CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od petra » 23 úno 2011 00:40

Dokumentární.TV píše:No tak to je docela fór ... právě jsem se s těmi titulky domořil, před chvilkou to sem vložil a až teď koukám, že jsme se oba v posledních dnech mořili s tímtéž. Není to k vzteku?

http://dokumentarni.tv/zivotni-prostred ... y-spraying
Výborná práce hoši, teď to ještě co nejvíc šířit.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od kozma » 23 úno 2011 14:50

Mě se vám ten Griffith moc nezdá. Neříkám že to co dělá je špatný, ale v jednom dřívějším interview mluvil o chemtrails, a o tom jak mají rusové Woodpecker se kterým prý dělají neplechu chudince USA která proti tomu
nemá obranu. Tím že neřekl ani Ň o HAARPu, vzbudil mé podezření. Rovněž další výtka - každý ,,chemtrailista"
co ignoruje orgonové hnutí mi připadá v něčem nedůvěryhodný. Protož jedno a druhé spolu souvisí. Bez zmínky o orgonometrii vůbec nemá smysl se o chemtrails bavit...

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od junak » 23 úno 2011 18:06

Vieš ak si mrkol ten dokument celý tak sami hovoria o mikrovlnných zariadeniach ale odôvodňujú to tým že sa musia zamerať najmä na túto tému a to rozprašovanie lietadlami.Keby začali do toho plietsť mikrovlnné zariadenia alebo orgonit bolo by to ťažšie prípustné pre neznalých.Ak som ťa dobre pochopil.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Gyrxiur » 23 úno 2011 19:41

suhlasim s junakom

czechspecial
Příspěvky: 8
Registrován: 11 říj 2010 19:01

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od czechspecial » 24 úno 2011 12:01

dokumentarni.tv / Já psal na Orgo, zda-li se tím vkládáním taktéž někdo náhodou nezabývá, ale vypadalo to že ne Podstatné je, že jsou již zhotoveny, pro příště to semkneme.

Dokumentární.TV
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2011 20:36

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Dokumentární.TV » 24 úno 2011 19:55

Jj, já to pak našel, asi dva dny jsem tam nebyl a Orgonet mezitím smáznul ten původní příspěvek, kde jsme to řešili a kde jsem to dopředu avízoval, že na tom dělám. No jak píšeš, teď už je to fuk. Hlavně že konečně jsou a film, jak se zdá, má v našich luzích a hájích docela i úspěch. Teď už jen aby padl na úrodnou půdu ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 21:39

Dokumentární.TV píše:No tak to je docela fór ... právě jsem se s těmi titulky domořil, před chvilkou to sem vložil a až teď koukám, že jsme se oba v posledních dnech mořili s tímtéž. Není to k vzteku?

http://dokumentarni.tv/zivotni-prostred ... y-spraying
OK, který titulky jsou teda lepší? :lol: Holt zkuste příště spolupracovat :mrgreen: Jinak samozřejmě díky moc!

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od juhele2009 » 24 úno 2011 23:48

kozma píše: Woodpecker se kterým prý dělají neplechu chudince USA která proti tomu
nemá obranu.
Je to asi tak - ten woodpecker (datel) si můžete naladit na 4625kHz na krátkých vlnách. Jedná se o vojenskou stanici, viz http://www.youtube.com/watch?v=YatKCf42 ... re=related Žádný konspirace v tom nejsou. I dnes tam je pípání. S modifikací počasí to nijak nesouvisí. Co se týče orgonitu, jako takového, tak bohužel jeho účinost je příliš malá, nebo žádná na to, aby nějak výrazně ovlivnil počasí na poměrně malém pozemku, třeba na vaší zahradě. Bohužel , nefunguje to. Skutečně rád bych viděl na vlastní oči pozitivní účinky orgonitu, ale jsem poměrně skeptický. Ale co se týče chemtrails, tak to je realita, to je jasné, o tom žádná ...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od kozma » 25 úno 2011 00:20

juhele2009 píše:...Co se týče orgonitu, jako takového, tak bohužel jeho účinost je příliš malá, nebo žádná na to, aby nějak výrazně ovlivnil počasí na poměrně malém pozemku, třeba na vaší zahradě. Bohužel , nefunguje to. Skutečně rád bych viděl na vlastní oči pozitivní účinky orgonitu, ale jsem poměrně skeptický. Ale co se týče chemtrails, tak to je realita, to je jasné, o tom žádná ...[/color]
V poho, chápu skepticismus, to je tady u nás hodně rozšířená věc ;) Já na vlastní oči pozitivní účinky orgonitu vidím každý den. Nemám sice "dělostřelectvo" na rozbití težší chemdeky, ale lehčí věci se tu zvládají.
Ještě k těm účinkům - jeden takovej hezkej obrázek - nalevo jsou haarpovaný mráčky a vpravo.. hádej kdepak je
Cloudbuster :D :
Obrázek
Tolik o ovlivňování počasí ze zahrady ;)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od junak » 25 úno 2011 08:33

Samozrejme že účinky orgonitu sú znateľne.Na tak malé "zariadenie" je to priam sila.Ja nielenže to vidiím na oblohe ako funguje ale dokonca vidím ako prúdi orgonová energia.Takže viem na isto že orgonit funguje a to vo veľkej miere.Vyčistiť oblohu v rozsahu 5km pár orgonitmi tak to si myslím je dosť kvalitka.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 25 úno 2011 08:53

juhele2009 možná pro tebe budu za blázna, ale mám ověřeno, že dosah dobrého 30kg CB je v okruhu až 60km vzdušnou čarou sakra poznat. A těch zajímavých návštěv co jsem už měl 8-) .

Udělej/kup si CB a pak uvidíš jestli orgonit je nesmysl nebo ne. :idea:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od am2 » 25 úno 2011 19:22

Dá se ale v ČR vůbec koupit klasické levné CB (s hliníkovými trubkami, popř. měď jen v základu CB) ?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 25 úno 2011 21:04

Obrázek

kompaktní CB za pár kaček ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Mike.Jt » 25 úno 2011 21:39

am2 píše:Dá se ale v ČR vůbec koupit klasické levné CB (s hliníkovými trubkami, popř. měď jen v základu CB) ?
do toho bych nešel. KDyž už CB tak at to pracuje jak má. Tím že tam narveš hliníkové trubky a užulíš to, tak už to nemá smysl kupovat. TO už je jen větší HHGčko.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od am2 » 25 úno 2011 21:48

Když bych se mrkl do diskuze k CB, tak tam podle mě z textu nevyplývá, že nepoužitím mědi se drasticky sníží výkon. Že je možné použít v pohodě hliník nebo ocel. Tak jak to je?

Odpovědět