není orgonit jako orgonit

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Ondřej » 09 bře 2011 17:20

No já jen, že tady zřejmě začíná někomu docela šibat. Buď Michaelovi, jestli je to pravda a psal jí nějaký zprávy soukromě, což silně pochybuju, nebo Hopleyce... Té jsem psal mail, zdali může napsat víc o co jde. Žádná odpověď, takže si za tím zřejmě moc nestojí...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 09 bře 2011 20:37

Z toho textu nic nelze vyčíst...
Když si vzpomenu na Hopleu zde i na jejich stránkách , umí i přehánět (např. konspirace 11. září je prý výmysl konspiračních magorů a psychopatů).
takže když píše, že ji Michael vyhrožoval útokem na dítě, tak to nemuselo být skutečně vyhrožování útokem na dítě.
A taky to její "že si jen dovolila svobodný názor na věc" mohlo se nést ve stejném duchu, jako ten text tady, tj samý magor apod. Nedivil bych se, kdyby ji Michael neodpověděl poněkud drsněji.
Měla by být ráda, že "psychopati z orgo.cz" "jen" hází orgonit do křoví. Mohli by být třeba ve vládě apod. :D

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 09 bře 2011 20:42

am2 píše:"psychopati z orgo.cz" ... Mohli by být třeba ve vládě apod. :D
Nemohli. Tam už je to obsazené. :D

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od kocour » 10 bře 2011 21:21

am2 píše: Mohli by být třeba ve vládě apod. :D
hlásí se snad někdo z vás??? chcete opravdu sloužit lidu ať to stojí co to stojí???

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od jiřík » 10 bře 2011 22:03

Michael píše:
Jarin píše:Lidi zlatí, už vím, kam se budu chodit bavit, když se budu na šichtě nudit.. no SEM!!!
Spíš se věnuj prckovi Heleno.

to jako psala kvuli tomuhle??tohle je to vyhrozovani? :D nebo jsi ji michaeli psal jeste neco jinyho SZ ?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 10 bře 2011 23:34

pama-wangmo2.jpg
Jo, to je ono "Spíš se věnuj prckovi Heleno."
Napsal jsem ji ať se raději stará o prcka, kterýho má ve vaku na fotce. Je to omezená lhářka, pokud píše, že jsem ji nějak vyhrožoval přes děcko. Je mně ukradená. :P
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

wellness
Příspěvky: 13
Registrován: 31 pro 2009 19:25

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od wellness » 11 bře 2011 14:01

40/2009 Sb. trestní zákoník
§ 354
Nebezpečné pronásledování
(1) Kdo jiného dlouhodobě pronásleduje tím, že
a) vyhrožuje ublížením na zdraví nebo jinou újmou jemu nebo jeho osobám blízkým,
b) vyhledává jeho osobní blízkost nebo jej sleduje,
c) vytrvale jej prostřednictvím prostředků elektronických komunikací, písemně nebo jinak kontaktuje,
d) omezuje jej v jeho obvyklém způsobu života, nebo
e) zneužije jeho osobních údajů za účelem získání osobního nebo jiného kontaktu,
a toto jednání je způsobilé vzbudit v něm důvodnou obavu o jeho život nebo zdraví nebo o život a zdraví osob jemu blízkých, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři roky bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) vůči dítěti nebo těhotné ženě,
b) se zbraní, nebo
c) nejméně se dvěma osobami.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 11 bře 2011 15:30

:o :roll: :lol:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 11 bře 2011 16:09

Tak je to u nás, bohužel, v celém státě. Litera zákona se často nadřazuje duchu zákona. A vzhledem k zašmodrchanosti a složitosti našich zákonů se pak dá za legální považovat skoro všechno.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Michael » 11 bře 2011 16:14

Helena alias Wellnes je choroba. Ať sem neleze, když má pocit že ji někdo šmíruje. :idea:

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od am2 » 11 bře 2011 18:01

"...fórum http://www.orgo.cz, které má jediný racionální důvod ke své existenci: magoři jsou tam pěkně pohromadě."
Co asi wellness prozrazuje sledováním tohoto fóra...

Uživatelský avatar
Mesalinda
Příspěvky: 2
Registrován: 07 bře 2011 15:52

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od Mesalinda » 11 bře 2011 19:44

Máte někdo nějaké zkušenosti s orgonity z těchto stránek andělské orgonity http://www.andelskeorgonity.cz/fotogale ... 457378/50/ ? Moc se mi líbí jejich barevné provedení a celkově na mě působí dobře už na pohled .Jelikož jde o koupi mého prvního orgonitu budu vděčná za každý názor.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 11 bře 2011 21:23

To máš jako i s jinými věcmi. Někdo upřednostňuje funkčnost, někdo estetický vzhled. Někdy ten vzhled stojí mnohem víc, než pouhý funkční materiál. Někdy kvalitnější materiál a složitější konstrukce umožní lepší funkčnost. Každý výrobce také může mít jinou motivaci.

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od tomas » 11 bře 2011 22:07

wellness píše:40/2009 Sb. trestní zákoník
§ 354
Nebezpečné pronásledování
(1) Kdo jiného dlouhodobě pronásleduje tím, že
a) vyhrožuje ublížením na zdraví nebo jinou újmou jemu nebo jeho osobám blízkým,
b) vyhledává jeho osobní blízkost nebo jej sleduje,
c) vytrvale jej prostřednictvím prostředků elektronických komunikací, písemně nebo jinak kontaktuje,
d) omezuje jej v jeho obvyklém způsobu života, nebo
e) zneužije jeho osobních údajů za účelem získání osobního nebo jiného kontaktu,
a toto jednání je způsobilé vzbudit v něm důvodnou obavu o jeho život nebo zdraví nebo o život a zdraví osob jemu blízkých, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři roky bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) vůči dítěti nebo těhotné ženě,
b) se zbraní, nebo
c) nejméně se dvěma osobami.

Ve druhym ročníku na oboru veřejnosprávní činnost, je to celkem nedávno (ano, sem malý pívo) jsem byl z tohoto zákona zkoušen, dostal sem za jedna a velmi mě to potěšilo, tak Heleno dík, ale jestli si tohle nevěděla a nechtěla mi udělat radost, pak je bezpředmětné to sem psát. Který z bodů tady někdo splňuje? ach jo, radost ti to nedělá, tak se na to vykašli, každý další tvůj příspěvek rozjede další diskuzi ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: není orgonit jako orgonit

Příspěvek od pepr » 12 bře 2011 00:34

Mesalinda píše:Máte někdo nějaké zkušenosti s orgonity z těchto stránek andělské orgonity http://www.andelskeorgonity.cz/fotogale ... 457378/50/ ? Moc se mi líbí jejich barevné provedení a celkově na mě působí dobře už na pohled .Jelikož jde o koupi mého prvního orgonitu budu vděčná za každý názor.
Ještě jsem se o tom snažil "přemýšlet". Nejsem v orgonitech autorita. Nejsem citlivý na jemné energie, nevidím je. Nevím nic jistě ani přesně. Na tohle fórum mě přitáhly jiné věci, ale nějak mi to tu docela sedí. Orgonity jsem si prostě koupil. Máš-li dobrý pocit z těch ozdobných, kup si nějaký. Dobrý vlastní vnitřní pocit z něčeho asi zesiluje funkčnost čehokoliv. Nebo se možná dá říct, že každý potřebujeme něco jiného a každému tedy něco jiného pomůže. Ale zkus si obstarat taky obyčejné "průmyslové" TB a nějaký lehce dekorační a hlavně funční HHG. Porovnej a zjisti rozdíly. Pokud jsi hodně citlivá, pocítíš asi vliv i u TB. Pokud sneseš větší dávku, pak zkus HHG.

Porovnej si ceny i těch dekoračních a osobních orgonitů. Zjisti si, co kolem toho autoři píší. Přílišné pohádky a příliš vysoké ceny jsou podezřelé. Přílišný důraz na dekorační vlastnosti jsou taky problematické. Je to jako udělat deštník ze záclonoviny, aby byl hezčí. Nebo udělat deštník z plechu, aby byl co nejúčinnější. Pokud máš víc peněz, kup jich víc a srovnávej. Pokud máš čas, zručnost a chuť, vyrob si taky svůj. Najdi si tady někoho, kdo ti vyhovuje způsobem vystupování. Chlapi asi dělají spíš "technické" orgonity, něžná pohlaví mají víc citu pro estetično a dokáží se lépe vciťovat.

Za dobu, co ty orgonity mám, se ledacos v mém životě změnilo. Nevím, jestli měly vliv ty orgonity nebo ne. Ale právě proto, že to nevím, bych do orgonitů šel znova.

Odpovědět