Programování krystalů.

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 29 pro 2009 22:09

(vymazáno. Jen část křesťanů má tak vymytou hlavu :lol: )

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 11 úno 2010 12:01

Programování krystalů

Z poznatků Drunvalo Melchizedek a Boba Dratche
z knihy Prastaré tajemství květu života.

U psychické energie je vše založeno na dvou věcech- na pozornosti a na záměru.
Krystaly dokážou přijímat a vysílat frekvence i komplikované vlnové formy kamkoliv v rámci elektromagnetického pole EMP.

Krystal dokáže pojmout jen tolik programů kolik je na konci krystalu stěn

Naše myšlenky jsou dlouhé elektromagnetické vlny, které jsou přenášeny do prostoru a mohou být zachyceny vědeckými přístroji.proč je nevložit do krystalu.

Před naprogramováním vymažete nebo ho nahradíte jeden z jeho programů jiným jednoduše tím že mu to řeknete.

Funguje to pouze, když si řeknete že krystaly jsou živé bytosti jako Vy.

Program vymažete nebo ho nahradíte jiným jednoduše tím, že krystalu řeknete, aby to udělal.

Podle svého měření byli schopni potvrdit tvrzení pana Vogela,
že krystal může pojmout jen tolik programů, kolik je stěn na špičce křemíkového krystalu.
POZOR z jejich experimentu mohli vyvodit, že krystaly dokážou pojmout myšlenky/ emoce a pocity/ a dokážou je posílat zpátky.což lze zjistit snímacím skenerem molekulárních emisí MES

Jakmile překročili počet programů nad počet stěn toho krystalu , tak se to na charakteristice sinusoidy neprojevilo. Krystal jednoduše nemohl a nechtěl další programy přijmout.

Takže ty křištály jsou tam důležité
a TB je pouze takový jak se při odlévání chováme a mluvíme ke krystalům.
Je třeba být pozorný a uhlídat svůj záměr i ten skrytý v podvědomí. :lol:
zase krůček v poznání a v bádání..

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od pepr » 11 úno 2010 14:23

Jsem technický/vědecký typ, ale snažím se neomezovat se dogmaty. Proto "nikdy neříkám nikdy" a "nejde to"...

Je-li to s programováním krystalů takhle, jak se chová krystal, který je ulomený nebo nějak poničený? Je důležitá krystalová mřížka (vnitřní struktura krystalu) nebo jeho vnější tvar?

A když přejdeme k orgonitu... Dá se uvnitř zalitý krystal přeprogramovat nebo tomu něco může bránit?

A na jakou vzdálenost to programování funguje? Mohla by nějaká černá duše přeprogramovat krystal v orgonitu (na dálku) tak, aby působil negativně? (Prošel jsem ze zájmu základním kurzem Reiki a Silvovy metody, takže si dovedu představit odpověď "na libovolnou vzdálenost, není to podstatné", ale na druhou stranu se nepovažuju za citlivého, takže nedokážu na tyhle věci odpovědět nebo pozorovat vlivy. S tím negativním působením odhaduji, že to buď nejde, nebo se to obrátí proti tomu programujícímu.)

A je možné vložený program ochránit proti negativním vlivům (například proti snaze přeprogramovat negativně)?

Je možné vytvořit pozitivní programování, které by se samo zdokonalovalo (část programu pro samovývoj programu směrem k pozitivnímu působení, k zvyšování účinnosti)? Chápu, že dualita pozitivní/negativní může být z určitého pohledu iluze.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od sophia » 11 úno 2010 21:04

to je móc zajímavé, skoro filozofické zamyšlení pane pepr :idea:

(Přírodní kámen ať už jakýkoliv) např. křemík je nepochybně nenahraditelná věc, žádný procesor se bez něj (zatím) neobejde. Nepodceňujte kameny.

K ostatnímu se zkusím vyjádřit později.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Linuxak » 13 úno 2010 21:01

pepr píše:Je-li to s programováním krystalů takhle, jak se chová krystal, který je ulomený nebo nějak poničený? Je důležitá krystalová mřížka (vnitřní struktura krystalu) nebo jeho vnější tvar?
... a co když je ten křišťál tromlovanej (tzn. ze všech stran vybroušený na pravidelný bramborovitý útvar?)

Díky.
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 13 úno 2010 23:45

D.Melchizedeka bych bral s rezervou...
Myšlení není na elektromagnetické bázi, je to blábol.
O programování krystalů píše wizzer, tuším že umí pojmout víc programů, než tvrdí D.M.
Krystaly se dají kdykoliv přeprogramovat. Stejnětak vložit ochrana proti přeprogramování šmejdama na dálku. Tak to mám u PW. Stejně když je PW v provozu, tak se na něj nemají šanci naladit, nemůžou tě ani vidět na dálku, neb jim PW nakope prdel. PW je nutné programovat!
Samovývoj programu asi ne, ale můžeš požádat svoje průvodce o něco lepšího než umíš sám.
Krystaly se netromlují přece! Je to surový křemen.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 14 úno 2010 12:52

Čemu věříte, to se stává pravdou a vytváří to vždy hranice. Pokud nevěříte hranicím , jste svobodni.

Zkuste meditaci dle MER-KA-BA, s dýcháním.Ale pozor nedoporučuje se to v bytovce s více patry.To co od Vás odchází se potřebuje uzemnit a sestupuje to do nižších pater.A pozor ať si nezničíte slaboproudé přístroje.

Uplné světelné tělo obklopuje všechny životní formy. vše má svoji AURU. Všechny formy jsou energeticky živé.

Neříkám že je to tak jak říká D. Melchizedek,- Jak říká J. Werich- "Nikdy nic není definitivní"

ale dle mého poznání se mi jeví že myšlenka moduluje nosné vlnění a to potom naplňuje to co se v myšlence programuje. Už jsi někdy na někoho myslel a ten ti hned zavolal?

Výzkumy pokračují a ne všechny přístroje co vědci mají se zveřejňují.......
/např skener molekulárních emisí/ ..

Pepr, doporučuji Ti seminář MER-KA-BA a nech se zavést do meditace dle toho a uvidíš sám......

Já dělám jiné techniky, ale na konec na technice vůbec nezáleží.......

K tomu přeprogramování-
Dotkneš se toho křištálu zalitého v TB přímo?Vidíš ho jak je směrován?
Je jako v ochraném obalu a to "srdce" TB převzalo program při svém zrodu.
Když ho zakopeš, kdo zná jeho souřadnice ? Jedině Ty.
Jinak TB je sám svým pánem a ve své povaze je tím, čím jsi ho obohatil..

Záměr
Vaše záměry vytvářejí vaše zkušenosti. Co chcete, aby se dělo? Postarejte se o to, aby vaše myšlenky a pocity odrážely vaše skutečné záměry.
Naposledy upravil(a) cardej dne 20 úno 2010 15:21, celkem upraveno 1 x.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 16 úno 2010 23:05

Mluvíš se mnou? Asi jo. právě před Melchizedekovou Merkaba meditací varuji. Pravděpodobně vyučuje špatný parametry, tj. pro člověka destruktivní. Merkaba je jako nástroj. Když divochovi podáš nůž a řekneš mu že mu udělá dobře když si s ním silou přejede krk, tak se divoch podřízne. Úplně stejná situace je mezi vezdejším duchovním lidem, který pořádně nechápe co je merkaba zač...

Několik TB co jsem zakopal bylo zas vykopáno. Už jsem o tom tady mluvil. Je riziko nebýt maskován PW...

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Michael » 16 úno 2010 23:10

jak zjistils, že byly bábovky vykopány? kontroluješ je čas od času nebo ti to "něco" řeklo?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 16 úno 2010 23:26

I já tam varuji před vlastní nedokonalostí toho ,co sám vykonávám.

Co to říká ? Říká to MLUV SE MNOU. Ano ,když s MER KA BOU mluvíš a řekneš jí to, co má dělat a co chceš aby nedělala tak neničí. Ano, máš pravdu jdi jenom do čtrnáctého dechu dále se varuje se předtím protože kdybys dosáhl toho nejvyšího, tak už se sám nevrátíš...

To je ale i u regrese. Pokud tu nejsi něčím spojen nebo vázán , tak zůstaneš tam, protože tam mezi hvězdami, tam je to Božské... byl jsem krásným modře zářícím světlem ...ale měl jsem dobrého průvodce , tak jsem tady...ještě..

TB našli, protože se jim TB ozvalo a měli TB najít aby bylo působení zase někde jinde. Tvá práce působí dál. Vše je v pohybu.. Má to tak být..aby TB bylo svobodné a Ty sám jsi byl také svoboden.. každé má svou úlohu a své naplnění..
Pokud TB budeš chodit kontrolovat , tak si uvědom , že pozorovatel je pozorován a necháváš tam cestičku, která se
časem pro někoho projeví. Dále platí pokud jsi na tom, co jsi tam dal, závislý , nebudeš nikdy volný , a budeš se muset k tomu vracet abys někoho k tomu zavedl , aby se on stal na tom závislý a Tebe od toho vysvobodil...
pamatuj..

poznámka.
jak se díváš na tento křištáL? Je fakt že přírodní to není. Brusič dokáže různé tvary...
Co by to dělalo v TB?

Je to spíš křištálové sklo. je tam vliv těch hrotů..

Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 16 úno 2010 23:51

Michael píše:jak zjistils, že byly bábovky vykopány? kontroluješ je čas od času nebo ti to "něco" řeklo?
Že mě sledovali jsem zjistil zároveň když mi podpora "shora" odstraňovala onen paralyzující program z nadvědomí, který mi nastřelil jeden černoto-psychotronik ovládaný temnou stranou a "náhodou" spolupracující s BIS. Zjistil jsem i která TB jsou fuč. Na jednom místě jsem byl, našel přesně to místo, kopal a NIC jsem nenašel. Mám to potvrzený na vlastní oči.
cardej píše:TB našli, protože se jim TB ozvalo a měli TB najít aby bylo působení zase někde jinde. Tvá práce působí dál. Vše je v pohybu.. Má to tak být..aby TB bylo svobodné a Ty sám jsi byl také svoboden.. každé má svou úlohu a své naplnění..
Nebyli to civilisti kdo stojí za odstraněním těch TB! PW tě maskuje před dálkovým špehování strupožroutama.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Ondřej » 16 úno 2010 23:58

cardej píše:Pokud TB budeš chodit kontrolovat , tak si uvědom , že pozorovatel je pozorován a necháváš tam cestičku, která se
časem pro někoho projeví. Dále platí pokud jsi na tom, co jsi tam dal, závislý , nebudeš nikdy volný , a budeš se muset k tomu vracet abys někoho k tomu zavedl , aby se on stal na tom závislý a Tebe od toho vysvobodil...
pamatuj..
Mi přijde že to s merkabou nebo čím trochu přeháníš. Zkus teď nějaký cvičení na uzemnění, poněvadž ulítáváš...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od cardej » 17 úno 2010 09:32

Tady nejde vůbec o Mer ka bu- ani on nějaké úlétávání.

Stojím na zemi ,ale energie se šíří všemi směry. ....
Takže čím více se uzemňuješ tím více své ruce roztahuješ k Výšinám, abys prohlédl , to , co jsi dříve neviděl...

Mám přímé zkušenosti z příběhů lidí , že když si něco schováš - třeba jako poklad , tak Ti v mysli zůstane stopa-
Když umřeš, tak jsi s tím co považuješ za důležité spojen a energetické tělo zůstává stát u toho , dokud to neuvolní ze svého vědomí ze svého informačního pole. Dokud tu informaci nepředá živoucím, aby vykonali to , co nestačil . Když se to stane , tak je klid a vše se harmonizuje . A nejbližší citově vázáné osoby.. jsou v pokoji a pokračují ve svém díle..

Když jsem tu zkušenost získal a tak už to nechávám těm kterým to patří.
Vše má své místo , tedy i pokoj. kde je doma.

Víš co je to vytvořit v přírodě svatyni ?
Dokážeš nahmatat AURU hmoty?

Proč se bojíš Bisáků? Vždy jsou to lidi jako ty.
Maximálně tě zničí tělo, ale Ty zůstáváš pořád sám sebou..

Pokoj Tobě.
Klid a mír ve mně..

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od Aien » 17 úno 2010 09:47

Dobrý den pánové, promiňte, že vstupuji do vaší diskuze, ale včera jsem udělala merkabu z měděného drátu a chci si ji přidělat na vodovodní přípojku.Zkoušela jsem ji kyvadlem: reagovalo velmi silně ale točilo DOLEVA, nad orgonitem mi točí silně ale DOPRAVA.To mne zarazilo.Zkoušela jsem dál a vyšlo mi toto: merkaba není pro člověka, tento tvar je dračí, pro člověka je vejce, horní a dolní polovina rotuje protisměrně v závislosti na pohlaví člověka.Na jaře jsem se domlouvala na aktivaci merkaby, ale couvla jsem, varování zhora.Myslela jsem, že na to nejsem zralá, ale asi to nemám dělat vůbec.Ale já tomu nerozumím, jsem jen prostá čarodějka.Mějte se zlatíčka!

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Programování krystalů.

Příspěvek od rastoo » 17 úno 2010 15:09

Pekne sa to cita, este tomu tak rozumiet : )

Odpovědět