Jak to změřit? pravítko nebo radar

Cesta za poznáním...
Uživatelský avatar
Komodor
Příspěvky: 13
Registrován: 25 kvě 2009 09:40

Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Komodor » 30 kvě 2009 02:07

Když už to vyrábíme, měli bychom i vědět jak to funguje.
Dá se orgon změřit? Dá se vidět? Dá se zjistit co vůbec dělá a jak to všechno funguje? Existují přístroje jimiž je možné změřit funkci orgonitu? Lze zjistit na jakou vzdálenost a v jakém množství to funguje?

Prosím nepište sem vaše doměnky. Nepište, že se kyvadlo točilo až se vám zatočila hlava ... na to už je téma

Kód: Vybrat vše

http://orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t=5
.

Napište sem své zkušenosti o měření a bádání.... radarem, sonarem, foťákem, brýlemi, infrakamerou, teploměrem, elektroměrem, hledačkou na kov, spektrometrem nebo třeba netopýrem. Zkrátka něco co lze vidět nebo zapsat v číslech.
:geek: :ugeek:
Jestli orgon není, není třeba ho popírat.

S pravdou se musí ven a to nejlépe hned. Je třeba třeba rychle a nekompromisně pochopit, že pravda a konec nevědomosti je jediné východisko jak "zlepšit" Svět.

www.myslichvost.info / www.nwoo.org

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Aerosmith » 30 kvě 2009 08:45

No taky by mě to zajímalo, abych přinejmenším věděl, že co "upeču" taky funguje. Někde jsem četl, že se to dá změřit upraveným Geiger - Mullerovým počítačem co se s ním měří radioaktivita. Podařilo se mě ho objevit a chlapík mě ho slíbil prodat. Je to vojenský intenzimetr s G-M sondou. Ale nevím jak to upravit. No a další metodou je tzv. Kirlianova fotografie k měření aury. To musím ještě nastudovat jak se to provádí...

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Hox » 30 kvě 2009 10:49

Existuje orgonometr (google "Carlo Splendore"), měří "ambientní" orgon ... jestli to bude reagovat na přiblížení orgnonitu, toť otázka :)

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od bionflow » 30 kvě 2009 12:46


Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od ATA » 31 kvě 2009 22:25

zatim sem testl jen webkameru a zatim nic zkoušel sem i bez IR filtru webka se se pak ale nejak zblaznila a fotila ala metrix

http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/Metrix#
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Rio

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Rio » 01 čer 2009 09:35

bionflow píše:tohle by to mělo umět měřit
http://alternativa.atlasobchod.cz/atlas ... gely-wheel
Toto je spíše o telekinézi :idea: a né o měření orgonu.
Naposledy upravil(a) Rio dne 01 čer 2009 20:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od bionflow » 01 čer 2009 16:37

Já když potřebuji ověřit jak silnou dávku jsem odlil, tak vezmu jedno TB, namířím na nějaký menší osamocený mrak cumul, asi 10 vteřin zatočím a mrak je do 5ti minut pryč. Někdy mrak zmizí okamžitě a "roztrhá" ho to, někdy mizí pomaleji, ale stejnoměrně. Z toho se dá odvodit, že je to buď hrubá nebo jemná energie. I relativně malé TB pokud je dobře uděláno a nabito tak dokáže "ničit" mraky i třeba 1km daleko a někdy i více. Tím vlastně měřím dosah a posouvám se dál ve vývoji 8-) formou pokus x omyl :o :lol:
(princip je, že mraku odčerpáte energii)

Vyzkoušejte to a napište Vaše poznatky.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Hox » 04 čer 2009 06:46

Vyzkoušel bych, ale z toho popisu sem nevyčetl jak přesně s tím mám zatočit, to je hodně široký pojem :D, můžeš pls. specifikovat?

Uživatelský avatar
bionflow
Příspěvky: 71
Registrován: 24 kvě 2009 21:09
Bydliště: skoro ∞

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od bionflow » 04 čer 2009 10:07

Návod na ověření orgonitu pro začátečníky :lol:
1, Vezmi do ruky TB nebo HHG, natáhni ruku abys měl v jedné ose oko > zápěstí > mrak. Namiř na menší mráček který pluje (nejlépe na modré obloze) samostatně a je přírodního původu, nebo namiř na roh velikého mraku - nejlépe kontrastního cumulu ať je snadno vidět, že se něco děje. Pokud bude obloha šedá deka nepoznáš nic.
2, Zatoč několikrát zápěstím s TB nebo HHG v ruce ve směru hodinových ručiček tak malinko, abys mrak jakoby "obkroužil" a stále na něj mířil (v případě velkého mraku kroužíš na jedno místo, které vybrals někde v rohu). To celé stačí už 20 vteřin. Netočíš orgonit v ruce, ale jen zápěstím s orgonitem děláš kolelečka.
3, Zapamatuj si jak ten mrak vypadá a kde je. Minutu si ho nevšímej. (on se stydí :lol: )
4, Koukni na něj za minutu znovu.
5, Vidíš, že se s ním něco děje - buď se začne zřetelně hýbat uvnitř, točit uvnitř atp. nebo se začne trhat.
6, Asi do 5ti minut by měl být mrak pryč - podle velikosti mraku, vzdálenosti od tebe a hlavně síly orgonitu.

I nejslabší orgonit by se měl nějak projevit. Podle toho lze odvodit jak s energií dotyčný kousek orgonitu pracuje.

a, roztrhá mrak rychle = orgon orgonitem "jen" proletí, moc ho to nečistí (velké kusy třísek, malá hustota orgonu)
b, udělá do mraku dírky a ten zmizí jen z části a až za delší dobu = jemná energie (malinké třísky, velká hustota)
oboje je v pořádku a k použití

Pokud máš kameru, namiř ji na mrak (položit nebo stativ) před pokusem a pak si pusť průběh zrychleně. :o
PS: Nevím proč, ale hodně záleží na momentálním stavu člověka co to testuje - takže po flámu a nevyspání to jde nějak špatně :( asi málo energie :?:

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od potravina » 08 čer 2009 12:33

jen tak pro zajímavost. mrak můžete relativně lehce "vyzmyzet" aj silou správně nasměřované vůle, bez pomoci orgonitu. když jsem to zkoušel poprvé tak jsem "vyzmyzel" na 20 menších mraků, 1 mrak cca za půl minuty, za což se jim omlouvám:) chci to zkusit aj s chemtrailama, ale to asi už tak lehce nepůjde. mrkněte se na tohoto vodního géniuse. http://knihy.abz.cz/obchod/autor-emoto-masaru-emoto další ceska ku pomoci naší planetě:)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

orgonet
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2009 17:47

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od orgonet » 08 čer 2009 13:52

No já nevím s tím mířením na mrak, myslím, že (skoro) žádný mrak nevydrží na místě beze změny těch 5 minut... takže možná se nedá říkat, že ho rozpouští právě orgonit ... a TB je na mraky slaboučký... Kdyby TB takhle rozpouštěly mraky, tak to by jich nad mým barákem moc nebylo...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od sophia » 08 čer 2009 16:59

TB samo nerozpouští mraky, to je omyl. Jen ty ho na tom mraku testuješ. A že by bylo TB na to slabé? Asi jak které, překvapilo mě to jak daleko to dosáhne, maličké TB 3 cm výška, 5 cm průměr. Chce to vyzkoušet. 8-)

phpBB [video]

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Aerosmith » 08 čer 2009 23:28

Když už je řeč o rozpouštění mraků. Chci si udělat jasno v tom, jestli je správná tato moje teorie po tom co jsem si o "problému" přečetl. Pokud si nainstaluju např. na zahradu CB nebo sestavu TB (HHG), budou rozpouštět oblačnost. Co si myslím tak rozpustí tu "špatnou" vytvořenou chemtrails nebo sítí HAARP a tu přirozenou - přírodní nechá bejt - no a bude třeba pršet atd.(to chceme taky, žejo :-)). No a pokud budu testovat orgonit zrovna ve chvíli, kdy je nade mnou přirozená - čistá oblačnost tak nic nerozeženu či nerozpustím... Je tak ???

Rio

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od Rio » 09 čer 2009 00:58

Aerosmith píše:Když už je řeč o rozpouštění mraků. Chci si udělat jasno v tom, jestli je správná tato moje teorie po tom co jsem si o "problému" přečetl. Pokud si nainstaluju např. na zahradu CB nebo sestavu TB (HHG), budou rozpouštět oblačnost. Co si myslím tak rozpustí tu "špatnou" vytvořenou chemtrails nebo sítí HAARP a tu přirozenou - přírodní nechá bejt - no a bude třeba pršet atd.(to chceme taky, žejo :-)). No a pokud budu testovat orgonit zrovna ve chvíli, kdy je nade mnou přirozená - čistá oblačnost tak nic nerozeženu či nerozpustím... Je tak ???
jj přesně tak a je to odzkoušené :)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Jak to změřit? pravítko nebo radar

Příspěvek od truthseeker » 09 čer 2009 02:54

Já mám taky dotaz. Pokud jsou opravdu z letadel v chemtrails vypouštěny miliony miniaturních, ale stále částeček (třeba Al) řídících se fyzikálními zákony... jak je orgonit rozpustí? Pokud působí tak, že se chemikálie na obloze neudrží, stejně nemůžou jen tak zmizet. Takže předpokládejme, že nevydrží, a spadnou... ale to by asi moc neřešilo. Takže jak to vlastně funguje?
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět