Otázka na všetkých

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Otázka na všetkých

Příspěvek od tatooovik » 12 dub 2011 22:49

Mám 53 rokov som na ID lepia sa na mňa všetky neduhy veku.Kúpil som si na zmiernenie bolestí takzvanú infra podušku do postele ,a na noc si ju zapínam vie sa na nej vyvaľovať aj môj psík a viditelne sa mu to páči.Chcel by som počuť názory orgo odborníkov fanúšikov aké to má ,alebo môže mať vplyvy na orgonity a tiež kryštály, ametysty ,zlatý avanturín,mesačný kameň,turmalín,ktoré si dávam do postele ako liečivé sily prírody.Nebije sa to? Tatooovik Peťo

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od Mike.Jt » 12 dub 2011 23:43

ta podložka podle mě na 100ˇrobí DOR jako všechno elektro. Myslím že toho ale není takové množství. Navíc jestli ta podložka pomáhá tak proč ne. Jen bych si dal pozor a kabely pokud možno nevedl kolem hlavy. Ty kameny by si s tím mohli poradit. Ale hold každej kámen je originál. Ale myslím že by se nějak ozvaly kdyby jim to vadilo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od kolosjackos » 13 dub 2011 02:00

srdcem ver ze si zdravy a uvidis ze ti bude lip!
dulezite je nepouzivat zapory, bo podvedomi zapor neuzna, takze nemyslet ze NEjsem nemocny ale SEM ZDRAVY. je to velmi dulezite!
pomuze samo aj to kdyz dostanes energie od lidi z fora, kteri te budou brat jako zdravou osobu!
"ty si tvoje hranice, zdvihni se nad ni!" HAFIS

"fantasie je dulezitejsi nez vedomost, protoze vedomost je ohranicena" Albert Einstein
zakon rezonance: v americe byla jedna sekta, ktere clenove pili strychnin aniz by se jim neco stalo, jejich presvedceni bylo omnoho silnejsi, nez nam vnucovana takzvana "fakta" illusu.
cela soucasnostz souvisi s timhle zakonem. srdce=laska je to nejsilnejsi.

pro ateisty to urcite zni jako pohadka na dobrou noc a pred rokem by sem si asi sam vykopnnul zuby :mrgreen:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od tatooovik » 13 dub 2011 22:47

Ďakujem za odpovede k otázke infrapodložky.Mám ešte jednu otázku a to k magnetoterapii biomag -liečenie nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem.Prosím o názory na tento prístroj respektíve liečebnú metodu za odpovede vopred ďakujem.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od truthseeker » 13 dub 2011 23:03

Změna životosprávy uleví od bolesti z neduhů více, nežli elektrická deka. Experimentoval bych, internet je plný parádních informací :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od Aien » 14 dub 2011 08:52

AhojLidičky! Léta mne bolela záda, doktoři pořád rehabilitovali, vyhrožovali operací, neurčili ale pořádnou diagnozu, práška už nezabíraly (další krok bylo morfium),návrh na invalidní důchod, depka. Dostala jsem se z toho sama, zasekla jsem se u té operace.Přihlásila jsem se na kurz Dornovy metody a tam mne za dva dny kurzu dali dohromady ( a ještě jsem se to naučila), brečela jsem štěstím a úlevou. Dornova metoda je jemná manipulace s klouby , obratli atd. , Dorn to okoukal od nějakého kováře, dopracoval a rozvinul.Pokud nemáte hnusně vyhřezlou plotýnku, tak to zkuste.I když i ta plotýnka se dá opravit.Sama sebe letuji, nýtuji a drátuji!

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od truthseeker » 14 dub 2011 13:29

Na bolest zad prý může "zázračně" pomoci spaní na tvrdém povrchu, zkuste na pár nocí koberec místo postele a uvidíte. Je to o zvyku a co jsem tak četl a zkoušel, není to špatný.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od kolosjackos » 14 dub 2011 14:49

Jak si správně přát - 7 pravidel, jak uskutečnit své sny

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám nazákladě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v
Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát 7 pravidel, jak uskutečnit své sny získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.


Přejte si jednoduše, ale úspěšně!

Kniha „Přejte si jednoduše, ale úspěšně!" je pokračováním Pierrovy nejprodávanější knihy „Jak si správně přát". Ve své další knize autor ukazuje, jak se také opravdu velká přání mohou plnit, jaké jsou běžné chyby při přání si a jak se jich vyvarovat. Navíc jsou přidány výpovědi lidí, kteří si úspěšně přáli zdánlivě nemožné. Pierre Franckh odpovídá na často kladené otázky, podává praktické rady a navrhuje nejlepší formulace, jakými si přát. V této knize Pierre Franckh také mluví o svých velmi osobních zkušenostech a právě tak také o tom, jakými slovy si přál svou ženu, svůj dům, peníze a úspěšnou kariéru. Tato kniha je zajímavá pro všechny, kdo si chtějí něco přát, ale neví jak na to. A všichni, kdo už jsou přáním si zaměstnáni, zjistí, že je kniha jedinečnou podporou k tomu, aby dokázali, v co doufají.
Pravidla pro šťastnou lásku

Muž snů hledá ženu snů ... a žili šťastně a spokojeně - ale realita vypadá většinou jinak. Co však můžeme dělat, aby partnerství vedlo k nalezení štěstí - a je to vůbec možné? Pierre Frankch jasně ukazuje, že to možné je. Pro něj je snaha o nalezení plnohodnotného vztahu vždy prvořadá. V knize popsaná pravidla, která by měla čtenáře dovést k nalezení štěstí, nemají daleko k popisu autorova vlastního hledání, chyb a omylů a k tomu, jak se z nich poučil. Tato pravidla jsou jednoduchá, naprosto logická a dají se prakticky použít v normálním životě. Autor čtenářům přináší nový pohled na
vztah a navrací jej k jeho podstatě, a to aby touha po vysněném partnerovi nezůstala jen přáním.

pramen: http://www.ticketpro.cz/jnp/ostatni/kur ... tml?advS=1
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od Aien » 15 dub 2011 09:29

Ahoj Lidičky! Možná mne budete kamenovat ;) a obviňovat z nesnášenlivosti , ale já to přežiju. Chci tu vyjádřit své pocity z přispěvatele Kolosálního Jacka. Od doby co se tu objevil a píše příspěvky skoro všude, se diskuze skoro zastavila.Já už nemám chuť číst jeho názory (dlouhé a těžké na čtení) a většinou od věci-což je orgonit! To ostatní jsou jen doplňky a zajímavosti. Ode dneška je fakt číst nebudu, kvůli duševní hygieně.Nevím, jak je tento člověk starý, ale připomíná mi to moji dceru, hledá to pravé a myslí si, že objevila Ameriku, když mi nadšeně líčí něco, co jsem před třiceti lety četla, posoudila a opustila.Když ji opravim, tak se zarazí, pak se vzteká ( jó, ty musíš mít vždycky pravdu!) a a pak mi v DUCHU dá za pravdu.Prosím Kolosálního Jacka, aby se trochu mírnil a nechal prostor i ostatním a hlavně: tady je to o ORGONITECH! Hox se věnuje Levašovovi a co udělal?-založil si vlastní stránky Leva-net. Jestli má K.J. co říct, ať si taky založí vlastní stránky. Tak ateď mi můžete nadávat! :roll:

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od tomas » 15 dub 2011 09:37

Aien píše:Ahoj Lidičky! Možná mne budete kamenovat ;) a obviňovat z nesnášenlivosti , ale já to přežiju. Chci tu vyjádřit své pocity z přispěvatele Kolosálního Jacka. Od doby co se tu objevil a píše příspěvky skoro všude, se diskuze skoro zastavila.Já už nemám chuť číst jeho názory (dlouhé a těžké na čtení) a většinou od věci-což je orgonit! To ostatní jsou jen doplňky a zajímavosti. Ode dneška je fakt číst nebudu, kvůli duševní hygieně.Nevím, jak je tento člověk starý, ale připomíná mi to moji dceru, hledá to pravé a myslí si, že objevila Ameriku, když mi nadšeně líčí něco, co jsem před třiceti lety četla, posoudila a opustila.Když ji opravim, tak se zarazí, pak se vzteká ( jó, ty musíš mít vždycky pravdu!) a a pak mi v DUCHU dá za pravdu.Prosím Kolosálního Jacka, aby se trochu mírnil a nechal prostor i ostatním a hlavně: tady je to o ORGONITECH! Hox se věnuje Levašovovi a co udělal?-založil si vlastní stránky Leva-net. Jestli má K.J. co říct, ať si taky založí vlastní stránky. Tak ateď mi můžete nadávat! :roll:

No. 1

Pokoušel sem se to číst, ale fakt se to nedá, Jack to sype způsobem, který je mi vnitřně nepříjemný, líp bych to nenapsal Aien ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od sophia » 15 dub 2011 11:00

ono by uplně stačilo, kdyby to dotyční neumísťovali do všech vláken, ale do nějakého k tomu založenému třeba "off topic"

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od tatooovik » 15 dub 2011 20:45

Ja sa ospravedlňujem ak som spôsobil nejaké problémy ,to som nemal v úmysle .Hoci mám už svoj vek v orgonitoch a všetkým s nimi spojeným som zatial len embryo a preto aj takéto otázky,vlastne sa pomaly a iste dopracovávam stále ďalej. Ďakujem za pochopenie Peťo

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od kolosjackos » 16 dub 2011 03:34

@taotovonik
neni sa zac co ospravedlnovat, nic si nezvoral, de tu o problem ciste s moji osobou. moje hlasky nejsou vitany.

placebo effekt vlastne dokazuje o cem sem uz nahore psal. jako priklad: v americe byli dve pacientky, kterym nahodou prepletli karty, protoze meli stejne mena. pacientce co mela rakovimu sdelili ze je zdrava, te druhe co byla zdrava, rekli , ze ma cas sest mesicu do smrti.
ta s rakovinou byla najednou zdrava jak rybicka a ta zdrava po sesti mesicich zemrela na rakovinu.

nepodcenuj uzdravitelske sily vlastni mysle!

mfg
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Otázka na všetkých

Příspěvek od Ondřej » 16 dub 2011 20:54

tatooovik: za elektroměrem mám na drátech nasázený orgonit a v betli mám taky něco a na krku pořád. Nějaký EM mě dnesku už skoro vůbec nezajímá... Pedoušku mám taky.

Ad kolosjackos - kdo si vzpomene na mou první reakci na něho? :mrgreen: Nic ve zlím KJ, ale fakt někdy připomínáš beranidlo.

Odpovědět