Vliv Měsíce

Máte otázku nebo odpověď?
Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Aien » 20 říj 2010 07:59

Am2: Všechno záleží na postoji.Přivázanost k majetku:buď se všeho reálně zbavíš nebo se odpoutáš psychicky a přestane ti záležet na tom, jestli něco máš nebo ne.Stejně s tím růstem a pádem:odpustit si, že sis zavinil duchovní pád, brát to jako lekci a přehodnotit.Myslím, že není potřeba být svatý, záleží na postoji, když jdeš do hospody , ber to jako příležitost ke komunikaci s lidmi a prostředím (myslím chuť piva a specifická hospodská vůně - smrad).Narodili jsme se v této hustotě, abychom ji poznali a naučili se sní zacházet, zacházet se zlem jak si zaslouží.To bychom se narodili někde, kde tyto pastičky zla nejsou.Záleži na čistotě srdce, dobrotě a laskavosti, dodržování kosmických zákonů.Je to můj názor, který asketové asi nesdílejí, třeba ho časem změním, až mě přestane bavit poznávat svět a být překvapovaná.Na depku je dobrý čaj z třezalky a vřesu, namočit přes noc a ráno uvést do varu a 10 min stát (způsobuje fotosenzitivitu, ale to teď nebude hrozit).Mějte se všichni krásně!

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od pepr » 20 říj 2010 18:33

Aien píše:Myslím, že není potřeba být svatý...
Teď plácnu. Neber to vážně. Definice slova "svatý" je lidská. Bůh ví, co to vlastně znamená. Otázka taky je, jestli jde nebýt svatý.

Jak říká Jaroslav Dušek (volně): "Ono je to vlastně velmi zajímavé -- stanovíme si pravidla a snažíme se hrát podle nich. Hodit balón do takové obroučky..." A přitom nás ta hra může bavit, i když je to svým způsobem pitomina. Může rozvíjet schopnosti, které bychom jinak nerozvinuli. Ty schopnosti pak můžou pomoct v situacích, které jsou opravdu důležité.

Nevíme, co je hra a co je důležité. Víme to jen na své úrovni. Ale třeba jen plácám, protože to nemám nijak podložené a možná mi to někdo přes různá sdělení z různých zdrojů jen tak nakukal. (Taky hra.) Ale můžu si to dovolit napsat aspoň žertem, protože...

"Když Bůh stvořila muže, (taky) jen žertovala." :D

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Galliano » 25 říj 2010 20:04

am2 píše:jinak tím nechci nikoho navádět k alkoholovým nebo drogovým experimentům.

jsem příznivce duchovna "staré školy", kdy se prostě dosahuje nadsmyslových schopností klasickou cestou, tj. dlouhodobým mravním sebe-očišťováním, které nebylo duchovními mistry psáno náhodou či zbytečně, ale proto, že tito věděli, že dlouhodobé praktikování tohoto vyladí "laserově" vnitřně bytost tak, že přirozeně získá všelijaké schopnosti přisuzované obvykle "zázrakům" a bohům

bohužel jsem na své cestě polevil v tomto a "druhá strana" mě postupně svedla do duchovního pádu... což se projevilo i dobrovolným vyznáváním způsobu života většinových pozemšťanů
ale nevnímám to jako krok dopředu, ale jako krok zpět, prostě jako duchovní pád
AM2e... hlavně se kvůli tomu neobviňuj a nekaž si tím náladu... ber to konstruktivně.. určitě si díky tvýmu "sejití z cesty" uvědomíš něco mnohem důležitějšího, než bys zjistil, kdybys na své cestě zůstal...
Víš, dlouhodobé setrvávání na své cestě je tak trochu nuda... Ale to jsme trochu OT...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 25 říj 2010 20:25

tak pánové myslim že na http://www.osud.cz/energeticka-situace-rijnovy-uplnek je dobře vystihnuta jedna věc ( nemám přístup k článku ale i těch pár slov na začátek říká dost ).

zůstává problém, že zatímco dříve panovala jakási rovnováha mezi Sluncem a Měsícem, nyní je tato rovnováha porušena. Lidské tělo (ale například také atmosféra a příroda a počasí) již nereaguje na (utlumené) Slunce, ale prudce reaguje na Měsíc, jehož výkon tak jako by zesílil.

Mám taky pocit že měsíc jede na mnohem větší výkon než obvykle. Asi tu není žádný astrální cestoval aby to obhlédl což ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od novic » 25 říj 2010 20:42

Mike.Jt píše:tak pánové myslim že na http://www.osud.cz/energeticka-situace-rijnovy-uplnek je dobře vystihnuta jedna věc ( nemám přístup k článku ale i těch pár slov na začátek říká dost ).

zůstává problém, že zatímco dříve panovala jakási rovnováha mezi Sluncem a Měsícem, nyní je tato rovnováha porušena. Lidské tělo (ale například také atmosféra a příroda a počasí) již nereaguje na (utlumené) Slunce, ale prudce reaguje na Měsíc, jehož výkon tak jako by zesílil.

Mám taky pocit že měsíc jede na mnohem větší výkon než obvykle. Asi tu není žádný astrální cestoval aby to obhlédl což ?
ano, ano, jak jsem psal před pár dny, něco je jinak, ale co?????? mě osobně je při úplňku moc fajn a pocitově ??? kdyby tam vedli schody okamžitě tam jdu....

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 25 říj 2010 20:54

Me too. O úplnku je mi dobře. Přes den sem takovej unavenej a tak. A v noci v pohodě. Jinak kolem měsíce vidim zvláštní koronu. K mému údivu vidim jí vidim do žluta.
+Taky se mi zdá že chemy v noci polevujou. Nebo že jim měsíc nedělá dobře těžko říct. Źe by se role měsíce a slunce vyměnila ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Zenko.Idane » 25 říj 2010 22:10

Také se mi zdá že měsíc poslední dobou pěkně září. udělal jsem nějaké fotky je to mobilem kvalita nic moc ale je pěkně vidět . http://zenko.rajce.idnes.cz/fotky_mesic/

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 25 říj 2010 22:39

Chtělo by to 24h monitoring. A v HD kvalitě ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 31 říj 2010 01:17

nevítě někdo náhodou jak se menovali všechny měsíce země ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od pepr » 31 říj 2010 22:45

Jasně! Leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec? :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2010 13:28

myslim jako satelity Země. V Době atlantidy měla Země dva. Myslim že dřív tam byl dokonce třetí. Tak jestli o tom někdo nemá nějakje článek.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od kocour » 01 lis 2010 18:51

Mike.Jt píše:myslim jako satelity Země. V Době atlantidy měla Země dva. Myslim že dřív tam byl dokonce třetí. Tak jestli o tom někdo nemá nějakje článek.
Hledej u Zecharii Sitchina.
Btw. proč Tě to zajímá?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2010 19:37

mno jen si chci ověřit jestli je to pravda.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2010 19:47

sem zběžně procházel toho Zecharia Sitchina ale naléz názvy měsíců země je jak hledta jehlu v kupce sena. Nemáš nějakej tip kde by o tom mohla bejt zmínka abych nehledal naprosto naslepo ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Vliv Měsíce

Příspěvek od Mike.Jt » 01 lis 2010 19:53

našel sem akorát tohle
Fatta, Lelia, Mesiats were three small planets (Moons) of the Earth. Fatta’s orbital period (ancient Greeks called this planet the Phaeton) was13 days; Lelia, the nearest to the Earth and the smallest of all Moons, had its orbital period of 7 days.
a to je levashov
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět