Kritická informace - směr rotace biopole

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 05 led 2011 21:04

Vše sem sepsal a zpřístupnil jako PDF ! - informace jsou tam shrnuty a rozšířeny !
http://www.zumodrive.com/share/9CtKNmQ1Zm


Dneska (5. leden) sem zkusil na kyvadlo záludnou otázku.

http://orgo-net.blogspot.com/2011/01/le ... gonit.html
http://keltoman.sweb.cz/esoterika.htm -co je levotočivá spirála (jen pro upřesnění definic)

Jakým směrem se točí moje biopole ? Ukázalo do prava (jako hodinové ručičky.
Pak sem se se zeptal jakým směrem se má točit.

!!! Kyvadlo ukázalo DOLEVA !!!

Mám (a nejsem sám) roztočené biopole na opačnou stranu než bych měl mít.

Beru do ruky křištál, biopole se mu otáčí doprava !!!

Beru do ruky orgonite !!! A u něj se otáčí DOLEVA !!!!

U orgonitu se biopole otáčí doleva !!

Otázka - na jakou stranu se točí biopole Země ? Doleva ... překvapivě ...

------------------------------------------------------

Co z toho plyne. Plyne z toho obrovský problém lidstva. Jelikož nejsem určitě sám. Tak většina lidstva se nemůže napojit na Zemi protože je roztočená opačně ! Nejsme kompatibilní.
Navíc se ukázalo na fundamentální vlastnost orgonitu - je levotočivý ! To znamená že brzdí špatnou rotaci biopole člověka.

Ps: Dle mích aktuálních zjištění člověk žijící v přírodě obklopen orgonitama je schopný si zachovat přirozenou levotočivost.

Ps2: Podařilo se mi přetočit rotaci biopole do leva u sebe a křištálu. Uvidím na jak dlouho.
druhý den ráno - stále se točím - pomohla mi vizualizace tohohle ...
Obrázek


Hledá se člověk, který si umí určit rotaci biopole, aktuálně se mu točí doprava a vlastní zapper !


Směr rotace
člověk - doprava - má mít doleva
kytka - doleva - má správně
křištál - doprava - má mít doleva
orgonite - doleva - má správně
slunce - doleva - má správně
notebook - doprava - člověku škodí !
mobil - doprava - člověku škodí !

Domnívám se že elektronika, vytváří pravotočivé tendence. Zatímco všechno přírodní a živé levotočivé.
Orgonite je vyjímkou. Proto má tak všestranné využití.

Teorie Orgonu a levotočivosti:
Objevili jsme, že Orgon je levotočivý a má tendenci strhávat lidské biopole do levotočivé rotace.
Jak jsem psal v příspěvku dole, levotočivost si představte jako rotaci molekul vody. Ta potom klidně může proudit v pravotočivých vírech a vše je v pořádku. Důležité je jak se chová na elementární úrovni.
Orgonite, jelikož ním prochází orgon, je také levotočivý. (i když u pár nepovedených kousků sem zaznamenal i pravotočivost). Pozor, energie proudící v orgonu se ale točí obráceně. Což nevadí, jak sem psal na příkladu s vodou.
Co z toho plyne ?
Objevili jsme jeden z fundamentálních principů působení orgonu. Víme už, proč dokáže rozpustit mraky, ovlivňovat počasí a léčit lidi. Vše je způsobeno ovlivněním točivosti boipolí. Orgon člověku dělá dobře proto, že brzdí jeho pravotočivou rotaci (vysvětlují se tím i "detoxikační" příznaky). Okazuje se, proč tak malá vecička jako orgonite dokáže rozpustit několik set metrů vzdálený mrak. Orgonite totiž může přetočit oblast kolem sebe do levotočivého charakteru. Tím pádem tou oblastí může lépe procházet energie Země ! To ona rozpustí mrak. To propojení člověka se Zemím, ho vyléčí.
Navíc se nám tím otevřeli nové možnosti. Máme tu něco co bych nazval Mentální orgonitem.
Můžeme ogiftovat libovolnou oblast na Zemi ! A to jen pomocí vůle.
Můžeme očistit nebe od chemů, a to bez CB.

poznm: Biopole zatím určuji pomocí kyvadla, pokud se ho budete ptát používejte slovo biopole, nebo aura(nemám ještě na 100% ověřený že biopole = aura, ale myslím že to zhruba odpovídá).

Jak přetočit vaše město
1) přetočit sebe
2) přetočit dvůj dům, či byt
3) naučit se držet si levotočivost celý den
4) určit v místě který chcete mentálně ogiftovat místa, které mají levotočivé tendence. Můžete narazit na místa, která by ráda byla levotočivá, ale momentální stav znečištění přírody je přetočil doprava. Tak tyto místa jsou klíčová.
Pokud toto místo přetočíte, zůstane levotočivé a začne strhávat svoje okolí do stejného směru pohybu.
Takto si připravte místa kolem nejsilnějšího bodu v okolí. (např na kostel, skála atd... )
5) Přetočit nejsilnější v okolí - bude to asi těžké, bylo by dobré to dělat ve více lidech, ale de to i v jednom člověku.
Je dobré taky mít informaci (zase kyvadlo) jakou tendenci má toto hlavní místo. Pokud levotočivou, máte štěstí. Pokud pravotočivou, bude to možná problém. Pokud to nejste schopni udržet mentálně, zkuste přidat k němu pár orgonitů. Ty vás podpoří.
6) Až budete mít levotočivou sít energetických míst, zbytek se začne transformovat samospádem. Můžete tomu pomoc a zkusit přetočit místo jako celek.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Aien » 06 led 2011 08:41

Zajímavé! Orgoše se mi točí doleva, já doprava-má být doleva.Jak sis přetočil pole? Napadá mne jen první cvik z Tibeťanů-točení.Jak jsi přetočil krystal?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 09:27

všechno síla vůle a vizualizace. Představ si např že si v levotočivém tornádu. A myšlenku že se kolem tebe točí energie doleva furt na ní mysli. Jinak hodně pomohl jing jang levotočivej.

Levotočivej Jing Jang
Obrázek


Jinak změřil sem pár dalších objektů, tak sem jejich seznam aktualizoval.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 10:12

jinak dneska sem schytal strální hák do zad :D asi se někomu nelíbí na jakou stranu se točim.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od vlady » 06 led 2011 11:11

Mě to ukazovalo doleva a u Ondřejova orgonitu velice silně taky doleva.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 13:04

to je super že si levotočník. By mě zajímalo jak si k tomu přišel ... nějaký ideje ? +doporučuju přetočit si compa do leva. Mnohem míň z něj bolí hlava.

+dobrá je otázka taky kam se točí biopole pokoje jako takového :D

+snažim se vymyslet nějakej symbol kterej by reprezentoval levotočismus. Aby se dal mentálně přilepit např na budovu.
Je totiž snažší tam mentálně držet symbol, než to mentálně roztáčet. Kdyby jste měli nějaké nápady pište do SZ.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od vlady » 06 led 2011 16:00

Ještě jsem zkoušel mobila a ten tedy je pravotočivej. Jak jsem tomu přišel nevím ale snažím se mít pozitivní myšlení a nikomu neškodit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 18:12

Další poznatek, levotočivé energie dokážou silně zamávat s chemama. Dneska než sem dopil hrnek s horkým čajem se mi podařilo pomocí těch levotočivejch energií vyčistit nebe. Na muj vkus to bylo strašně rychlé. Vůbec sem nečekal že to zmizí tak rychle. Rozhodně to taky zkuste.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Ondřej » 06 led 2011 19:01

Směr točivosti se musí určovat zárověň se směrem proudění energie, který rotaci vyvolává...
A vidím tady velký nejasnosti co kyvadlo vlastně ukazuje... JAKÁ ROTACE?...
Například, pokud jde energie směrem od mobilu ke kyvadlu, tak se po směru ručiček točí správně. (můj osobní názor, expert na to nejsem)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 19:48

mno ptáme se směr rotace biopole. Směr rotace energie v něm uchycené může být dočista jiný. Pokud de energie směrem od mobilu ke kyvadlu, tak o to směru rotace biopole neříká nic.

orgonit sice má biopole roztočené doleva ale energie (orgon) se v něm se točí doprava ( a orgon je navíc levotočivý ). (2x ověřeno)

Nějak se nám to začíná komplikvat :D

//3x ověřeno ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Ondřej » 06 led 2011 20:10

Hm, takže kdo tomu rozumí, ať to prvně vysvětlí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 13:36

představ si vodu. Voda je jako orgon. Dejme tomu že molekula H2O se točí doleva. ALe to neznamená že voda v nádobě se musí točit taky doleva. Vystavení této vodě způsobí, že např tvoje atomy uhlíku začnou rotovat místo doprava doleva.
Ale to neříká nic o tom jakej máš tvar na venek.

Tak bylo podobenství ... stejně to funguje na energetické hladině. Orgon je levotočivý ale levotočivost je něco jako vlastnost. Přirozená vlastnost věci.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 13:55

významná aktualizace prvního článku !


+myslím že sem se naučil určit něco jako intenzitu rotace. Kdo chce můžu mu jí změřit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od pepr » 07 led 2011 22:37

Mike.Jt píše:představ si vodu. Voda je jako orgon. Dejme tomu že molekula H2O se točí doleva. ALe to neznamená že voda v nádobě se musí točit taky doleva.
Tak tohle si teda představit nedokážu. Jak se točí molekula doleva? Molekula v kapalinách přece není orientovaná vůči ostatním molekulám v nějakém směru. Dejme tomu, že bych to převedl na skupinu lidí stojících vedle sebe a všichni se začnou točit kolem své osy doleva. Znamená to snad, že se skupina začne točit doleva?

Tuším, že v rotaci je skryto něco, co se týká utajované fyziky -- viz experiment Bruce DePalmy. Ale tohle asi není mechanická rotace. Nebo jo? Jak by to bylo s tím točením se vody, když se točí molekuly. Možná chceš něco vyjádřit, ale tohle asi není dobrý příklad nebo dobrá představa.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Kritická informace - směr rotace biopole

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 23:33

mno to s těma lidma jde. Máš skupinu lidí, a každej z nich se točí doleva. To neznamená, že skupin jako celek se nemůže pohybovat pravotočivě. Může a často tak činí. Ale přesto každej z nich v sobě nese aspekt levotočivosti.

Jinak těžko se může jednat o mechanickou rotaci u energie :D Ale chápu tě ale co si tím myslel.

Ta voda je čistá alegorie. Aby si člověk uvědomit že ačkoli může voda téct ve víru tak o podstatě jejích molekul to neříká nic.

I když ono možná něco jo. Dle mích pokusů a testů to vypadá že levotočivost má vertikální usměrňující charakter. Zatímco pravotočivost usměrňuje horizontálně.

(ps jedná se o multidimenzionální fyziku - logiku v tom nehledej :D :D )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět