Suroviny

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 13 srp 2009 21:07

já ti nevím, na ty Croftovi jsou rozdílné názory i přesto kam to všechno posunuli...

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Suroviny

Příspěvek od truthseeker » 13 srp 2009 23:18

sophia píše:já ti nevím, na ty Croftovi jsou rozdílné názory i přesto kam to všechno posunuli...
Jak sis jistě mohl všimnout, na VŠECHNO jsou rozdílné názory. Mně přijde, že každý říká něco jiného a že to navíc mění ze dne na den.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 13 srp 2009 23:26


Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Suroviny

Příspěvek od truthseeker » 14 srp 2009 00:20

Ne-e, konkrétně nic, jen že v tom je fakt guláš a přijde mi, že čím dál tím větší :)
Croftovi jsou koukám taky kvítci :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: Suroviny

Příspěvek od strigon » 14 srp 2009 08:23

K mobilním telefonům: zkuste skouknout dokument Průmysl mobilních telefonů před soudem

online: http://media.bloguje.cz/787006-prumysl- ... soudem.php
torrent: http://tracker.cztorrent.net/torrent/pr ... rial/52208

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 19 srp 2009 14:42

No Croft sám o sobě říká, že je motorová huba, takže:) To že je v některých věcech poněkud natvrdlý je taky fakt.

Přímo od důvěryhodné osoby vím, že mobily masakrují mozek a zdraví. On sám V ROCE 1991 četl TOP SECRET materiály s výsledky výzkumů, přímo v budově společnosti SIEMENS. Dokumenty byly tištěný černým písmem na tmavočerveným papíru aby se text nedal nijak zkopírovat na xeroxu a ještě musel číst pod zvláštním osvětlením, jinak by si prý zničil oči. Firma Siemens dělala pokusy přímo na malých odložených dětech 1-2 roky. Přístroje jim přibandážovali k hlavě. Standardní výsledek po nějaké době byla rakovina mozku. A to byla ještě frekvence 900MHz. Dneska je to 1800 nebo 2400(asi), což je výrazně větší humus. Takže tyhle výzkumy výrobci dávno mají a ještě získaný nelidkým způsobem (protože na vaše zdraví z vysoka serou, jde jen o vaše prachy a tlumení duševních schopností lidí). Ještě jste o tom na Nově neslyšeli? a ani neuslyšíte. Samozřejmě většina lidí uvěří až v nemocnici... Možná.

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Suroviny

Příspěvek od lydka » 20 srp 2009 18:50

a ako to s mobilmi riesite vy ??? je pravda ze ked sa telefonuje cez sluchatka tak je to bezpecne ? a ked sa z mobilu netelefonuje tak je neskodny, alebo by som ho ajtak ked z neho nevolam nemala mat pri sebe :?:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 20 srp 2009 20:07

nejhorší jsou chytráci co mají zapnutej mobil třeba pod polštářem nebo vedle hlavy celou noc :idea: :evil:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 22 srp 2009 13:03

Tak prvně z mobilu skoro vůbec nevolám:) Vše se snažím řešit přes mail nebo SMS nebo pevnou. Pak mám za zadním deklem malý SBB coil. Dle důvěryhodnýho zdroje je to výrazně lepší než orgonitová pecka apod. Zatím to nemám ověřený někým kdo vidí energie, takže bez záruky. Když mob vytáčí číslo, držím ho od hlavy (vysílá na plný výkon). Pokud bych musel volat víc, pořídím si drátěný handsfree. Na bluetooth zapomeňte. Existují i Tachyonizovaný pecky speciálně k mobilům. Téhle věci věřím, šméčko to není.

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Suroviny

Příspěvek od rosa » 23 srp 2009 11:10

Viděla jsem mobil v kočárku vedle hlavičky miminka, nemůžeš nic dělat lidi jsou ovce a mají nás za blázny.Tedˇ se prokousávám knížkou od Huldy CLARK Revoluce v léčení všech nemocí a je to síla. Je pravda hodně obsáhlá a plná informací, ale pomalu to zažívám a sytematicky vstřebávám a potom začnu realizovat a budu se snažit to minimalizovat a uzpůsobit českým poměrům. Všude chemie, když to vidíš v obchodech tak minimálně 3/4 samé sračky, ale dá se rozumně stravovat ale bude to fuška.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Suroviny

Příspěvek od ercecko » 24 srp 2009 16:57

objednával jsem si ted 25kg HAVELpol 1 a nechal sem si ji poslat kuryrni sluzbou, protoze pres postu by to vyslo pekne draho, minule jsem totiz objednaval jen 4kg a za ceskou postu mi nauctovali asi 300... ale tam je prirazka za jedovate a horlave latky tak sem si rikal ze je to proto.. ale mylil sem se, za kuryra chteli 500 navrch.. jak jste na tom vy? kolik po vas chteji za dopravu? pobocka havla v cr podle vsecho sidli na morave nekde u Olomouce coz je ode mne celkem kousek tak to nechapu...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 24 srp 2009 17:15

nejrychlejší a nejlevnější varianta = osobní odběr přímo v jejich sídle poblíž OL

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Suroviny

Příspěvek od Aerosmith » 24 srp 2009 23:39

ercecko píše:objednával jsem si ted 25kg HAVELpol 1 a nechal sem si ji poslat kuryrni sluzbou, protoze pres postu by to vyslo pekne draho, minule jsem totiz objednaval jen 4kg a za ceskou postu mi nauctovali asi 300... ale tam je prirazka za jedovate a horlave latky tak sem si rikal ze je to proto.. ale mylil sem se, za kuryra chteli 500 navrch.. jak jste na tom vy? kolik po vas chteji za dopravu? pobocka havla v cr podle vsecho sidli na morave nekde u Olomouce coz je ode mne celkem kousek tak to nechapu...
Teď jsem se díval na fakturu na 10 kg pryskyřice a je tam poznámka, že toto množství je podlimitní a nespadá pod ADR ( je to mezinár. předpis o přepravě chemikálií). Poštovné necelé 2 stovky.Divím se, že za 4 kg chtěli tolik. Jsem zvědav kolik to bude teď - dnes jsem objednal dalších 10 kilo.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Suroviny

Příspěvek od sophia » 25 srp 2009 08:51

Aerosmith píše:...dnes jsem objednal dalších 10 kilo.
To se moc nevyplatí :?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Suroviny

Příspěvek od Ondřej » 25 srp 2009 09:29

300 chtěla pošta? To bych je hnal swiňským krokem. Oficiálně přesně kvůli čemu? Dřív jsem normálně objednával poštou a žádný problém, natož přirážky. Akorát že to prosmrdí PET kanistr durch, takže ženské to museli zavřít na záchod aby v kanclu vůbec mohli být. Pokud jste na jM, tak je nejlepší si pro to zajet osobně.

Odpovědět