 2013 22:43

Zdravim , vidim ze toto vlakno bolo niekedy v 2009 diskutovane , chcem pridat svoj postreh...mam pozicanu pyramidu...zakladna cca 27 cm ... mam ju asi 1 meter od postele , ani nie pri nohach ani nie pri hlave ...je v strede .....prvy vecer pred zaspatim som citil silu z tej strany kde je pyramida ...ziari silne....spal som normalne povedal by som..ale podla toho co pisete asi si ju prelozim niekde k noham a uvidim co sa bude diat....citim sa aj sem tam unaveny tak asi si tiez zvykam na nove energie ....budem musiet uz zacat odlievat nejake tie HHG a podobne ...

:o :?

Odpovědět