Čo s nepoznanými pocitmi?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od monikag » 25 črc 2012 21:01

Chcem sa opýtať všetkých "citlivých"....
Ako prijímať tieto zmeny, ktoré sa dejú, aby to s človekom tak strašne nezamávalo?
Nepripúšťať si, že sa to deje?
Ignorovať to?
Alebo tomu dať voľný priebeh a všetko to prijímať, aj keď človek stráca zdravý úsudok?
Ďakujem a pekný večer všetkým....
Sorry....ty vieš....

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od juhele2009 » 25 črc 2012 22:52


monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od monikag » 25 črc 2012 23:26

juhele...keď vidím tvoje meno pri mojom príspevku....chytá ma hrôza.....
naše názory na svet a život sú akosi na opačných stranách,
...ale pieseň je pekná....díky

hilam
Příspěvky: 8
Registrován: 25 bře 2012 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od hilam » 25 črc 2012 23:37

Ahoj Monika,

ja sice nie som az tak senzibilne obdareny ako niektori ini clenovia fora, ale myslim si, ze by si sa mala zaoberat, tym, co sa okolo Teba a v Tebe deje, pretoze Ty tomu sama svojou volou a rozumom davas smer.
Mozno mas skor predstavu, ze sa to deje iba z dovodu vplyvu DOR, ale vsetko ma svoju pricinu a predpokladam, ze aj Ty mas v zivote nejake ocakavania, sny, potreby a premyslas o nich a je dost mozne, ze za pomoci DOR v Tvojom okoli, produkovanej Tvojimi vlastnymi orgonitmi a snad aj ich afirmaciou (mentalnym naprogramovanim), ktore im davas, sa v Tvojom zivote a Tvojom okoli deju veci, ktore v Tebe vyvolavaju nepoznane pocity na zaklade novych prezitkov, respektive noveho prezivania, novej kvality prezivania urcitych udalosti v Tvojom zivote, ktorym nerozumis. Tieto pocity Ta z dovodu nepoznania mozu aj strasit, ale to samozrejme nie je ucel, ale iba program, reakcia Tvojho podvedomia a naslednej reakcie vedomia, vnimania toho pocitu. Moze to byt samozrejme aj naopak, to znamena, ze prezivas pozitivne pocity, ale dolezite je, aby si si ich uvedomovala a davala svojmu povedomiu spatnu vazbu a usmernovala tak svoj duchovny vyvoj, pripadne zmeny, ktore sa v Tvojom podvedomi deju.

Neviem, ci je to co vyssie pisem dostatocne zrozumitelne. Urcite neprijmaj vsetko bez zdraveho usudku, rozmyslaj o veciach, preco v Tebe vyvolavaju dane pocity, patraj po pricine, samozrejme v ramci zdraveho zaujmu, nie za kazdu cenu. Urcite pomoze aj koncentracna meditacia, kedy budes premyslat o danom pocite a co vsetko ho moze zapricinit, bez cieleneho hladania tej pravej priciny. Tvoje podvedomie si tym uvedomi, ze Ti osobne zalezi na danych pocitoch a bude ich prisposobovat Tvojmu rozumu, aby si ich v buducnosti nepovazovala za nepoznane, ale aby si chapala ich vyznam a bud ich zo svojho zivota odstranila, ak su neprijemne, alebo ich naopak podporila, ak ich povazujes za prijemne a uzitocne, pricom samozrejme by nemali vytvarat akekolvek typy konania, ktore by odporovali jednoduchemu a znamemu "Co nechces aby robili ostatni Tebe, nerob nikdy Ty im!!!"a naopak.

Urcite s pocitmi pracuj, samozrejme v ramci moznosti a sil.

Prajem Ti pokoj v dusi a usmev na Tvari.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od monikag » 25 črc 2012 23:44

hilam....ďakujem veľmi pekne za pekný komentár.....dejú sa mi nezvyčajné veci...rozhodne nie zlé...niečo nové....krásne, ale neuveriteľné..začalo to narodením mojej dcéry...(krištáľové dieťa)
..viem, musím sa len naučiť s tým pracovať....ďakujem veľmi pekne....

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od kocour » 27 črc 2012 12:02

k dítěti gratuluju, ať jste soma všichni zdraví! :)

nevím, co PŘESNĚ máš na mysli, a myslím, že to není podstatné - každý žijeme svůj vlastní příběh. vím ale nejen od jiných, že nejpodstatnější, co je třeba dělat, když se začnou dít nepoznané, neočekávané věci, je nedělat vůbec nic :)
hlavně ne pak snažit se něco měnit, tím méně násilím apod., často takové věci ani chápat nejde, znám to z vlastní zkušenosti. takže hlavně nechat vše projít, vnímat to, ale nehodnotit, neřešit - on si to život často srovná nejlíp sám.
klíčové je tedy být v klidu, míru, v uzemnění s matkou Zemí.
příroda je lék :)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Příspěvek od monikag » 29 črc 2012 14:14

Ahoj kocoure,zdravim...dakujem za krasny komentar...mam zimomriavky...aj tebe vsetko dobre...slniecko v dusi...chystam sa na Okor,len je to poriadne daleko...moje nove pocity suvisia s tretim okom...uz som to spracovala,ale bola to sila...rozhodne nic nesilim,len som nevedela,co sa deje...este ze mame ten internet...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od sysel » 02 srp 2012 17:59

Ahoj, rád bych poradil, ale musím se ještě moc učit, takže asi nebudu ten pravý:-). Já mám stavy, že se těžko koncentruji a možná ani nechci. Vše je otázka toho co si dovolíme sami sobě:-). Možná je to vše trochu o světě který máme i trochu v sobě. Rozhodně se uč od křišťálové čistoty. Jsou zde pro nás..:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od juhele2009 » 02 srp 2012 19:51

Asi takhle,pratele, je potreba dodrzovat pitny rezim ... :x

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od monikag » 03 srp 2012 12:25

.....díky sysle, ty už si poradil.....bez slov..... ;)
...juhele....díky moc aj tebe...presne toto som nevedela...fakt si zlatý....bez tvojich rád sme tu všetci stratení.... :D

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Čo s nepoznanými pocitmi?

Příspěvek od juhele2009 » 03 srp 2012 12:33

Nyní bude příspěvěk "korektní" ;) a k věci, bo posledně jsem ho psal na Androidu, kde je všechno jinak. (Pozor - nepořizujte si tablety nebo notasy s Androidem, je to běs :o )Jen krátce k těm pocitům - ano, i já se potýkám s nepoznanýmy pocity - např. skok s padákem, chytit 1. ve sportce, v klidu se vyspat alespon 1x týdně :) a pod. Ovšem máte-li někdo zájem o zážitky typu - sjezd dravé řeky, stryptýz, návštěva bordelu, nocování v divočině, jak hrát v kasínu, atd., klidně se ptejte, rád odpovím na případné dotazy ... 8-) Po menší vizitě tady na webu jsem objevil dvě zajímavé stránky, někomu by se to mohlo líbit, tak se tam mrkněte : http://www.nasehobby.cz/ http://1url.cz/gufm

Odpovědět