Mapa letových tras

Zajímavá místa...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Mapa letových tras

Příspěvek od sophia » 01 srp 2009 22:40

zdroj: http://www.chemtrails.cz/clanky/22-mapa ... -tras.html

Tak jsem si ze stránek řízení letového provozu stáhnul mapy leteckých tras nad ČR.

Vzdušný prostor nad ČR se dělí na dvě části - lower a upper - neboli spodní a horní. Spodní je od země do cca 8 km a horní je od 8 do 22 km.

Pak jsem vzal trasy z obou prostorů a trochu to vyčistil:

No a nakonec jsem to k lepší orientaci dal dohromady s mapou.

No a pokud ty letecké trasy odpovídají, lze z toho vyvodit spoustu věcí. Jak vidíte na mapě je více oblastí kde žádná linková letadla nelétají - největší je na SV česka, další jsou na moravskoslezku a také v jižních čechách. To znamená že by nad těmito oblastmi neměly VZNIKAT žádné chemtrails (neboli ani dlouho přetrvávající contrails, pokud odmítáte chemtrails). A pokud by tam prolétávaly letadla, vzniká podezření, že to asi nebudou obyčejná letadla a pokud by ještě k tomu vypouštěly chemtrails, tak je to jasné. Samozřejmě to nevylučuje výskyt chemtrails v těchto oblastech, protože je tam snadno přivane vítr.

V okolí prahy letají letadla i mimo tyto trasy, protože používají další přibližovací trasy k odletu a přistání, ale nepředpokládám, že by při těchto manévrech vypouštěly chemtrails.

Neměl jsem možnost zatím ověřit, zdali ty trasy přibližně odpovídají a ani jí ve velkém měřítku nebudu mít, protože stěží budu cestovat po celé ČR. Proto prosím ty z oblastí bez tras, ale i ostatní, aby napsali jak je to s leteckým provozem nad jejich hlavami na bejbous(z)chemtrails.cz

Pokud by to skutečně odpovídalo, pak by to byla snadná pomůcka k zjištění nepovolaných chemtrails letadel.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od Hox » 02 srp 2009 06:25

severní morava - no, po většinu doby tady vidím třeba 1-2 letadlo za den, ale jednou sem napočítal asi 100 přeletů za 3 hodiny, všichni práškovali jak zběsilí ... podle mě je to jasné. V podstatě vždycky když práškujou, tak pozoruju abnormální počet letadel, o hodně větší, než je letadel vidět, když nepráškujou.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od Saila » 02 srp 2009 10:49

no tak koukam na ten prazdnej trojuhelnicek nad ricanama, pruhonicce jsou pobliz a taky tam dost casto praskujou jak zbesili :D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od kocour » 14 čer 2010 20:13

http://www.flightradar24.com/
http://www.sledujto.cz/
třeba to někomu k něčemu bude...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:40

pochybuju že hovnomety uvidíš na veřejných radarech ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od kocour » 14 čer 2010 22:43

Mike.Jt píše:pochybuju že hovnomety uvidíš na veřejných radarech ....
...právě proto ;)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:47

ale pouití to vlastně má, až nad tebou něco poletí tak to můžeš zkontrolovat jestli se to ukazuje ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapa letových tras

Příspěvek od vlady » 19 črc 2010 17:46

Je to dobrý, nad námi žádná trasa nevede a lítaj tu běžně. Pozná se to i tak že lítaj většinou 2 letadla najednou.

Odpovědět