orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
macecek
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2010 10:58

orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od macecek » 25 kvě 2010 11:21

Mám 5 orgonitů,ale po 3 dnech se behem tech dnů matce,která má vysoký tlak zvýšil a nic nepomáhalo,může to způsobit orgonit? Při očištění ze stav nejdřív zhorší a pak zlepší,nemohou na to zhoršení doplatit srdcaři? m.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Stisko » 25 kvě 2010 15:50

Všeho moc škodí, určitě bych v takovém případě začínala pomalu, nejdřív jeden orgonit, a pak přidat další, 5 najednou může být pro někoho kdo, není na očistu úplně redy, dost. Nemyslím si, že by jí bylo špatně z orgonitů, spíš docházelo k čištění, a to na ní bylo moc prudké.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od sophia » 25 kvě 2010 16:38

Co popisují jinde za reakce lidí co přijdou poprvé do styku s orgonitem tak údajně jak orgonit začne čistit tělo a otevírat čakry tak bolí najednou hrozně moc hlava, prý se může spustit šílená rýma, pocení, snad i ten tlak... Chce to vydržet, do týdne je po všem. :)

macecek
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2010 10:58

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od macecek » 26 kvě 2010 13:27

Díky za rady.m.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Linuxak » 26 kvě 2010 21:05

Důležité taky je, zda je orgonit správně naprogramován. Už jsem jednou bohužel omylem stvořil orgonit, který přeměňoval pozitivní na negativní... Programování se nesmí podceňovat, podle kvantové fyziky celý svět závisí jen na záměru, jaký máme.

http://dolezite.sk/What_the_Bleep_Down_ ... y_145.html
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od kocour » 27 kvě 2010 16:27

Linuxak píše: Už jsem jednou bohužel omylem stvořil orgonit, který přeměňoval pozitivní na negativní...
To by mě docela zajímalo, jak se Ti tohle povedlo... :)

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Gyrxiur » 28 kvě 2010 00:29

To pri tom asi hovoril a myslel na veci ako #!@X! a tak...

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Linuxak » 28 kvě 2010 19:21

Já jsem nechtěl, aby tak dopadl. Vyráběl jsem orgonity pro kamarády na Vánoce. Takže jsem to musel dělat ve sklepě, protože venku už byla zima. Měl jsem záměr, aby to čistilo , ale asi se to nějak nepovedlo. Dal jsem ten orgonit kamarádovi, který tomu moc nevěří a spíš si z toho dělal srandu. No a ten orgonit mu asi chtěl ukázat, že funguje, takže když ho měl u truhlíku s kytkama - jak jsem mu poradil - tak ty semínka v top truhlíku nevyklíčila. V dalších truchlících vyklíčila v pohodě... Pak jsem ten orgonit zkoumal kyvadlem a byl strašně smutnej a pracoval špatně. Teďka se přeprogramovává mezi ostatními TB a HHG hezky na balkóně na sluníčku...
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Aerosmith » 30 kvě 2010 20:52

Myslím si, že orgonit už z principu nemůže produkovat negativní energii i kdyby ho někdo proklel.

clona
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2010 00:23

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od clona » 31 kvě 2010 12:52

Aerosmith píše:Myslím si, že orgonit už z principu nemůže produkovat negativní energii i kdyby ho někdo proklel.
Jsem stejného názoru. Orgonit má samočistící schopnost a i prokletí je schopnej postupně zpracovat.

A i ta jeho funkce z fyzikálního hlediska - orgonit nasává líný orgon, mnoha odrazy od špon mu zvyšuje vitální kvalitu a pak ho vyzáří...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Ondřej » 31 kvě 2010 18:28

Aerosmith píše:Myslím si, že orgonit už z principu nemůže produkovat negativní energii i kdyby ho někdo proklel.
Omyl. Orgonit se dá tak zmršit, že se jím můžeš otrávit. To se mi povedlo, takže to můžu tvrdit. Nesmí se dělat způsobem pejsek a kočička vařili dort.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Alfa » 31 kvě 2010 22:20

Můžu jakékoli druhy orgonitů přeprogramovávat na svoje přání a to i zakoupené?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od Aerosmith » 01 čer 2010 22:48

Ondřej píše:
Aerosmith píše:Myslím si, že orgonit už z principu nemůže produkovat negativní energii i kdyby ho někdo proklel.
Omyl. Orgonit se dá tak zmršit, že se jím můžeš otrávit. To se mi povedlo, takže to můžu tvrdit. Nesmí se dělat způsobem pejsek a kočička vařili dort.
Mám na mysli tvorbu orgonitu klasickou cestou, bez nějakých neověřených experimentů, různých přídavků ajánevímčehovšehoještě. To jo.

jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Re: orgonit při očištování nemůže škodit kardiakům?

Příspěvek od jINDRICH » 26 čer 2010 09:36

Linuxak píše:Já jsem nechtěl, aby tak dopadl. Vyráběl jsem orgonity pro kamarády na Vánoce. Takže jsem to musel dělat ve sklepě, protože venku už byla zima. Měl jsem záměr, aby to čistilo , ale asi se to nějak nepovedlo. Dal jsem ten orgonit kamarádovi, který tomu moc nevěří a spíš si z toho dělal srandu. No a ten orgonit mu asi chtěl ukázat, že funguje, takže když ho měl u truhlíku s kytkama - jak jsem mu poradil - tak ty semínka v top truhlíku nevyklíčila. V dalších truchlících vyklíčila v pohodě... Pak jsem ten orgonit zkoumal kyvadlem a byl strašně smutnej a pracoval špatně. Teďka se přeprogramovává mezi ostatními TB a HHG hezky na balkóně na sluníčku...

Jindrich- na této adrese http://orgowiki.mzf.cz na níéž je odkaz na orgonit z cukru je popis jeden nahoru a čtzři krystaly dole do kříže tou lepší špičkou ven. Ně+jak mi nesedí ta informace, každý krystal má plusovou a minusovou, či elektrickou a magnetickou stranu, u dvojhrotého křišťálu se dává elektrickou-kladnou nahoru, uzemňující -minusovou dolů obdobně by to mělo být u těch do kříže, ne lepší stranou, ale tou elektrickou ven, jako středový.To je mmůj názor, na lepší zdůvodnění rád přistoupím Jindrich

Odpovědět