Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Máte otázku nebo odpověď?
Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Aien » 05 led 2011 13:01

To by mne taky zajímalo jak to dělali.Proč jsem to sem dala je blížící se jaro :lol: :P a nutnost se připravit na sezónu pěstování a odpojování se od supermarketových řetězců :mrgreen: ! Jak to dělal děda:napodzim shrabal listí napadené něčím a spálil, taky pálil listí z ořechu, to se do kompostu nedává ( to se dávalo pod matrace a kočkám do pelechu proti blechám-breberkám). Zaryl hnůj od králíků( nebo mu někdo dovezl i kravský).Najaře zaryl popel a kompost.Když se sázely rajčata dal mezi řádky do země kopřivy (hromadný hrob kopřiv).Na zahradě měl v sudu v dešťovce namočené kopřivy se slepičincema-kvasilo to a smrdělo - tím hnojil (ředí se to vodou!) Víc si bohužel nepamatuju a děda mi to už neřekne.Moje přípravné podzimní práce - zahrabání orgošů, listí jsem nehrabala, ale rozšmelcovala sekačkou, říkal kamarád, že to dobře hnojí trávník, žížaly se o to postarají.S těma semenama si nějak nevím , ale našla jsem, že v Bojkovicích je školka na staré odrudy stromů atd.( www.stareodrudy.cz)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Aien » 05 led 2011 13:06

Nepřečetla jsem si to , promiňte, nevím si rady se semeny a oprava www.stareodrudy.org :oops:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Mike.Jt » 05 led 2011 13:41

Pamatuju že se mi někdo zmínil že jde pěstovat stromy tak že nepotřebojí prořezávat, že se o sebe dokážou postarat úplně sami.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Aerosmith » 12 led 2011 23:19

danaboro píše:
Aerosmith píše:Zdá se, že půda začíná být vyčerpaná a ani hnojiva z ropy nic nezmůžou.
Která hnojiva se dělají z ropy?
Téměř všechna tzv. umělá, strojená, syntetická.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od kolosjackos » 13 led 2011 05:03

bez stravy zdravych zdroju, se tvoje sakry dokonalosti nedockaju :!:

satanisti planuji NOVUS ORDO SECLORUM (nwo hotovo 2012) a otevreni dimenze pro prichod jejich boha uz nekolit tisic let.

koneckoncu jim vedome (!) nehorazne intenzivne pomahame - globalismus sme jim spapkali i s navyjakem a ted krasne zbirame jeho urodu (a nejen tu s pudy).

a co delaji clovickove bez chuti brat za sebe zodpovednost? plod jejich pohodlnosti je, ze se nechaji dal dalkove ovladat systemem.
a neni jim divu, kdyz vsechnu svoji energii soustredi proti boji se strachem o svoji existenci a jinych strachu,odpoved na otazku ci ma "neco" vyssi cenu nez hmota, jim system vsugeroval uz dobre ze ne v plenkach :x .

a kdyz ten clovicek si chce konecne trosku odpocinout a regenerovat, nejlepe u debilizatoru a nejlepe s flaskou heineken[tri ecka cize 666, jako kdyby ty na carkovem kodu nestacili (jak uz sem psal vse ma svoji frequenci, stejnou frequenci ma treba cislo, pocit, ton; cislo 666 neco symbolizuje a ma to stejnou frequenci jako cislo tak slovo ale i symbol (pentagram/pentagon) a tuhle frequenci vyzaruje (vysila) okolo sebe, takze si vymalujte jake dusno to musi delat v obchode, ale treba i doma, a jakou energii sou ty veci "nabite", ten carkovy kod je uplne na vsem)skoro vsechny pivovary patri heineken, coz je aj pekne znat na kvalite]
tak si necha systemem v alfa stavu machat mozek, nejlepe nejakym horrorem, posetym hojne podvedomych programu (subliminal masages), prerusovany komercnim dalkovym ovladanim, pardon programovanim.

je s toho boje tak unaveny, ze skonci pred tou bednou poslusne kazdy den. dusevne se rozvyjet v jeho materialistickem svete nema misto a neni od systemu chteno (program!), je treba behat v kolecku konsumu poslusne jak skrecek > kupuje veci ktere nepotrebuje, za penize ktere nema, jen aby druhym spolubehajicim v tomhle blazinci ukazal kdo ma nejdelsi ocasek a pohladil svoje ego.

ten plevel z tesca, ktery je donucen koupit (duvod je vysledek jeho boje se strachem a a hlavne strachem z moznych nasledku preruseni jeho behu), mu pomaha si drzet vitalitu na nizke urovni.

jeho ego a tim padem strach se zlihani, ci poruseni celosvetove normy na bech v kolecku prisne kontrolovane system vyuzije na zvyseni jeho poholdnosti nebot strachu ze zodpovednosti za svoje konani.
je prece pohodlnejsi se drzet nejakoho hotoveho programu.

vsak system mu prece tvrdi ze to programovani je taaak komplikovane megasupergiga slozite a on prece uz nema silu, ale ani cas, debilizator uz nastvane ceka kdy bude zapnut. minule videl "transformers", pres placeny kanal, takze si dovedete predstavit, jake pocity zas mel a tim padem byla jiskricka nadeje pro lidstvo (bunky) fungovat konecne jako celek (organ organismu zeme) zas utopena.

puda je absolutne vystavena a nedostava potrebny cas na regenaraci, namisto toho je predavkovana nitratama, ktere pamalu ale jiste "vylepsuji" kvalitu nasi vody.

ne nadarmo mame dnes na vyber tolik "stravnych doplnku", s pekne hojne syntetickymi vitaminy, at se lidstvo otravi este trosku vic. aspartam, amalgam a dalsi zastupitele jinych pismen abecedy asi nestaci.

at zije gmo!

po tom co se jim podarilo vyhubit skoro vsechny vceli, bude gmo nase jedine vychodisko a mozna nakonec bude ta otrava obsahovat vic potrebnych latek nez zeleina z trhu!

nezni to absurdne?

sice mozna ne.v nekterych oblastech ciny opelujou rucne lidi, namisto vcel! (ten smaijlik co sem patri este nevymysleli :twisted: :mrgreen: )

(omlouvam se, ale muselo to jit ven)
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Mike.Jt » 13 led 2011 17:06

kdyz ten clovicek si chce konecne trosku odpocinout a regenerovat, nejlepe u debilizatoru a nejlepe s flaskou heineken[tri ecka cize 666, jako kdyby ty na carkovem kodu nestacili (jak uz sem psal vse ma svoji frequenci, stejnou frequenci ma treba cislo, pocit, ton; cislo 666 neco symbolizuje a ma to stejnou frequenci jako cislo tak slovo ale i symbol (pentagram/pentagon) a tuhle frequenci vyzaruje (vysila) okolo sebe, takze si vymalujte jake dusno to musi delat v obchode, ale treba i doma, a jakou energii sou ty veci "nabite", ten carkovy kod je uplne na vsem)skoro vsechny pivovary patri heineken, coz je aj pekne znat na kvalite]
tak si necha systemem v alfa stavu machat mozek, nejlepe nejakym horrorem, posetym hojne podvedomych programu (subliminal masages), prerusovany komercnim dalkovym ovladanim, pardon programovanim.

Tohle myslím neodpovídá skutečnosti. Ano symboly a čísla něco nesou, ale tak hrozný to neni.
Pokud tomu nevěříš. Pokud si tomu dáváš takovou sílu opravdu to pro tebe tu sílu má.
Ale jen pár čísel neznamená hned že celý pokoj začne vyzařovat satana.
Uvědom si každý národ vyjadřuje čísla jinak, a má k nim jiný vztah.
De o to jakej máš k tý číslici vztah ty. Pokud myslíš že posiluje satana tak se tak opravdu bude dít. Ale to si způsobil ty že tomu věříš.

Jinak pentagram nevnímám špatně. Je to energetický symbol, a de o to k čemu ho použiješ. Osobně mi je hexagram příjemnější. Jinak číslo 666 odkazuje na energetickou pečet která oslabila člověka - pokud si dobře vzpomínám je to blokace 6 sektoru určitých vláken DNA.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od kolosjackos » 14 led 2011 02:49

trosku sem to schvalne zvelicil.
to ze si kazdy svoji realitu tvori sam je mi jasne, ale vetsina clovicku o tom nevi a necha si tvorit realitu od systemu.
bohuzel symbolika, numerologie, rituali fungujou jinac.
proc se chodi do kostela ve dnu slunka (sunday)? proc je najcastejsi volane cislo, cislo 911, neboli cycklus slunce/venuse? kazde tel. cislo ve filmech z holywoodu zacine cislem 555, 5 je v hebrejstine 6. ze by jen nahoda, anebo se za tim skryva omnoho vic?

subliminals sou mocnejsi nez by si clovek myslel. nase podvedomi ovlada nas mozek a nema to nic spolecne s tim cemu verime.
ty podvedome spravy clovicek vetsinou vedomne vnima kdyz se delsi cas diva na ten obrazek (nejmin 10 sekund), jenze televize nehybne obrazy nevisila (vlastne vysila (fps), jenze se to zda byt v pohybu) a tim padem nase vedomi nema cas si ty spravy vsimnout.
naopak podvedomi vse okamzite vidi a vedomi to vubec v tom kratkem casu neregistruje. vysledek pak napr je, ze se clovicek divi, co to zas koupil a na co mu to bude.
Uvědom si každý národ vyjadřuje čísla jinak, a má k nim jiný vztah.
De o to jakej máš k tý číslici vztah ty. Pokud myslíš že posiluje satana tak se tak opravdu bude dít. Ale to si způsobil ty že tomu věříš.
#

tu si me nepochopil, lepsi receno blbe sem to vysvetlil. nemyslel sem amplitudy, ci ton ale frequenci cize delku vlny. napr cervena ma delku vlny 780 nm a je jedno jestli ji nazvu red, rot nebo cervena, na frequenci se nic nezmeni.

voda je nehorazne na tyhle frequence citliva, viz dr. masaru emoto a pamet vody. ( http://diamantovavoda.vbrne.info/memory.doc )
lidske telo se sklada ca. 70% vody, mozek dokonce ca.85%.
pri tech pokusech co delal dr. emoto stacilo napsat jen slovicko na nadobu v ktere se ta voda nachazela uz sups tu informaci voda prevzala.

ve frede ohledne ucinku orgonitu sou krasne fotky ledu ke to je perfektne videt jak ta voda meni strukturu.
zda se mi ze rauni kilde o frequencich take neco spominala.

napsal sem hloupost, k cislu 666 patri samozrejme hexagramm. a symbolizuje vlastne lucifera, cize prinasece (nositele) svetla. divne mi tu ale je, ze vlastne kazdy clovek je nosic svetla protoze se jeho dna sklada i z mrnavouckych biofotonu, molekul svetla.

o te zablokovane dna bohuzel presneho nic nevim

pentagram sam o sobe neznamena nic zleho, a je to i zakklad pentalogie.
rozdeluje se to na exotericky a esotericky vyznam, esotericky vyznam se dosahne az pri kombinaci vice symbolu nebo cisel, jako priklad u heineken: pentagram + tri ecka, obratime flasku a co vidime, hvezda cipem dolu a tri sestky. nebo sovetska vlajka: thorove kladivo, saturnuv kosak, pentagram, cervena barva jako symbol vyssiho zednarskeho stupne.

vedomost o symbolice a numeroligii dokaze velmi ulechcit cestu k pravde, pekne se da rozeznat od kud vitr veje.
mne osobne se otevreli oci kdyz sem se mrknul na serii o okultismu v dnesni popkulture.
zednarske rituali pred ocemi vsech a vsetsina nema ani sprtku sajny co se tu vlastne deje a necha si dobrovolne gumovat mozek.


nekdy mi pripada, ze nektere veci pisu uplne zbytecne. je to muj prvni dojem a myslim to vseobecne.
zapominam ze kazdy clovek se uci z vlastnich chyb, coz ale neznamena ze musi vse delat vicekrat. kdyz diteti vysvetlime ze nema sahat na rozhavenou plotnu bo se spali, tak si tam presto sahne a nekdy dokonci i vicekrat (vlastni skusenost :oops: ).
duse si zivoty vybira a predem vi ktere skusenosti chce nabrat. k tomu patri kosmicky zakon pritazlivosti (karma).

jak rikal morpheus: "muzu ti ukazat jen dvere, prejit pres ne musis sam."
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Mike.Jt » 14 led 2011 11:43

víš ono právě thorovo kladivo vnímám veskrze pozitivně, červená barva je barva první čakry. Barva živelnosti.

O tý frekvenci, je možný že udělají symboly na láhev. Ale ty sami o sobě mají účinost 1%. Pokud chtějí tu vodu zkazi musí vytvořit k těm symbolům negativní přístup nebo ho do toho vložit úmyslně. Pokud máš pivo na něm pentagram a unvitř tři šestky, tak na neutralizaci např jen dobrá nálada. Pokud ovšem tomu dáváš takovou sílu bude jí to mít, a pak být tebou z ničeho kde jsou tři šestky nepiju. Bohužel oni tři šestky jsou všude. Stejně jako ostatní čísla.

Jinak hexagram nesymbolizuje lucifera, hexagram je jedno z nejčistčích přírodních uskupení. Orognity a trubky v CB se dávají do hexagramu, myslíý že při tom vyvoláváma lucifera ?

Celý smysl tohohle je vytvořit v člověku strah, pocit bezmocnoti. Nutnosti nad vším přemýšlet, každej výrobek zkoumat jeslti nemá v čárovém kódu náhodou tři 666 a tak. Navíc je to super věc jak znescvětit tomu člověku symboly.
Který za nic nemůžou, když onich napíšou že symbolizují Satana a není to pravda.

Jinak jak sem psal symboly mají takovou sílu jakou jim dáš.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od Ondřej » 14 led 2011 21:35

Aerosmith píše:
danaboro píše:
Aerosmith píše:Zdá se, že půda začíná být vyčerpaná a ani hnojiva z ropy nic nezmůžou.
Která hnojiva se dělají z ropy?
Téměř všechna tzv. umělá, strojená, syntetická.
typicky čpavek,močovina, dusičnan amonný. Všechno většinou syntéza z uhlovodíků.

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Snížení obsahu vit 1965 - 2010

Příspěvek od uzenypes » 25 led 2011 19:32

Aien píše:Ahoj Lidičky! Někde jsem četla, že indiáni někde v Jižní Americe v Andách si vyráběli humus vrstvením spáleného dřeva, v některých místech prý až 4 m tlustou humusu.Vzpomínám si, že můj děda zarýval dřevěný popel.
Dreveny popel je dobry hnojivo!

Odpovědět