Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
postcd
Příspěvky: 9
Registrován: 31 led 2014 12:31

Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Příspěvek od postcd » 31 led 2014 15:07

Možná jste již slyšeli o využití orgonitu k úspoře elektrické energie? Pár lidí už to vyzkoušelo, ještě jsem ale nenašel nějaký test který by na mě působil seriozněji a také nechápu princip. Ovšem důležité je jestli se spotřeba el. energie opravdu sníží
Fórum o zdraví - fórum energie, frekvence
"často se nám stává to, na co myslíme"
pracuji denně v dosahu 2 orgonitů a dvou šungitů. pokud nefungují, tak alespoň mám dobrý pocit že něco dělám proti elektrosmogu

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Příspěvek od juhele2009 » 02 úno 2014 23:58

postcd
NE
Jestli to vymyslíš a uvedeš do praxe, nemine tě Nobelova cena za fyziku. :idea:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Nobelova_cena_za_fyziku

postcd
Příspěvky: 9
Registrován: 31 led 2014 12:31

Re: Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Příspěvek od postcd » 03 úno 2014 01:11

díky za zprávu, ta nobelova cena mě ani nezajímá :D spíš mi jde o to jak ušetřit nějakou tu korunu, ale nemám zatím jak si to ověřit jestli to funguje
Fórum o zdraví - fórum energie, frekvence
"často se nám stává to, na co myslíme"
pracuji denně v dosahu 2 orgonitů a dvou šungitů. pokud nefungují, tak alespoň mám dobrý pocit že něco dělám proti elektrosmogu

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Příspěvek od juhele2009 » 03 úno 2014 02:11

Je to prosté - stačí koupit měřič spotřeby, třeba tohle http://www.gme.cz/meric-spotreby-elektr ... 1-p759-846 (je tam český návod), zapojit na to žárovku, třeba 40w a koukat, co to ukáže. Nesmí kolísat napětí, pak naměříš kulový. Stačí hodina, pak se podívej na displej, kolik si propálil energie. Asi ti nemusím psát, co máš udělat, abys "ušetřil" - jelikož do orgonitu nevedou žádný dráty a ty máš nějaké vidiny astronomických úspor, takže nakoupíš plnou Tatru orgonitů a obalíš jima žárovku, potažmo celej barák i s pojistkovou skříní. Zapneš žárovku, zase na hodinu a pak budeš odečítat z displeje numera a porovnávat, jestli nedošlo k menší spotřebě. Jestli ano, běž na patentovej úřad a zažádej o nobelovku za fyziku ...

PetraMoulisova
Příspěvky: 3
Registrován: 16 zář 2014 10:47

Re: Na jakém principu dochází ke snížení spotřeby elektřiny

Příspěvek od PetraMoulisova » 16 zář 2014 11:04

S kolísáním napětí by mohl být problém. Ideální by možná bylo měřit mezi 1 a 4 hodinou ranní. Odpojování a zapojování spotřebičů dokáže udělat docela paseku.
Zub času hlodá na věcech i lidech, egyptské pyramidy hlodají na času.

Odpovědět