Geopatogénne zóny a orgonit

Cesta za poznáním...
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od monikag » 08 kvě 2011 23:45

Práve som sa vrátila z výstavy Flóra v BA, kde som zažila takúto skúsenosť. Pani si kúpila orgonit a pýtala sa ma, či pomôže pri eliminácii patogénnej sóny. Moja odpoveď znela áno, mala by. Každému zákazníkovi dávam letáčik s kontaktom, a tak mi na druhý deň pani volá, či by sme sa nemohli stetnúť, že krásne pomohol... Stretli sme sa a povedala mi, že môj orgonit krásne očistil miestnosť, že deti krásne spali, meria virgulou, pred položením orgonitu bola zóna veľmi silne negatívna, po orgonite čistá!!! Vedela som , že orgonit účinkuje, ale bol to môj priamy dôkaz, aj mi pomerala konkrétna kusy a zistila som, že kužel vysoký a úzky je vždy silnejší, ako nízky a široký. A čo je na tom najzaujímavejšie, že tak sa mi aj predávajú, tie nízke široké ostávajú, zatiaľ čo pyramídy idú najlepšie aj vysoké kužely. Tak som dospela k názoru, že sa budem sústrediť práve na pyramídu a kužel úzky a vysoký. Merala aj vhodnosť pre konkrétnu osobu a tiež bolo zaujímavé, že prvý kus, ktorý si tá ktorá osoba vybrala sama, bol vždy vhodný, ak kombinovala a skúšala viaceré, niektoré ukázali nie... Mám naozaj veľa ohlasov na nespavosť, zatiaľ vždy pomohol, zaklopem si, ani jedna negatívna skúsenosť...a patogénna zóna tak silno odrušená ma naozaj milo prekvapila... ak máte ostatní podobné skúsenosti s patogénnymi zónami, podeľte sa. Podotýkam, že sa snažím dávať naozaj krásne veľké šutre krištáľu, ktorý sám o sebe je silný rušič zón... ak máte niekto skúsenosti s kombináciou čierny turmalín a krištáľ, podeľte sa... Aj meď je v tomto smere dobrý pomocník...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 09 kvě 2011 00:37

slyšel jsem zajímavou teorii že čím je kužel / pyramidy vyžší tím jsou strany víc směřovány do prostoru.
Pokud máme nízkou piramidu je to uzpůsobeno na vyzařování nahoru místo do stran. Takže pokud chceme působit tam kam ten orgonit dáme tak je asi kužel to nejlepší.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od Ondřej » 09 kvě 2011 18:46

Turmalín je super...
Ještě k těm pyramidám, ony fungují podobně jako ORAC a energii akumulují do sebe a dávají ji svoje typický kvality. Jenže akumulace je v případě orgonitu nesmyslná a nežádoucí, je nutný aby pořád protíkala... Například pyramida je dobrá na nabíjení materiálu, ale ne už pro orgonit ve fázi tuhnutí, poněvadž ho izoluje od okolí.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od Gyrxiur » 09 kvě 2011 23:05

mam otazku - bude orgonit vyrobeny s laskou, ale v patogennej zone dobre fungovat?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od kozma » 10 kvě 2011 08:43

Orgonit bude v patogenni zone fungovat vyrobeny jakkoliv :D Orgonit vyuziva stejneho principu jako Reichuv akumulator, jen pracuje ve 3D a na steroidech diky krystalu ;) Jedine kvuli krystalu bych asi byl opatrnejsi,
aby nevcucl nejaky "spatny data" ( takze bych asi nemyslel na bejvalou a tak :D ).
Jde jen o to to placnout na spravny misto no.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od monikag » 10 kvě 2011 10:37

Ak vieš, že tam ta zona nie je dobrá, prečo ich robiť práve tam? Neviem, či Kozma porozumel otázke, ak sa vyrábajú vzlej zóne, tak ich aspoň oblož už hotovými orgonitmi, až potom vyrábaj...Podľa mňa môže vtiahnuť aj negatívny éter... Alebo sa mýlim??? :mrgreen:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od kozma » 10 kvě 2011 15:56

Klasicky vyrobeny orgonit nemuze vyzarovat DOR. Je to fyzicky nemozne. I kdybychom ho vyrobili uprostred deseti geopatogennich zon.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od monikag » 10 kvě 2011 21:48

Nie, netvrdím, že ho bude vyžarovať, ale pozitívna energia, myšlienky, slniečko je predsa len lepšie pre výrobu, ako v jasne zlej zóne. A keď už máme možnosť voľby, prečo ho vyrábať tam. Ak je to tak, tak načo programujeme, čistíme kamene, nabíjame na slniečku, ak to všetko zalievame na zlom mieste. Prečo niektorí píšu, že je dobré obložiť vyrábané orgonity už hotovými, ak to nie je dôležité aká je tam energia? Naozaj sa pýtam, lebo tiež nie som si istá...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od monikag » 10 kvě 2011 21:51

Ešte jedna otázočka pre Ondřeja, je krištáľ s turmalínom lepší do orgonitu ako obyč. krištáľ? Vychádza mi z toho že je, myslím tým jeden kameň, nie zvlášť krištáľ a zvlášť turmalín. Alebo radšej samostatné kamene spolu do orgonitu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od Ondřej » 11 kvě 2011 19:59

Nedávno jsem čet, že aby orgonit fungoval, musí se u toho myslet pozitívně a pod. To je samozřejmě úplný nesmysl, a od člověka co to tvrdí bych orgonit ani nechtěl, poněvadž tomu evidentně nerozumí. Správný vyrobení po fyzické stránce je mnohem důležitější, než na co výrobce myslí a jak jak moc si o sobě myslí že je duchovní a plný lásky :mrgreen: To samozřejmě má taky vliv, ale až druhotně.

Pokud vyrábíš orgonit přímo v GPZ, tak mu řekni ať právě tuhle GPZ energii maximálně neutralizuje a on se to instantně naučí 8-) To je celý. V mikrovlnách se koupe všechno, lze aplikovat i na ně...

Na mysli jsem měl turmalín separátně, ale zarostlý jehlice na tom asi budou podobně.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Geopatogénne zóny a orgonit

Příspěvek od mufin » 10 čer 2011 17:34

Pro monikag - vyzkoušejte:
NENÍ NUTNÉ, ABY BYLY KAMENY V ORGONITU.
To je jednoznačná zkušenost.
Ani křišťály, ani jiné kameny.

Stačí, když křišťál k orgonitu přiložíme - vně - a můžeme hned vnímat co to dělá s energiemi. A také tímto způsobem testovat, který kámen je pro ten konkrétní orgonit vhodný, a ideálně párovat.
Nebo můžete mít klasický orgonit s křišťálem uvnitř, a další libovolné kameny přikládat a zkoušet vnímat ty rozdíly a pohodlně si zvolit ten správný kámen.

Odpovědět