Elektrosmog

Co bychom neměli přehlédnout...
am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Elektrosmog

Příspěvek od am2 » 21 zář 2010 22:37

pěkné, zase to posune oficiální vědu směrem k jednotě namísto od "věděckotechnického zázraku", resp. umožní to tyto dva póly více sjednotit

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Elektrosmog

Příspěvek od sophia » 20 led 2011 22:05

phpBB [video]


pokud si někdo pořád namlouvá neškodnost všech zářičů...

http://www.magdahavas.com/

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Mobil zřejmě ničí spermie, vědci varují před nošením v kapse

Příspěvek od sophia » 30 srp 2011 07:08

Mobil zřejmě ničí spermie, vědci varují před nošením v kapse


http://mobil.idnes.cz/mobil-zrejme-nici ... b_tech_mer

ulukai
Příspěvky: 9
Registrován: 23 črc 2011 21:45
Bydliště: Severní Morava

Re: Elektrosmog

Příspěvek od ulukai » 30 srp 2011 13:40

Přečetl jsem si teď celé vlákno a docela síla, člověk aby se odstěhoval někde do Tibetských hor či Mongolska... Neměřili jste někdo vypnutý mobil? Používám ho jako budík a v noci ho mám asi 1 m od těla (vypnutý). Taky by mě zajímalo, co poví trifieldmetr na zapnutý mobilní telefon, jestliže je vedle něj položený orgonit (třeba TB)? Můžete prosím někdo změřit? Díky

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Elektrosmog

Příspěvek od pepr » 30 srp 2011 14:24

Určitě to něco naměří. Je to prostě vysílačka. Problém je spíš s frekvencí, na které pracuje. Ale jsou tu sečtělejší a zkušenější přispěvatelé. Je to taková malá mikrovlnná trouba (stejná frekvence).

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrosmog

Příspěvek od hajcman » 03 zář 2011 14:08

To by mne taky zajímalo, když mám vedle postele telefon v režimu letadlo jak moc takový mobil vyzařuje. Sice jsme obložení orgoníkama :D , ale přesto pokud někdo máte trifield tak zkuste vyzařování i v tomto režimu. Díky
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Elektrosmog

Příspěvek od sophia » 26 dub 2012 09:16


juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Elektrosmog

Příspěvek od juhele2009 » 25 čer 2012 17:24

ObrázekZajímavý článek jsem objevil zde http://www.velkaepocha.sk/2012062019700 ... redek.html Nic proti, jde o to se vhodně "uzemnit" ... 8-)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Elektrosmog

Příspěvek od sysel » 26 čer 2012 17:14

Obrázek
Ono staci nekdy vyplet záhon :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrosmog

Příspěvek od mufin » 22 bře 2014 00:55

Achjo, vy jste tady teda profíci. Musím do toho vnést víc světla tady, uplně vaříte z vody a je to děs pozorovat.
Hlavně to chci objasnit aby zbytečně nevznikaly dezinformace a nesmysly tam, kde nemusí!

Za prvé, orgonity jsou super věc, ale je potřeba pochopit - vysledovat co se skutečně děje:
Orgonit harmonizuje charakter okolních polí (v docela krátkém dosahu pár metrů, nikoli stovky atd).
Tím přestává elektrosmog tolik škodit, ale přitom měřitelná velikost toho pole neklesne.
Takže měřáky schovte, protože reálnej rozdíl s použitím orgonitu nezměříte, ani s velice moc přesnýma spektrálníma analyzátorama firem Rohde Schwarz nebo Aaronia, natož s Trifieldem :-) To neznamená že orgonity nefungují, ale že se jenom mění charakter pole a ne měřitelná velikost. Čili orgonit u mobilu a telefonování nesníží velikost pole, signálu, dovoláme se stejně kvalitně, ale mění se nějak charakter pole, proto lidi přestává po dlouhém hovoru bolet hlava nebo už nevnímají narušení aury atd - charakter pole už není díky orgonitu tolik škodlivej organismu.

Za druhé - Nemůžete Trifieldem a na velikosti elektrického pole srovnávat tolik rozdílné frekvence jako 50 Hz u vedení velmi vysokého napětí, a 1800 000 000 Hz čili 1,8 GHz nebo 900MHz u vysílačů BTS :-) U těch je škodlivější naměřené napětí už daleko pod 1 voltem na metr!!! Zatím co u frekvence 50 Hz (rozvody fáze, vedení VVN) to není tolik kritické, tam nezpůsobují ještě ani 3 volty ani zdaleka to co půl voltu u BTS. Nicméně je potřeba pro spánek a pobyt rozumně nepřekračovat u 50 Hz elektrosmogu 2 volty zatímco od vysílačů by to rozhodně pro zdraví nemělo překračovat ani půl voltu (což ale nejde měřit Trifieldem!)

Za třetí - měřit Trifieldem rozdíl u BTS vpodstatě nejde protože jeho nastavený rozsah je hodně frekvenčně ořezaný vyloženě pro kontrolu záření z mikrovlnné trouby tj 2,45 GHz :-) a už vubec ne na stupnici pro volty na metr protože ta je u Trifielda strašně hrubá, to je jako nechat slona provlíkat nit jehlou.

Za čtvrté, nenamahejte se pořizovat kvůli těmto měřením (účinnosti orgonitů na EMP) velmi drahé spektráky protože už jsem to zkoušel mockrát a mockrát a skutečně se nijak nemění velikost pole ani s pomocí hromady orgonitů, protože se mění jenom charakter (což je ale pro zdraví zásadní), jenomže to prostě měřákama nezměříte.

Hoši trochu se zorientujte na mejch http://www.elektrosmog-zony.cz a http://www.orgonity.eu :-) :-)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Elektrosmog

Příspěvek od Ondřej » 24 bře 2014 14:24

Ze stovek metrů orgonit transformuje DOR. Ono těch dosahů je povícero...

Pecka na mobil je celkem k prdu, poněvadž mikrovlny působí na mozkovou tkáň přímo. Fyzikálně-biochemicky. Proto dopručuji handsfree a ne orgonit. Ani šungit. Mají jen malý efekt.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrosmog

Příspěvek od mufin » 24 bře 2014 15:46

Samozřejmě. Hlavně mobil vzdálit. Šungit nebo orgonitová pecka už je to poslední řešení přičemž k ozařování dále dochází, ale charakter pole je jiný, citliví lidé (krom mne) potvrzují po delším telefonování zmiznutí příznaků a pocitů jako oslabení aury nebo náběh na bolesti hlavy a migrény. Efekt je dost potvrzenej, ale primární je co nejvíce a nejdále se vyhýbat aktivnímu mobilu fyzicky.

Odpovědět