negativny vplyv orgonitu

Máte otázku nebo odpověď?
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od am2 » 16 kvě 2011 12:53

ogiftovat parlament, to je velmi dobrý nápad, ale jedná se o několik hodně rozlehlých budov, na to by padlo několik desítek TB

a hlavně jestli by TB stačili na vyrušení úplně všech energií a vlivů
(el.mg smog, vliv vyzařování mentálně silných osob, vliv enerií z podzemí, vliv magického ovlivňování, vliv materiálů uložených v budovách, ... a to všechno naakumulováno ve zdech budov za ty roky)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od Aien » 17 kvě 2011 07:43

Dobrý den, diskutující lidičky! Podívejte se na www.leva-net.webnode.cz, posledně tem byl odkaz na dobrou knihu ( o židech a spol-Stalin).Je to moc zajímavé.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od kolosjackos » 19 kvě 2011 07:39

phpBB [video]


asi tolik k te teorii o reptosich a david icke, pekny hoax a skoro sem ho dokonce uz zacinal verit.
prosim vas uvedomte si konecne, ze kazdy kdo zacal delat vlny byl okamzite likvidovan. nejlepsi priklad rik clay, nebo william cooper.

na tom kanalu sou odhaleni i jiny desinfoagenti jako braden a jini.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od kocour » 19 kvě 2011 22:34

Chcete-li se pohybovat ve Čtverci, pohybujte se. Nedivte se ale, že nedosáhnete Kruhu.
Strážcům Čtverce uděláte radost, sobě neprospějete. Hledejte si lžiproroky a dávejte jim jména Icke, Braden, Faal, Matthew, Salusa, Kristus, Buddha nebo Mohammed. Je to je jedno. Pokud nepochopíte sebe sama a svůj smysl bytí ve Stvoření, budete si vždy hledat lžiproroky - až do té doby, dokud nezačnete věřit sami sobě. Tomu, že tvoříte vy sami Vesmír, vše, co uvidíte, zažijete a procítíte.
Je cokoliv marno vám psát, pokud nezapracujete sami na sobě. Žádný orgonit, ať je sebesilnější, to za vás neudělá.

Kdo chce chápat (anebo alespoň pochopit), vřele doporučuji přečíst si Carlose Castaňedu - Oddělenou skutečnost, kde autor krásně popisuje setkání lidského bytosti (tj. vtělené Bytosti Boží) se Strážcem Čtverce: ne boj, ale přijetí je cestou k překonání této Brány do dalších světů. V našem pojetí je to poznání, že dokud se sami v sobě nesrovnáme se Strážci Čtverce, jímž v našem pojetí jsou všichni ti zlí (jedno, jak se jim říká, či reptoši, Sirianci, Nibiruánci a kdo ještě...), nemůžeme je překonat a jít dál a výš. Žádný orgonit to za nás neudělá, je to práce našeho srdce. To je ta cesta.

dajw
Příspěvky: 2
Registrován: 18 kvě 2011 20:53

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od dajw » 20 kvě 2011 05:25

kocour píše:Chcete-li se pohybovat ve Čtverci, pohybujte se. Nedivte se ale, že nedosáhnete Kruhu.
Strážcům Čtverce uděláte radost, sobě neprospějete. Hledejte si lžiproroky a dávejte jim jména Icke, Braden, Faal, Matthew, Salusa, Kristus, Buddha nebo Mohammed. Je to je jedno. Pokud nepochopíte sebe sama a svůj smysl bytí ve Stvoření, budete si vždy hledat lžiproroky - až do té doby, dokud nezačnete věřit sami sobě. Tomu, že tvoříte vy sami Vesmír, vše, co uvidíte, zažijete a procítíte.
Je cokoliv marno vám psát, pokud nezapracujete sami na sobě. Žádný orgonit, ať je sebesilnější, to za vás neudělá.

Kdo chce chápat (anebo alespoň pochopit), vřele doporučuji přečíst si Carlose Castaňedu - Oddělenou skutečnost, kde autor krásně popisuje setkání lidského bytosti (tj. vtělené Bytosti Boží) se Strážcem Čtverce: ne boj, ale přijetí je cestou k překonání této Brány do dalších světů. V našem pojetí je to poznání, že dokud se sami v sobě nesrovnáme se Strážci Čtverce, jímž v našem pojetí jsou všichni ti zlí (jedno, jak se jim říká, či reptoši, Sirianci, Nibiruánci a kdo ještě...), nemůžeme je překonat a jít dál a výš. Žádný orgonit to za nás neudělá, je to práce našeho srdce. To je ta cesta.

Velice pěkně řečeno, něco na tom bude :).

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od am2 » 20 kvě 2011 21:07

jakým stylem Buddha nebo Kristus škodí ?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od kocour » 20 kvě 2011 21:21

am2 píše:jakým stylem Buddha nebo Kristus škodí ?
Psal tu někdo něco takového? Čti pořádně.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od am2 » 21 kvě 2011 10:39

Hledejte si lžiproroky a dávejte jim jména Icke, Braden, Faal, Matthew, Salusa, Kristus, Buddha nebo Mohammed.
Já to pochopil tak, že tito jmenovaní patří do stejného pytle a jsou to lžiproroci, tj. rozšiřující lži, svádějící lidi z cesty.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od kocour » 21 kvě 2011 12:35

am2 píše:
Hledejte si lžiproroky a dávejte jim jména Icke, Braden, Faal, Matthew, Salusa, Kristus, Buddha nebo Mohammed.
Já to pochopil tak, že tito jmenovaní patří do stejného pytle a jsou to lžiproroci, tj. rozšiřující lži, svádějící lidi z cesty.
Ale kdeže :) Je to jen náhodný výčet osob, doplnit si ale může každý koho chce dle libosti. Je to myšleno v obecné rovině, kdy každý si najde své nepřátele - jako opak toho, čemu sám věří: proto může být pro někoho lžiprorokem Buddha (třeba pro křesťan) nebo Kristus (pro Židy).

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od pavel » 03 čer 2011 20:33

Otázkou zůstává zda u dětí, které ještě nemají vyvinutý a stabilní energetický systém , je silný nebo možná i normální orgonit vhodný? To znamená jak blízko se mohou děti ještě pohybovat " bezrizika ". Mluvím o malých dětech do dvou tří let. Ruku na srdce, jsme si jistí, že to je v pohodě ?
s pozdravem pavel

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od pavel » 03 čer 2011 20:42

Jediné co mne napadá je vliv orgonitů na malé děti do tří let. Nemají zcela vyvinutý a teda i více stabilní energetický systém. Já sám jsem opatrný a dávám bezpečnou vzdálenost s ohledem na sílu orgonitu a dávám přednost živým organikám. cukrové voskové sirupové apod, a tady na fóru sem viděl kusy i ze smoly :)
s pozdravem pavel

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od Luce » 04 čer 2011 09:50

mam dve deti-3a pul roku a 1 a pul roku a starsi dcera nam neustale leze do postele a spi v ni a to mam TB u hlavy a HHG asi dva metry od postele.
Doma mam asi 15kusu TB vsude mozne a evidentne to detem nevadi.Dokonce si i hraji s HHG.
Podle meho zkoumani se dnesni deti rodi s vyvynutejsim energetickym systemem nez treba nase generace,takze uz jsou na to pripravene :D (mam to potvrzene automatickou kresbou např.)
Mozna jen pri prvnim pouziti orgonitu muzou nastat ocistne tendence na vice urovnich,ale po kratkem case se to stabilizuje.

veronika
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2011 15:53

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od veronika » 07 čer 2011 16:30

ahoj, myslím, že ještě lepší...JAK A CO..??, JE TADY: http://www.vedy.sk/sk/dejiny.php
nebo: http://leva-net.webnode.cz/products/pre ... -odhaleni/
Abych se zeptala tchýně, umřela nám...- Totiž před 20lety nám vyprávěla, že její maminka byla světově znalá a vyprávěla jim o velkých lidech. Vdycky nám to znělo jako pohádka... Ale když jsem viděla na těch slovenských str. foto archeologických vykopávek cca15-20m velkých lidí a přečetla příběh z Lemurie.., pochopila jsem, že naše prababi měla pravdu.... Jsme Slované, nesmíme nechat naši planetu opět zničit....Přečtěte Levašova, ...
Proč americké ještěrky stáhli svůj vesmírný program??? Slyšeli jste o vortexu v Německu, Arktidě??? Na jaře jsem se probudila časně zrána, z postele koukám na oblohu... Z obyčejné hvězdy najednou cosi víc, jak30cm velkýho, až mě to posadilo... Prostě záblesk a pak nic....Prostě dál klasická hvězdná obloha....

veronika
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2011 15:53

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od veronika » 07 čer 2011 16:38

teda ne planetu, ale naši civilizaci...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: negativny vplyv orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 07 čer 2011 23:26

jen at civilizace padne, já teda zachranuju na člověka z vysoka kašlu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět