"Octárna" - zkušenosti

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 04 kvě 2011 08:31

nemyslel jsem to konkrétně na nikoho, jen je potřeba si dělat vždycky vlastní názor a něvěřit všemu ;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 04 kvě 2011 08:36

Skvele skvele... nee neprestan vtipkovat. K informacnimu sumu bude komunikaci pres net dochazet vzdycky ;)
Sophie, jsem rad zes to vyzkousel, vidis vidis :) Reaguje to s kovy. Rozpousti je. Ty castecky jsou tak male, ze si
to s tim lehce poradi. Orgonit si pak poradi lepe s HAARpem a em zbranema.
Taky bych chtel najit silnejsi koncentraci. Az nekdo najdete kde, pisknete ju ?

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Hamry » 04 kvě 2011 10:19

Tak jsem rozložila na zahradě HHG okolo do tvaru 6 TB a za nechápajícího koukání sousedů / už si asi myslej , že mi slušně hrabe,nabíjím kameny,rozkládám pořád nějaký jehlany a puky, teď lítám a rozprašuju :lol: / jsem začala rozprašovat ocet. Je fakt , že po půl hodině bylo nad náma krásný modrý nebe. Budu zkoušet znova, pro vyloučení náhody.Ale je fakt, že je to divná náhoda , když nad náma kruh modrýho nebe ohraničenej hradbou mraků, který se na tý hraně rozpouštěj. 8-)

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Evča » 04 kvě 2011 10:53

Tak hele,dlouho jsem váhala,ale taky se přidám.Hnedle jak se ocet objevil tady na foru,octovala jsem rovněž.Jednoduše jsem ocet nalila na staré pečící plechy,nic jsem nerozprašovala a ponechala jsem to pouhému odpařování.Jelikož mám poměrně dosti velkou zahradu,roznesla to ve třech bodech po zahradě.Jsou tam roznesený i TBčka od Ondřeje,ale deka se sem tam objevila a zase rozpustila i před tím,ale teď to mělo fakticky daleko větší grády,protože ta deka se k nám ani nedostala a hnedle po sprejování se rozpouštěla,bylo to tak zajímavý,že to zaujalo i manžela,který si o mě myslel do této chvíle,že jsem blázen.Kromě toto mě jeden den,tuším že to bylo asi 3den po zahájení odpařování,informoval o tom,že nad námi lítaly cca 1 hodinu 3 helikoptery sem,tam,bez nějakého určitého cíle prostě jen sem tam,i jeho to celkem vyvedlo z míry a to o nějakých černých helikoptérách nemá ani potuchy.Bohužel jsem nebyla doma,jinak bych se asi snažila něco nafotit.Kromě toho jsem pozorovala,že na tom odpařeném plechu zůstávají nějaké krystaly-pravidelný
čtvereček a přesně uprostřed dírka,jako při navlíkání korálků,od úplně mrňavejch až po 2-3mm čtverečky.Tím zůstal paf už úplně,koukal na to pod mikroskopem a vypadalo to zvětšený jako průhledný bubliny-zvláštní to bylo opravdu.Od této doby na plechy napršelo,tudíž se zředilo a už se nesráží-vyzkouším to opět až bude tepleji.V sobotu-to byl bouřkový den-od Olomouce se to asi třikát hnalo přímo na nás a vypadalo hrozivě,v okolí napadly i kroupy,docela hukot-u nás tedy byl vítr,ale pršelo jen inteligentě na zalití zahrady,ty hrůzné černé mraky se zastavily tak cca 3 km od nás-to už manžel začal věřit jak na orgonit,tak i na ocet a to už je u něj opravdu co říct a pravidelně chodí dolávat ocet na plechy a z toho jsem zase paf já :D

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od truthseeker » 04 kvě 2011 14:38

Já stále testuji a výsledky dám vědět později :)
Zatím další zajímavé video:
phpBB [video]

Jinak se jako značně šetrnější jeví právě to odpařování z plechů, stříkání do půdy asi moc dobra nenadělá. ;)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 04 kvě 2011 16:55

Chce to octovat ve dnech, kdy nejsou mraky, ale taková ta šedá sračka na obloze...

Silnější ocet (kyselina octová) by se měla dát sehnat v nějaké lepší (technické) drogerii. A asi to bude docela hukot, když ocet je 8% a ta kyselina má 98%. :roll:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 04 kvě 2011 17:36

Skvele skvele, ocekaval jsem ze se Vam budou vysledky libit. Octovat to chce prave ve dnech kdy jsou mraky. Vzhledem k tomu, ze jsou vsechny mraky nasyceny bariem od chemtrails... rozpoustej se taky. Vyparovani je efektivni, ale nejlepsi je rozprasovac. Dneska zrovna... jde mi tu fronta a tak jen vybehnu prsk prsk modry nebe... za chvilku prijdou novy prsk prsk modry nebe... za chvilku... atd. koupim si automatickej rozprasovac ajeto.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od sophia » 04 kvě 2011 18:34

Mám tady ten rozprašovač. Nejdřív se napumpuje a pak to rozprašuje samo. :lol:

Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Ondřej » 04 kvě 2011 20:41

No ten ocet je fakt úžasný! Dneska jsem tu měl čisto a i kumuly a to jsem ho ani nevytáhl ze skříně v kuchyni! :lol:

Tyto otázečky mě napadly hned, ale nikdo z octomilek se jima zřejmě nehodlá zabývat, tak je radši přímo napíšu: Co udělá ocet s polymerama? S nanotechnologií? S virama/bakteriema? S další hromadou kovů než oním teoreticky neutralizujícím se bariem? A hlavně, co ocet udělá s DOR, kterej chemtrailsy vytváří masivně? Pár molekul octa zneutralizuje DOR z kovů, jedů a výroby té chemie za magických kondicí?
A ještě malá otázečka: do jaké výšky vystoupá kouř z ohně? Je to horký vzduch a navíc molekuly výrazně lehčí než ocet.

(do výšky cca 50 metrů...)
A pokud bych barium rozpustil v kys. octové, vznikne octan barnatý, který je mnohem vstřebatelnější organismem a tak i jedovatější.

Dívejte co jsem pro vás objevil v Kauflandu! :mrgreen: http://mujcistic.cz/

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 04 kvě 2011 21:24

Ondreji. Kdo tady mluvil o NAHRAZENI ORGONITU OCTEM. Nikdo. Napsal jsem to tisickrat.
Chemtrails se diky tomu rozpadaj. Muzes se postavit na hlavu jestli chces. Muzes to zpochybnovat kolikrat chces.
Stejne to bude fungovat.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 04 kvě 2011 21:26

Jo a dik za link :D

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Evča » 05 kvě 2011 07:35

Jo já taky,díky za link ale asi zůstanu u obyčejného octa-všechno to co je u tohoto přípravku vyjmenované dělá i obyč.ocet a tu vůni asi nepotřebuju.Ocet už dávno používaly i naše babičky a to nejenom na zavařování okurek.Že má i desinfekční účinky je známo už dávno také,věškeré mykózy-lze beze strachu a s úspěchem léčit ředěným octem,plí-sně,vodní kámen,je toho mnoho na co ocet funguje.Tak proč by nemohl pomáhat čistit ovzduší od těch srákotin,za vyzkoušení to určitě stojí.Takže děcka-orgonit a ocet a bude to pecka :D

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 05 kvě 2011 08:30

Uz to pecka je. Orgonit mi pracuje lip a soustredi se na DOR soucasti chemtrails. Cekam az to par tech nejzarytejsich sarkastickych skeptiku vyzkousi a muzem zacit koordinovanejsi protiakce kontra srackoplanum. Myslim, ze nekdo u chemtrailistu dostal urcite za vcerejsek v mym sektoru padaka. :lol:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 05 kvě 2011 17:18

Ondřej píše:No ten ocet je fakt úžasný! Dneska jsem tu měl čisto a i kumuly a to jsem ho ani nevytáhl ze skříně v kuchyni! :lol:
No já ocet vytáhl zkontroloval množství a šel pro rozprašovač a ono bylo jasno :lol:

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od hajcman » 06 kvě 2011 10:27

Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Odpovědět