Přírodní smůla ze smrků

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od truthseeker » 23 dub 2011 08:33

kolosjackos, založ si svoje OT téma a házej tam věci, co jinam nepatřej, pač tohle je už fakt na zabití a děláš to NEUSTÁLE :o moderátoři fóra by to měli rovnou mazat, protože to odvádí pozornost od původního tématu a to zabíjí jakoukoli snahu o plodnou diskuzi.

Btw taky zkusím udělat jednoho krasavce ze smoly. Miluju tu vůni. Až seženu šponky. :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kozma » 23 dub 2011 08:51

Yo' založíme klub Orgonautů smolařů :lol:

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kolosjackos » 10 kvě 2011 00:56

jakym spusobem se k te smule nejlip dostanu? mate nejaky zlepsovak? stromu tady v alpach je vic nez dost :D
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kolosjackos » 11 kvě 2011 01:22

Obrázek

dozvedel sem se ze nejvic stavy da borovice nebo modrin, vic nez 2x tolik jak smrk

musim ten strom znasilnit jak na tom obrazku, nebo sou i jine metody? motal sem se neska pul dne po lese ale nasel sem smulu leda na jedno tb :lol:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od Aien » 11 kvě 2011 07:52

Ahoj Lidičky! Jacku, to je prasárna, takhle ničit stromy, myslím si, že zdravý strom je větším přínosem než to TB , které bys z té smůly vyrobil.Hodně smůly bývá tam, kde se kácí, na pařezech, na kládách. Tady v okolí drancujou pořád a vozí klády (i silnější větve-na peletky, které nám pak zpětně draho prodají) do Německa (německá firma), doma si takový stromový holokaust nedělají.Smůla je pláč stromu.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kozma » 11 kvě 2011 08:41

To si rozhodně teda nemyslím že smůla je pláč stromu, pardon. Nafta je pak krev země, déšť je pláč mraků, pivo je umučený chmel, víno je brutalizovaný hrozen... :) Smrkové monokultury jsou v našich lesích kvůli jednomu důvodu - těžbě. Tohle bych taky nedělal páč je to hrozná makačka, ale nejlepší je brát smůlu z mladých poškozených smrků. Takové lokace se dají najít... co je lepší - TBčko, nebo židle pro švába ? ;)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od Aien » 11 kvě 2011 09:57

Dobře, přehnala jsem to, je to můj pláč.Když vidím ty holiny a náklaďáky s kládama jeden za druhým, chce se mi brečet.Kašlou na hospodaření v lese, jenom kácejí, drancují.Naše malé hory byly kdysi holé kopce a pastviny, v sedmnáctém století se jeden místní šlechtic a vlastník rozhodl to zalesnit a taky to udělal, smíšené lesy, hlavně buky, duby.Až později se začaly dělat monokultury smrku, ale pořád je vidět ten původní záměr.Mám ty lesy od dětství prochozený křížem krážem a vidím jak se mění.Jsem už ve věku, kdy kašlu na to co si kdo myslí, takže chodím na houby s dvěma taškama: v té menší mám hoby a v té větší co najdu v lese: petky, papíry, flašky od motorového oleje ( do pil), flašky o různého chlastu, konzervy apod., někdy mám plný kufr auta. Jsem ta protivná baba, která pokárá mládež za odhozený papír.Taky jsem předsedkyní ekologického občanského sdružení , píšu články do novin, zapletla jsem se do velké prasárny s odpadem za velký prachy a občas se bojím.Tohle moje nastavení mě přivedlo i k orgonitu. Promiň, že jsem se rozepsala od tématu této nitě :lol: , ale to mučení stromů mě nadzvedlo. Jsou to živé bytosti.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kolosjackos » 11 kvě 2011 12:27

no ja bych rekl ze ta smula je krev stromu, krev zeme je spis voda, nafta je neco jak mazivo kloubu a plody sou dary prirody, ktere by takcitak zhnili.
clovekovy muzes taky odebrat pul litru krve a nic se mu nestane, ale ne jak v tom vtipu "...vic jak 6 litru sem s pacienta nedostala!" :lol:

ja ten strom respektuju jako zivou bytost, a krome toho mi chiby ten werkcaig :D . to, ze na poskozenych stromech ta smula je sem zistil, ale asi rubaci v rakousku maji k lesu vetsi uctu nez v ti rubaci v cesku, protoze sem toho a na kacenistich moc nenasel.

nahore na kopci blisko baraku sem zahledl par borovic (mame tu prevazne modrin a smrk), tak je asi trosku narezu zabiklacem. samozrejme se jim podekuji (neni to myslene jako sarkasmus).

dik za radu, ty vetsi taky smoli na poskozenych haluzich, podivam se i do jinych regionu kde se kacelo, snad toho najdu vic.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od Ondřej » 11 kvě 2011 19:48

mimo mé chápání, proč se radši nepodíváš do drogerie na kalafunu za pár šušňů...

Aien: taky mě ten bordel v lese točí. Dneska jsem odvez plechovku a PET, před pár dňama jsem našel několik flašek a čb televizi, úplně rozpadenou, uprostřed lesa...

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kolosjackos » 12 kvě 2011 21:10

@ondrej: uz sem se tesil ze si muj problem vyresil ale 7 bubaku (ca 180kcz) za 500 g je trosku moc :shock:

v tom nemeckem foru fakt tvrdi ze se musi pouzivat jen epoxid, bo je nejsilnejsi. asi me potka podobny osud jak tebe kozma a oni me vypicnou :lol:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kozma » 12 kvě 2011 23:04

Dobře já žiju v lesní těžební oblasti a sbírání smůly je pro mne jako práce včely. Nic neřežu, jen sbírám smůlu jako med, a se stromy si povídám ( jsem rád že mě u toho nikdo nevidí :lol: ) a často se u toho i modlím, prozpěvuji si a podobný magořinky ;) Za půl hodinky soustředěného sběru nasbírám dvě 500g nádoby od zmrzliny. Při výrobě přírodního orgonitu si rozdělám k večeru ohýnek a dvorem se nese libá vůně smůly doprovázená zpěvem slavíků.
Myslím při tom na doby dávné, kdy se takhle dělal smolný kámen. Je to čistá a přírodní práce.
Přírodní orgonit však nenahradí Havelpol. V létě na přímém slunci v ogiftované oblasti, kde už chemtrailové odstínění slunce nefunguje, prostě na slunci "smolák" nevydrží a začne se deformovat pod vlivem slunečních paprsků.
Takže stejně na ty Howitzery, Powerwandy určený ven apod. je potřeba Havelpol.
Na vodní CB je však smůla parádní. A opakuji, procházka lesem, křemeny povalující se na zemi, a špony v kovošrotu.
To vše je zadarmo.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kolosjackos » 12 kvě 2011 23:56

do pole to nic neni, to je skoda. jenze ti nemci tvrdi ze vceli vosk a smula strasne nizko vybruji, coz povazuju za desinfo. kirilianfotku na sadru tam dali ale na vosk ci smulu projistotu ne.

narazil sem na to ze v epoxidu je "bisfenol a", ktery je i v pet flaskach a vnitrnich stranach vsech plechovek a konzerv. je to zensky sexualni hormon. nektere ryby v oceane maji uz dokonce obe dve pohlavi. zavinuje to i predcasny vyvoj holcicek anebo, ze se rodi tak malo chlapcu.
neni to vubec nahoda ze je dokonce i pivo v tech "praktickych" umelych flaskach. skryta eugenika proste.

takze do vody je ta smula urcite to nejlepsi.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od Ondřej » 14 kvě 2011 10:33

kolosjackos píše:@ondrej: uz sem se tesil ze si muj problem vyresil ale 7 bubaku (ca 180kcz) za 500 g je trosku moc :shock:
Nemluvím o kalafuně na housle, ale na depilaci našich domácích mazlíčků... Tady 70kč/kg.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od kozma » 14 kvě 2011 12:25

Ondřej píše:
kolosjackos píše:@ondrej: uz sem se tesil ze si muj problem vyresil ale 7 bubaku (ca 180kcz) za 500 g je trosku moc :shock:
Nemluvím o kalafuně na housle, ale na depilaci našich domácích mazlíčků... Tady 70kč/kg.
Hele Ondro jak se to jmenuje ? To mě zaujalo.. když napíšu do googlu "kalafuna na depilaci zvířak" tak mě googl vyfakuje s nějakejma celníma linkama :D

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Přírodní smůla ze smrků

Příspěvek od Ondřej » 15 kvě 2011 10:06

No je to neuvěřitelné, ale jmenuje se to Kalafuna... http://www.zbozi.cz/items?q=kalafuna%20 ... rder=cheap

Odpovědět