Nepokoje v Egyptě

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Prince » 01 úno 2011 00:41

Rád bych poprosil o jakýkoliv odkaz na informace, co se děje v současné době v Egyptě.
Je jasné, že se jedná o silný energetický a histrorický středobod a to co se tam rozpoutalo, není ano rozepře mezi kopty a Araby, ani upálený stánkař, ani počátek touhy svrhnout prezidenta Mubaraka. Mno, snad už o tyto věci v tom proudu půjde, ale..
Mám soukromou informaci od přítele, co má přítele Izraelce v jedné z "tajných" složek. Údajně, 14 dní před vypuknutím nepokojů v Egyptě tam odjel a je momentálně mimo "signál".
Vím, že na Orgo se dá probrat cokoliv, tak budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od pepr » 01 úno 2011 10:16

Doporučuju http://benjaminfulford.typepad.com/ Zrovna dneska vyšla další analýza, o které se tam zmiňuje. Nemám předplatné, takže vidím jen ten první odstaveček "zadarmo". Aby to bylo jednodušší...
Benjamin Fulford: Weekly Geopolitical News and Analysis20110131: Fed plan to bring private armies into US will be stopped píše:The “revolutions” that have started in the Middle East are all part of a plot by the families that own the Federal Reserve Board, according to sources deep within the system. As a part of this plan, the series of orchestrated replacements of puppets disguised as “revolutions” that started with Tunisia and moved on to Egypt will continue to unfold in country after country over the coming weeks and months. The end game is to try to provoke major unrest in the US that will lead to the declaration of martial law followed by the use of mercenary armies to enforce fascist rule there. What the Feds do not realize is that all they are doing is exposing their entire network and that they will be stopped by the Pentagon and other agencies. The private armies now deployed in Afghanistan and Iraq will not be allowed to arrest American citizens and put them into FEMA camps, period.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Mike.Jt » 01 úno 2011 11:34

i když facebook je zlo někdy se jím šíří zajímavé informace .....

http://www.facebook.com/svoboduprotunisko
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od pepr » 01 úno 2011 15:14

K těm poznámkám na facebooku. Co se týká autokracie/demokracie: Jsem toho názoru, že lidi vyzvedávající autokracii jsou spíš z těch vrstev co vládnou, nebo lidi nevyzrálí, kteří potřebují mít nad sebou bič. Co se týká demokracie, je to pojem velmi subjektivní a v zahraniční politice USA a spol spíše módní. Demokracie byla vždycky jen pro někoho. Skutečná demokracie neexistuje. Je to jen zástěrka, která znesnadňuje "obyčejným" lidem odhalit pravdu.

A co se týká těch revolucí, jsem toho názoru, že mají stejný scénář, jako "revoluce" u nás. Nejsou spontánní. Jsou vykonstruované a cíle jsou jiné, než si ti účastníci myslí.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od pepr » 01 úno 2011 15:19

Tak třeba ty, Prince. Zvolil sis ikonku ze Simpsonových. Třeba se ti líbí. A budeš spíše zastáncem, než odpůrcem toho seriálu. Ale nezachytil jsi náhodou informaci o tom, že se zdá, že jeho tvůrci nejsou jen tak obyčejní?

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Prince » 01 úno 2011 18:10

To Pepr: sice budeme OT, ale je dobré odpovědět na tvou otázku. Tvůrci Simsnů mají velké povědomosti o zednářství, o tom není pochyb. Prostředí a doplňky kreslených postaviček má spoustu skrytých skutečností a kdo není slepý, nemůže si nevšimnout. Ale zase tak dalece jsem nepátral, nejsem zase takový fanda.
Co se týče avataru Martina Princeho, postavičku mám záměrně a provází mě mnoho let, jelikož mě okolí přezdívalo "princ" a jelikož se jmenuji Martin, nebylo těžké pro kamarády asociovat mě na kluka ze Simsnů. :lol:
Není problém si avatara změnit třeba na Trávníčka z Popelky, šak su princ, nee? :lol: Tolik na vysvětlenou, že nejde o nevědomost.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od pepr » 01 úno 2011 23:09

Tím se to vysvětluje ;) Máš to zřejmě okoukané víc než já. Tak pusť nějaký chlup. ;)

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Prince » 01 úno 2011 23:38

Mno, ale aby to nebylo nefér k ostatním, že jsme off topic.... Tento konspirátor si s tím dal pěknou prácičku http://probuzeni.blogspot.com/2010/11/k ... onovi.html
Mimo jiné, tyto stránky jsou taky super, doporučuji je.

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Prince » 03 úno 2011 18:04


Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Richelieu » 03 úno 2011 19:50

Egypt? Ne tohle nepotrebuje komentar.

Strávil jsem 33 let a 4 měsíce v aktivní vojenské službě a během té doby jsem nejvíce času trávil jako vysoce postavený ranař pro velký byznys, Wall Street a bankéře. Jednoduše řečeno, byl jsem bandita, gangster kapitalismu. Pomáhal jsem udělat Mexiko a zejména Tampico bezpečné pro americké ropné zájmy v roce 1914. Pomohl jsem učinit z Haiti a Kuby decentní místo pro chlapce z National City Bank, aby tam vybírali výnosy. Pomáhal jsem znásilnit půl tuctu republik ve Střední Americe ve prospěch Wall Streetu. Pomáhal jsem očistit Nikaraguu pro International Banking House of Brown Brothers v letech 1902-1912. Přinesl jsem světlo do Dominikánské republiky pro zájmy amerického cukrovarnictví v roce 1916. Pomohl jsem učinit Honduras správným místem pro americké ovocnářské společnosti v roce 1903. V Číně jsem roku 1927 pomohl vyšlapat cestu Standard Oilu, který do ní expandoval nikým neobtěžován. Když se na to podívám zpětným pohledem, býval bych mohl Al Caponemu dát pár rad. On řádil přinejlepším ve třech okresech. Já na třech kontinentech.
— Smedley Butler, Common Sence, 1935

zdroj:
http://srsen.wordpress.com/2011/01/31/g ... -a-racket/

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Zenko.Idane » 04 úno 2011 21:14


Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Zenko.Idane » 04 úno 2011 22:32


Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od junak » 05 úno 2011 14:04

http://www.mojevideo.sk/video/c874/auto ... antov.html

Komentáre pod videom hovoria za všetko. :?

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Zenko.Idane » 06 úno 2011 04:06

Masové protivládní protesty v Africe a Asii, lidé se bouří mimo jiné proti zdražování potravin , http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011010010

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nepokoje v Egyptě

Příspěvek od Zenko.Idane » 06 úno 2011 23:58


Odpovědět