Můj (ne)funkční orgonit

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 05 lis 2010 21:10

poslední dobou mě stále více napadá že by bylo možný udělat "orgonit" bez špony. Vlastně veškerá tíha by padala na křištál. Jak to udělat nevim. ALe jeslti je to možné - podle mě určtě.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Galliano » 07 lis 2010 21:36

Děkuju vám všem, za nápady a postřehy...
Sice jsem se při výrobě snažil řídit pravidlem, že nejjemnější nahoře a nejhrubší dole ale asi jsem to vyhnal trošku do extrému....
Jak říkáte, extrémní velikosti špon totiž budou asi tím hlavním důvodem proč mi moji orgouši nefungujou... Je pravda, že ty mosazný špony nahoře jsou dosti na husto. Udělal jsem asi chybu v tom, že jsem nejdřív nasypal špony a pak je teprve zalil pryskyřicí... a byly hodně, hodně natlačený a pravděpodobně se mezi ně dostalo moc málo pryskyřice...I když jsem to pořádně promíchal.
Ty veliký špony nastříhám na malý a promíchám je s těma mosaznýma, aby se trochu provzdušnily.
Křišťály nabíjím na slunci a umývám je vodou. Mám je z Minas Gerais, tak věřím, že je nikdo před odesláním "nenasolil"...
Navíc jsem při výrobě měl dosti naspěch a myšlenkama jsem byl trošku jinde, takže ani tím jsem těm malým chudákům moc nepomohl.
Mám obavy, že sluníčko ani voda, ani zakopání do země orgoušům nepomůže, nicméně jsem si rozšířil seznam MUST a MUSTNOT při výrobě orgonitů...
Moc vám děkuju za rady...
Kluky asi někde zakopu do země a třeba po několika letech začnou fungovat...

JEŠTĚ JEDNOU VÁM VŠEM DĚKUJU. JSTE SUPER!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 07 lis 2010 22:06

hele jestli si zkoušel někdy něco s kyvadlem. Zkus pomocí kyvadla je očistit ručně.
Prostě se zeptáč jestli jsou "špinavý" (předpokládámkladnou odpověd).
Pak řekni že je chceš očistit a až bude kyvadlo hotové at ti ukáže ano. Mě se pak začne kyvaldo kejvat a postupně se mi přibližuje do polohy ANO až tam začne kývat natrvalo. Pak kontrolní otázka jestli uječistýnebo to máš zopakovat.
A jestli vše vyjde měl by orgonit být v pohodě.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od vlady » 07 lis 2010 22:18

Mike.Jt Jak to myslíš orgonit bez špon, to by zůstal jen krystal v pryskyřici ?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 07 lis 2010 22:40

mno něco na bázi křištálu co bude fungovat ještě líp než orgonit. Nevím jestli ten křištál bude v pryskyřici. Vím že to nějak de, ale ještě k tomu nenazrála doba.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od am2 » 07 lis 2010 22:51

Galliano píše:... při výrobě jsem měl dosti naspěch a myšlenkama jsem byl trošku jinde...
V podobném rozpoložení (spěch, sakrování, myšlenky na jiné věci) jsem dělal orgonity a taky nedopadly dobře.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od kocour » 07 lis 2010 23:10

am2 píše:
Galliano píše:... při výrobě jsem měl dosti naspěch a myšlenkama jsem byl trošku jinde...
V podobném rozpoložení (spěch, sakrování, myšlenky na jiné věci) jsem dělal orgonity a taky nedopadly dobře.
Přesně tak, je lepší v takovém stavu nedělat a počkat na jindy. Očištění a odevzdání se do spolupráce s Vyššími před začátkem je podle mě nejen výhoda, ale i nutnost. Osobně pomoc při tvorbě vnímám a zpětně se to vrací v podobě zvýšené meditace a radosti při práci. Na orgonitech dělaných v této atmosféře je to výrazně poznat.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od vlady » 08 lis 2010 08:47

Mike.Jt Mě tedy zase napadlo udělat vysílač skalárních vln a do jeho antény vložit krystal křišťálu. Co by to ale dělalo tak to nevím. Jen mě to napadlo.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od am2 » 08 lis 2010 11:28

vlady píše:Mike.Jt Mě tedy zase napadlo udělat vysílač skalárních vln a do jeho antény vložit krystal křišťálu. Co by to ale dělalo tak to nevím. Jen mě to napadlo.
toto je podle to samé nebo podbné jako např power-wand
v podstatě krystal omotaný mobiovou cívkou jako vysílačem skalárních vln

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od vlady » 08 lis 2010 12:05

Je to podobné Jen ta anténa by měla mít přesnou geometrii a budící výkon by měl být mnohem větší.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od BANDIDOS » 23 lis 2010 22:36

Něco to má, ale je to slabé a není to nic moc povznášející, škodlivé přímo ne, jde z toho taková energie neslaná nemastná. Já jsem u toho pocítil tlak na hlavě v předu pak to šlo přes oblast soláru někam dolů...Je z toho cítit asi tvoje nějaké momentální JÁ. Nenabíjí to nějak pozitivně a ničemu by to v domě podle mě nepomohlo. Tak to cítím já. :(

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od BANDIDOS » 23 lis 2010 22:45

BANDIDOS píše:Něco to má, ale je to slabé a není to nic moc povznášející, škodlivé přímo ne, jde z toho taková energie neslaná nemastná. Já jsem u toho pocítil tlak na hlavě v předu pak to šlo přes oblast soláru někam dolů...Je z toho cítit asi tvoje nějaké momentální JÁ. Nenabíjí to nějak pozitivně a ničemu by to v domě podle mě nepomohlo. Tak to cítím já. :(
Teď jsem se podíval podruhé a udělalo se mi nevolno.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Ondřej » 23 lis 2010 22:54

Jo Galiano, zkus zjistit, co by mělo být s tím HHG! dík,. A dej ho na slunko.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 23 lis 2010 22:57

+je to stále ještě zaseklé nebo už to chodí ? Asi bych to uměl na dálku prošťouchnout. Ale nemůžu nic slibovat je to ve fázy vývoje.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Galliano » 16 pro 2010 22:16

Kluci, díky moc za vaše rady. Dávám těm mým klukům léčbu šokem Ondřejovýma kanónama. Mrkněte na foto... Jak na vás působí? Mně pěkně rozbolela hlava. Myslím, že tenhle orchestr hraje dosti od země. Škoda, že je tma, myslím, že by to rozehnalo mraky jako nic...
Zajímavost je, že kyvadlo nebere jednotlivce ale tohle uskupení vnímá pouze jako celek... Je to zvláštní...
Penta_orgo.jpg
Jinak, Ondřeji... Ten HHG jsem zatím neměl příležitost vystavit na slunce... svítilo jenom když jsem nebyl doma...
Zkusím se s ním pobavit s kyvadlem. Uvidíme, co mi přijde...
Mikeu, zkus to prošťouchnout, jsem vděčnej za cokoliv...
Bandidos... sorry za tu nevolnost... :lol:
Díky kluci...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět