CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 14 dub 2011 08:19

jo jo, je to, řekl bych ::::::::::✈ :|

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 22:12

Tauri píše:Tak co říkáte na tohle, je to chemtrails nebo ne Terminátor 2 :D
terminátor 20.jpg
I ty konspirační teoretiku! To je přece dým z Arnoldova doutníčku!

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od pepr » 19 dub 2011 12:11

Ondřej píše:To je přece dým z Arnoldova doutníčku!
Ne. To je čistokrevná kondenzační stopa způsobená spalinami jeho raketové koloběžky :D

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od pepr » 19 dub 2011 12:12

ADMÍÍÍN!!! Tenhle off-topic tu nemá co dělat! :lol: :lol: :lol:

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od tomas » 19 dub 2011 12:33

A viděli jste film Muži v říji? Úplně na začátku tam hlavní postavy stojí u auta domlouvajíc se na stavbě nové silnice a nad hlavami přes celou oblohu pomalu proléta letadlo s chemem za ohonem, stojí za to :mrgreen:

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Martynko » 20 dub 2011 11:34

já trošku odbočím od terminátora, mám modifikovaný foťák, který snímá infraspektrum světla, to co oko nevidí, dnes jsem se kouknul na oblohu a uviděl jsem mlžné stopy po letadlech, jelikož infra nejde z oblohy, je jen odražené, tak jsem cvaknul oblohu, je tam teda krásně vidět ten sajrajt, takže pokud někdo dnes bude unavený a bude mu dolet hlava, není se čemu tedy divit... užijme si tedy sluníčka, DOKUD JE :lol:
Tady je ta infra fotka
P1000243.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Martynko » 20 dub 2011 12:05

Tak jsem po pár hodinách šel otevřít okno a nestačil se divit :o vzal infra foťák abych opravdu viděl kolik tam toho je :shock: jo infra je zkrátka jiný svět :lol: takže takhle to vypadalo pár hodin od fotky z předchozího přízpěvku ... pořád nevěříte na chemtrails, tak vysvětlete, proč je tam toho tolik, když včera bylo docela hezky ... to zas bude den :cry: sem se těšil na jasnou oblohu, snad se to rozpustí... ale nenechám si zkazit náladu negativními zprávy, hlavně že je teplo, hezky, neprší, nesněží... ;)
Nad hlavou mi přelétali dvě letadla, tak jsem jedno také cvaknul...
P1000253.jpg
P1000255.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Gyrxiur » 20 dub 2011 12:32

ahoj, viem, ze vo fotaku je infra filter, to viem vykuchat, ale co pouzivas ako filter viditelneho svetla? diky

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Martynko » 20 dub 2011 12:58

promiňte za OT, ano můj foťák nemá UV-IR filtr před čipem, pak používám od tm.červenýho po přímo IR filtry(720,850nm), dle toho co chcu fotit... dají se běžně koupit v obchodě s fotopříslušenstvím

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od kozma » 20 dub 2011 14:41

To jsou paradni fotky ! Lidi. Lihovy ocet. Koupit. Dat v zahrade na slunicko. Otevrit. Nechat byt. Chemtrails jdou do haje. Agresivnejsi zpusob je vzit rozprasovac. A udelat aerosol battle. Hadejte co - OCET VYHRAVA ! :o ;)

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od tomas » 25 dub 2011 14:14

Ten ocet mě začíná zajímat, i když to bude fakt už jen pro domácí využití, když sem se před časem objevil s orgošema, lidi se ptali a já opatrně odpovídal, no při nejhoršim skončili u názoru ať si věřim čemu chci, že si z toho nebudou dělat legraci když to neznají (znám asi fakt tolerantní lidi).............ale až mě někde potkají s octem v rozprašovači a nebude zrovna poslední zvonění, dokážu si představit jak by se tvářili :D A s tim poslednim zvoněnim mě napadlo, v Jihlavě sou na to hrozně uítlý studenti, ůoni sem potkal dva co měli na zádech velký deratizační nádrže plný octa, tak to budu pozorovat a kdyžtak si všímejte taky jestli budou lítat ;)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od hajcman » 25 dub 2011 20:54

Na blogu od Alue jsem si přečetl pár článků o slunci a když si to dáte do souvislostí s chemtrailsem tak je to další zásadní věc proč sprejují a proč je nutné s tím něco dělat


http://karolinaloskotova.blog.cz/rubrika/zdravi
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od truthseeker » 26 dub 2011 00:04

Tak tak :) a nejen kvůli očím, ale vzhledem k důležitosti vitaminu D pro lidské tělo... zapadá to hezky.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od juhele2009 » 26 dub 2011 20:16

Obrázek Pokud vás zajímá sledování modifikace počasí ze satelitu, zadejte do prohlížeče tuto adresu http://www.dmi.dk/dmi/index/danmark/sat ... mation.htm a máte Evropu jak na dlani. Tato slideshow je uložená jako jpg obrázky, s kterýmy můžeme dál pracovat. Dostaneme se na ně z keše, popíšu to krátce na programu Opera 11.1 Takže - instalujeme Operu (stahneme odsud http://www.slunecnice.cz/sw/opera-11/stahnout/ ) a keš programu najdeme ve win XP zde: c:\Documents and Settings\název počítače\Local Settings\Data aplikací\Opera\Opera 11.00 beta\cache\g_0000\ Zde vidíme soubory o velikosti cca 125kB s příponou tmp. Fajn, zkopírujeme si je do extra adresáře a tam příponu tmp přejmenujeme na jpg. V Total Commanderu soubory označíme (ctrl a +), pak Soubor - Hromadné přejmenování - Přípona jpg - Spustit. A je to. Potom programem FastStone http://sux.cz/2732 provedeme přejmenování souborů. Asi nejjednodušší a nejrychlejší je zapsat název podle data, jenž je na obrázku, např. 261000.jpg. Přejmenování se dělá tlačítkem F2. Pro názornost, zazipované soubory jsem uložil zde http://www.uloz.to/8788399/evropa-zip Pak nic nebrání pomocí kolečka myši posouvat jednotlivé obrázky sem a tam, a vidíme, jak se oblačnost tvoří. Pěkně je vidět chemtrailsový "vingl" 26/4 00:00 vedle Itálie a v Rusku trojuhelník 26/4 10:00 hodin. Zvětšení na celý monitor provedeme přes F12 (Nastavit) a Automatická velikost - Přizpůsobit vše. Přímo nad naším územím se drží na místě tlaková výše (celý se to kroutí namístě), je to vše dobře vidět.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Mike.Jt » 28 dub 2011 14:33

zkus sat24.com, na tej tvojí stránce je to zkreslený :D na sat24 maj i tu šedivou chemickou deku vidět.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět