Orgonit a Zapper

Cesta za poznáním...
mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Orgonit a Zapper

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 21:41

Zapping je proces, při kterém tělem probíhající kmitočty (držením elektrod) hubí parazity a mikroby, pro které je ten kmitočet shodný s jejich rezonančním.
Zapper je tedy přístroj (oscilátor, v lepším případě programovatelný a přednastavený na mnoho programů + ruční možnost), který vytváří na výstupu přesné obdelníkové kmity.
Manželé Croftovi zahájili kombinaci zapperu a jeho impulzů s vytvářením orgonu pomocí připojené bifiliární cívky s möbiovým vinutím na krystalu křišťálu.
Verze POWER WAND je pak ještě křišťál s cívkou zalitý částečně v orgonitu, který samozřejmě popsaný princip energeticky dotuje a umocňuje... napojený na zdroj pulzů - na zapper, a nebo mohou tyto impulzy jít třeba z přenosné kapesní empétrojky (vytvořené žádoucí frekvence do mp3 formátu a přehrávané místo do sluchátek do cívky kolem krystalu) a celá věc je snadno přenosná kamkoli.
Protože mám RavoZapper, chci zkusit postavit vlastní PowerWand, zkoušet různé cívky, síly drátů a parametry, různé napětí (mohu tam volit 1 - 15 V), různé frekvence a účinky...
Chtěl bych tu diskutovat o používaných frekvencích, zda 15 Hz nebo 528 Hz nebo kolik, o vkládání přání, o funkční ochraně tohoto, jakoby odrazného štítu nežádoucích skalárních polí, o schopnosti podpořit vitalitu a léčení atd... Prosím o zkušenosti a nápady ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od ATA » 08 črc 2009 22:02

Něco je i v tematu tady http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=88

Ja mam takovej menši genrator temer postavenej ale zatim neni moc otestovej je to připojeny pres zesilovač na pc
takže tam mužu vyrobyt vpodstate jakejkoli tvar vln to nejkejch tech 22KHz nebo kolik zvadne zvukovka
vykon až 2x15watu pak je tam jeste napojeni na ovaůdaš majekau asi 12V nastyvytelny 3 intenzity a frekvence
pak jste nejky stimulovani přimo i zvukem a světlem

jete tam potrebuju pridelat neco na aby šli vybrace pimo do těla nejpiš nejak medena tribička z orgonitem co se chtne do ruky a slojena primo z generatorem

Taky sou zajimavy učinky slabejch galvanickej proudu treba pristroj roots of ra
v planu mam pak jeste jeden pristroj ale to je na dyl helma z orgonitua kristalu z rznejma elktrodama pro stimulaci a měreni funkci mozku

Zkoušel sem treba zvyčit činnost určite časti mozku pomoci lektricke stimulace melo tp zajimavy učinky odstranuje to bolest lip než prašky učinek je okmažitej a nema to žadny znamy vedlejši učinky
zatim tam bylo asi 9V a 1-2mA časem chvi použit ruzny frekvence a smerovat tam i orgon ale tam bude zapojeni složitejši bude tam trba pridat omezovač proudu pokud to bude primo pripojeno na kuži.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od Sunny:-) » 08 črc 2009 22:07

Jen doplním ještě k předešlé diskuzi..

nějaké zákl. info o zapperech s orgonity: http://orgoniseafrica.com/shop/index.ph ... a55e7747b6
klasický zapper: http://orgoniseafrica.com/shop/index.ph ... ucts_id=21

Můžu říci, že jsem nakoupil zde (orgonise africa) a byl jsem naprosto spokojený. Mají zde často i různé slevy, takže ho nakonec můžete sehnat celkem levně (v US se to vyplatí asi nejvíce) i s příp "mini PowerWand" (jejich "mini" 28mm znamená asi 15 cm měděnou trubku vevnitř s dlouhým krystalem křišťálu a dalšími doprovodnými kameny) a doručení letecky bylo do 14 dnů, což mi přišlo jako úplná paráda. Celkem mě to dohromady s klasickým zapperem a poštovným vyšlo okolo 2 000,-, což mi přišlo naprosto výborné. /Don Croft nabízí ten svůj (v podstatě identická konstrukce) asi za 150 US./ Takže kdo si nezvládáte urobit doma sami, rozhodně doporučuju tento obchod. (co vydělají opět dále používají na gifting atd) :-)

Jinak mám dojem, že když jsem hledal nějaké větší info o zapperu, tak jsem prolézal http://www.ethericwarriors.com/ a tam někde jsem narazil na vývoj frekvencí používaných v zapperu, bylo tam nějaké širší možné rozmezí, ale nakonec testováním účinků a dalším pozorováním došli k nejoptimalnějším 15 Hz, proto se nyní dělají zappery s touto fekvencí. (více bohužel nevím, zkuste pohledat) :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od truthseeker » 08 črc 2009 22:23

Po zapperu z orgonise-africa pošilhávám delší dobu, takže pokud budete někdo objednávat, napište, střihnem si dopravu.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od mufin » 08 črc 2009 22:34

add Sunny - spokojený naprosto s tím menším MINI - konkrétně? Pocity, zkušenosti...?
Přidal bych se taky k té objednávce... asi toho MINI...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od sophia » 08 črc 2009 22:42

já mám tady tento od Dennise jako i dalších pár hraček a jsem s ním nadmíru spokojen. Mimo jiné umí dobrou náladu na počkání :o Vážně :idea:

http://www.orgonecrystals.com/catalog/z ... rator.html

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od Sunny:-) » 08 črc 2009 23:40

Tak jen pro přesnost.. kupoval jsem toto: http://orgoniseafrica.com/shop/index.ph ... ucts_id=30

což je asi nejmenší, co vyrábí a z obrázků to vypadá jako vskutku velmi malá věcička, nicméně opak je pravdou a až mě lehce zaskočilo, co to za kus na mě vypadlo ze zásilky. :D

Pocity a zážitky.. Co k tomu říci, jedná se o nejsilnější věcičku, co tu doma zatím mám, protože jde v podstatě o sestavu 2 aktivních orgonitových generátorů za sebou (aktivní generátory mají ještě mnohem větší sílu než "pasivní" jako TB, HHG atd), které produkují obrovské množství "volné" energie, kterou můžete jakkoliv usměrnit.. meditace atp. Teď v nějakém příspěvku jsem psal, že meditace s pasivním TB je ohromně silná záležitost, ale pokud bych to měl přirovnat k PW, tak je to asi ještě 10x (možná více?) silnější.. nedokážu to přesně odhadnout, protože to množství energie je opravdu enormní.
Zkusil jsem jen zaměřit PW na oblohu na vyčištění.. mířil jsem nějakou dobu(2-4 min) s tímto záměrem a nic. Tak jsem si říkal, že asi to tak úplně hned nechodí a nechal to být. Nicméně orgon se skutečně vypustil, kam jsem ho namířil, a brzy to začalo být čím dám tím světlejší až se nakonec objevila nádherná modrá obloha s bílými mráčky. (jen to chvilku trvalo tak 30-60 min, nicméně znát to bylo :D )
Jinak mám takový dojem, že zapnutý zapper spolu s mini powerwand ještě víc stimuluje a aktivuje všechny domací orgonity.
Zkoušel jsem hůlku využít i na léčení u těžších věcí a tam, kde i zapper měl co dělat, tak kombinace těchto dvou (se záměrem léčení) okamžitě učinila úlevu od bolesti a všechny příznaky se okamžitě zmenšily až pozvolna vymizel celý problém úplně. (takže doporučuju i na to)
Před nějakým časem jsem měl nápad jít meditovat se zapnutou hůlkou a zaměření a síla koncentrace byla neskutečná. S ohromnou ostrostí a jasností jsem se mohl na cokoliv zaměřit a pořešit tak vše co jsem chtěl. Aniž jsem si toho všiml (zaměření/koncentrace je opravdu veliká) jsem u toho spontánně přešel do tranzu a následně astrálního cestování (věnoval jsem se těmto věcem hodně dříve) bez jakéhokoliv přerušení v mé práci s energií. Popravdě jsem ani žádný přechod nezaznamenal, byl jsem při plném vědomí a plynule se přesunul do astrálu bez jakékoliv pro mě změny.. vskutku jsem si "ani nevšiml". Že jsem byl vlastně "mimo", jsem si uvědomil teprve, až když jsem končil své zaměření a energetickou práci. :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od mufin » 09 črc 2009 16:24

To je úžasný, moc mě to nadchlo a jdu zkoušet vlastní cívku navinutou na velkej křišťál a vyhlížet černé helikoptéry :) před hodinou jakýsi vrtulník letěl ale nějak za horizontem domu takže jsem neviděl jaký; to tu mám jen zbytky TB, vše už šlo do světa... Kdo zkoušel sám vinout ty cívky a ví z jak silného drátu třeba jaké délky, budu vděčný za rady. Bifiliární vinutí chápu, ale nenašel jsem zatím na netu přesnější parametry cívky. Délka a síla drátu běžně ukazovaná ve videích mi jde u Ravo Zapperu do zkratu - asi nízký odpor, nízká zátěž, zkusím zapper přepnout do režimu bez detekce držení elektrod, aby pouštěl pulzy tak i tak a cívku připojit jen jednostranně....?

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od mufin » 09 črc 2009 21:33

Tak mi to nedalo a nemaje po ruce vrtačku, točil jsem půl hodiny čtyřlinku uvázanou za kliku pomocí tužky :lol: a až to bylo dostatečný, navinul bifiliárně (teda snažil jsem se) na větší křišťál. Projistotu jsem trochu fixoval cívku ke krystalu lepidlem. Připojilsem cívku na zapper a ten ihned hlásil zkrat elektrod = malá zátěž na výstupu. Tak jsem ještě do série připojil plonkovní větrák z počítače (třeba bude lepší rozhánět vytvářená kvanta orgonu :) ) a už to bylo v pohodě. Napětí jsem mohl nastavit skoro 14V, pak už to šlo i s větrákem v sérii "do zkratu". Nechal jsem to na 13 voltech a vnímal skoro metr nad krystalem chladný vír orgonu a když jsem se podíval proti tmavému pozadí (přítmí pokoje), bylo docela i vidět částečky orgonu tak, jako bývají vidět na zářivém slunečném nebi! Jdu vnímat další pocity a experimentovat, je to mazecový!!!
(Těchto větších cívek by asi šlo na tenhle zapper pověsit klidně osm... místo zbytečný zátěže větrákem... už si představuju to CB s velkýma křišťálama a mohutnýma cívkama v sérii napájenýma na 14V, to by asi byla permanentně modrá obloha??!!)
pokus.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od Hox » 10 črc 2009 08:58

mufin píše:Tak mi to nedalo a nemaje po ruce vrtačku, točil jsem půl hodiny čtyřlinku uvázanou za kliku pomocí tužky :lol: a až to bylo dostatečný, navinul bifiliárně (teda snažil jsem se) na větší křišťál. Projistotu jsem trochu fixoval cívku ke krystalu lepidlem. Připojilsem cívku na zapper a ten ihned hlásil zkrat elektrod = malá zátěž na výstupu. Tak jsem ještě do série připojil plonkovní větrák z počítače (třeba bude lepší rozhánět vytvářená kvanta orgonu :) ) a už to bylo v pohodě. Napětí jsem mohl nastavit skoro 14V, pak už to šlo i s větrákem v sérii "do zkratu". Nechal jsem to na 13 voltech a vnímal skoro metr nad krystalem chladný vír orgonu a když jsem se podíval proti tmavému pozadí (přítmí pokoje), bylo docela i vidět částečky orgonu tak, jako bývají vidět na zářivém slunečném nebi! Jdu vnímat další pocity a experimentovat, je to mazecový!!!
(Těchto větších cívek by asi šlo na tenhle zapper pověsit klidně osm... místo zbytečný zátěže větrákem... už si představuju to CB s velkýma křišťálama a mohutnýma cívkama v sérii napájenýma na 14V, to by asi byla permanentně modrá obloha??!!)
pokus.jpg
to na to krystalu je mobiova cívka?

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od mufin » 10 črc 2009 10:45

Principielně jo, vzhledově moc ne, ale ve smyslu vždy zpětného proudění energie určitě, a ještě díky čtyřdrátu zdvojeně. Dokonce jsem první variantu "odflákl" s lankovou dvojlinkou kterou jsem nekroutil, ani by to dobře nedrželo; a když jsem to připojil na zapper, tak jsem ihned vnímal chladivý orgon, a nedchlo mě to, že si dám práci a zkrutím tu čtyřlinku a navinu lépe..
Ukázka prvního pokusu:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od ATA » 12 črc 2009 21:38

Dvojlinka je na to dost nanic je to moc tlusty ja sem použival tenkej lakovanej medenej drat puvodne vybranej z odmagnetovacich civek ze stare televize civka o pruzmeru nejyk 4cm mela odpor kolem 3-4 ohmu asi 10cm kolem 8-12 zaleži na tlouštece

ta co je na špičce hulky je mislim z 10m
a ta velka asi ze 40m
nejvetši co sem dělal ma neco kome 10cm prumer odpor 13 ohmu a je z 80m dratu docela šilenost to namotat

Moje hulka:
Je to už strarši vecička v planu je už delši dobu nová verze
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

V tehle verzi sou ve sklenene trubce jen nasipany kamenya nahože pod kristalem je super svitiva dioda ve spodni časti je takovej predchudce orgonitu

V te nove verzi se planovlo z napajenim takou tou klepaci baterkou vnitrek z ni by byl v spodni časti a zalitej orgonitem ,vzniklá elektrická nergie by pak najela laser ketrej by byl hned nad tim a moebiovy cifky
jedna nad držadlem a jedna na vrchu stredem mela jit sklena trubička z fluidickym kondenzatorem a kome meli byt kameny ale asi tam prijde po cele delce orgonit o ruznejch hustotach a ve vejsi vrstve tesne pod sklem bude vrstva polodrahokamu.

Pro ty co nemate zapper stači podobnou cifku z kristalem zapojit k PC bud primo do sluchátek nebo pres zelsilovač
akorat si to chce dat pozor na odpor a podle toho se zařit jestly to bude seriove nebo paralelne.Pak už neni problem si v signalnim generatotu nastavit potrebnou frekvenci nebo do toho treba pustit pisničku :)


Pak ma jeste ten svuj velekj aktvni generator zatim neni dokoncenej ale je tam tho hromada odhadem 10Kg orgonitu ,přes 100kg kamenu z toho tak aspon 10Kg polodrahokamu , civek je tam 6 +nejky dalši obvody sloužici na ledni ty ejste nejdou dokonceny .Je to planovany jako vyceučelovy zařizeni produkujici obrovsky množsvy orgonu ktrej pujde dale usmernit a programovat
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od Aerosmith » 13 črc 2009 00:02

O spojení krystalů se Zapperem nic moc ještě nevím. Nedávnou jsem koupil na aukru zapper, který má 33kHz. Někdo to tady vyrábí prý podle návodu dr. Clarkové. Vypadá to celkem profesionálně udělané. Mě ale zajímá jak jsou vodiče v cívkách na krystalech ukončené. Jsou spojené - zkratované, nebo je každý konec extra odizolovaný? A podle obrázků jsou závity na krystalech jaksi chaotické. To tak má být? Ten můj zapper nemá žádný displej jen kontrolku, že je v chodu. Jak to mám udělat, abych to nějak nezkratoval či co. A pokud někdo tomu tak moc rozumíte - můžete mě někdo poradit (podle frekvence zapperu) kolik závitů na krystal navinout, event. jak silný vodič atd. ? A ten ovinutý krystal produkuje orgon přímo, aniž by ho nějak transformoval jako orgonit z DOR?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od ATA » 13 črc 2009 08:59

Jak vytvořit toroidni mobiovu civku

Obrázek
Obrázek
Počitejtes tim že je potreba dost mista ja sem to mel zahačeny v pokojiku na balonovejch dveřich a tahl až k obyvaku na okno tak sem z toho dostal 40m vetši sem už musel dělat venku
Obrázek
Pokud použijete jen lakovanej drat tak je potreba to na tom konci jak se strká do vračky poradne omotat nejlip dat na neco pevnejšiho aby to nesjelo a izolace se neprodřela .Vrtačku sem použival ručni motat tak dlouho dokud to nebude mit sklon tech 45 stupnu v navodu pišou že 38 -45 čim bliž 45 tim lepši ale ne vždy toho lze dosahnout v dratu vnika dost pnuti a mohl by se pretrhnout když se to přežene

Obrázek
Prvni se udela jadro stejne velka bude i pak vysledna civka je treba poritat dopredu s tim že se to zvetši tim vynutim tak bude vnitrni prumer menši o koli zaleži jakej použijete drat prumer civky a z kolika dratu budete dělat

Obrázek
Ten konec je potrab nečim uchitit lepici paskou treba ja sem to jen provliknul a kousiček zahnul nechtel sem do toho patlat pasku
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pak už jen motat dokud je drat je dodt namahavy blej z toho prsty pokud je dtrat trošku silnejši drži ty zavity sami pokud použijete dtrta z nejkou platovou izolaci tak to bude asi blbe držet a bude to pak zbytečne velky

Jeste je tam doporučeni že když se cifka nepouživa spojit oncovy draty a uzemnit pak nejky varovani že muže poškodit elkroniku.Jako dajro je idelani křištál nekde tam použivaaj s sklenenou koupi naplněnou vodu jaky de zařeni z cifky nevim ale lepši bude celou ji zalit do orgonitu nebo aspon bložit křemnem tim se pripadne zneutralizuje nejkej ten DOr kdybi tam nahodou byl a ejte to posili učinky
---
U toho zapperu maš k tomu nejky infrmace chtelo by to aspon kolik V z toho leze a jakej to ma mit odpor
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Orgonit a Zapper

Příspěvek od Aerosmith » 13 črc 2009 23:38

ATA : dík za odpověď. ještě mě zajímá jaký průměr drátu má být použit na m. cívku. Může to být např. klasický zvonkový drát? Je i s izolací tenký a dobře se kroutí - motá :-) Jinak ten můj zapper má 33 kHz a napětí 9V, ale nevím kolik z toho leze ven na elektrody, ohmy taky nevím. Musím si to nechat změřit.

Odpovědět