ufo

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

ufo

Příspěvek od sophia » 10 říj 2009 14:50

phpBB [video]


:o :shock: :o

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ufo

Příspěvek od Aerosmith » 10 říj 2009 16:09

Tý brďo, to vypadá jako pravé(?) Tato problematika mě zajímá hodně dlouho, vlastně od velvet revolution. Tak krásné video snad ještě nikdo nenatočil.Tedy aspoň uveřejněné.Dík za odkaz.

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od slurm » 10 říj 2009 16:21

phpBB [video]

tady jde vsechno lip videt,je to sada :shock:

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: ufo

Příspěvek od truthseeker » 10 říj 2009 19:55

Není to real ;)
phpBB [video]
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: ufo

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 říj 2009 20:36

Hm pěkná šou!! filmaři fakt dokážou hodně!! :D ale pěkný :o

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od Galliano » 11 říj 2009 18:19

No na ty fakey pozor. Člověk musí k novým informacím přistupovat rozvážně a než něčemu uvěří najít si jiný zdroj informací.
Tímhle způsobem totiž lze dosáhnout diskreditace kohokoliv.
Pokud přijdete do televize jako bojovník proti chemtrails a budete všem tvrdit, že chemtrails jsou skutečná hrozba a že jsou pravdivé atp. a pak vám pustí video s ufo a vy řeknete "tomu věřím" a tv vám poví, že to je fake natočený televizí, tak najednou i chemtrails přestanou být skutečnou hrozbou protože v ně věří člověk, který věří i v podvodné video a tím pádem uvěří úplně všemu.
Na to pozor.
phpBB [video]
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ufo

Příspěvek od sophia » 11 říj 2009 20:22

přece nikdo něříká, že tomu věří ;)

jen smajlík údivu :o

HEM
Příspěvky: 11
Registrován: 09 říj 2009 10:49
Bydliště: sever, Děčínsko

Re: ufo

Příspěvek od HEM » 11 říj 2009 22:34

Co se UFO týče-dovolím si napsat k tomu něco. Jak se říká "věříš" "nevěříš". Míním,že většina lidí tomu věří. to myslím opravdu vážně. Přestože je kolem toho už léta humbuk a naneslo se plno balastu a dezinformací. V podstatě nejsou k dispozici seriozní informace. Spíš tolerované informace. Pokud jsou,tak neveřejné. Přestohle všechno, pokud se vážně zamyslíme, je mnohem pravděpodobnější, že "UFO" (nemám tak rád to označení) reálně existuje. Kdo tvrdí "nevěřím", nechce na to prostě myslet.Pro většinu lidí je totiž pravda nepříjemná. Zřejmě proto že žijeme ve lžisystému a jsme na to děsně zvyklý.
Kdysi jsem někde četl - a nemámktomu,jakože pravda/fikce žádnej postoj - že na Marsu bývala civilizace, v které(podobně jako teď na Zemi) byli členi řekněme dvojího ražení. Vyhrotilo se to tak, že došlo ke konfliktu a zničení atmosféry a nevim jakých dalších životních nezbytností, bylo nutný evakuovat to tam. Obě strany měli technologii na cestování prostorem. Ti ,řekněme,méně ohleduplní ke svému životnímu prostředí,Ti ambicioznější,chamtivější nebo jak je zvát. Migrovali na Zemi, kde se asimilovali s lokály. Ti víc "eko", vnímavější, osvícenější či jak je zvát, migrovali jinam. A Ti jsou prý UFO. S technologií, která umožňuje cestovat megadálky megarychlostí bez hluku a spalin, apod.Na Zemi prý jezdí, aby čekovali situaci. (Zřejmě dohled "rozumnějšího" ze sourozenců).
Toť jedna z mnoha teorií které kolují. Zdroj byl nějaká brožura,tiskovina,nejsem si jist. Ne Blesk, ne net.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od Galliano » 12 říj 2009 18:52

sophia píše:přece nikdo něříká, že tomu věří ;)

jen smajlík údivu :o
Nemyslel jsem tebe. Jinak bych dal "4Sophia". Myslel jsem to všeobecně vzato. Jako ostatně všechny moje příspěvky.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od Galliano » 12 říj 2009 18:56

Pokud jde o to, jestli věřím já nebo ne, tak já věřím v existenci ET's.
Jednou jsem požádal o znamení, jestli tu s nám jsou a dohlížejí na nás a znamení mi přišlo. Takže já ANO.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od slurm » 12 říj 2009 19:05

cetl sem ze obama po tom co dostane debilovku tak ma zverejni 60ti letou existenci a spolupraci USA s mimozemskou civilizaci.tak uvidime,mam z toho trochu obamy :)

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od Galliano » 12 říj 2009 19:17

no tak to jsem teda zvědav! :lol:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: ufo

Příspěvek od Zenko.Idane » 12 říj 2009 23:27

ahoj a co muže být tohle?
phpBB [video]

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ufo

Příspěvek od ercecko » 13 říj 2009 17:51

haarp v akci na umele oblacnosti, uz to bylo parkrat i nad cr tyhle ukazy.. nekdy to ani neni kulate, je to treba takovy pas dlouhy, jak najdu v pc fotku tak to sem hodim

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ufo

Příspěvek od slurm » 28 říj 2009 11:49

phpBB [video]

Odpovědět