co se dnes chysta?

Odpovědět
petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 09 dub 2010 16:56

Dnes fakt stojí za to, mrknout na wbové kamery http://portalh.chmi.cz/http://portal.ch ... meteo/kam/
Obzvlášť doporučuju Karlovy Vary JZ zhruba od 9.45 hodin - tam postřik probíhá celý den až doteď, nebo Přimda odpoledne, ale i v podstatě po celém území. Ty Karlovy Vary JZ jsou ale fakt hustý - stovky přeletů.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 09 dub 2010 22:05

k tomu sat obrazku z obamy... kdosi rikal, ze se to dela ohrivanim nejake casti atmosfery nejakym (mikrovlnym?) radarem. Misto se ohreje, zvetsi se tlak a oblacnost ustoupi. Tvar ustupujici oblacnosti by tomu odpovidal, pry to tak byva, kdyz se to tak dela. Ale je to jen domnenka, muze byt uplne jinak, ten mechanismus vytvareni. Pry i toto lze orgonitem zastavit, takze kdovi, jaky je tam mechanismus...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 10 dub 2010 16:55

dnes se asi chystala mlha u Smolensku...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 15 dub 2010 12:41

tak jsem se těšil, že skončí zima s každodenními "žlutými dekami" ...
a že bude sluníčko ...
no asi jsem byl trochu naivní ... "žluté deky" vystřídala každodenní šedá deka :(

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od rastoo » 16 dub 2010 18:16

Mozno je to nahoda,ale teraz ked v UK je uzavrety vzdusny priestor a nic nelieta je tu krasne slnecno a jasno,obcas nejaky mracok,ale iny ako do teraz, taky pripominajuci detstvo :)

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 16 dub 2010 19:02

A to ticho je taky úžasný. Dnes dopoledne jsem byla s psékama pár hodin v polích a nic. "Normálně", i když je žlutá nebo šedá deka a není letadla vidět, je slyšet děsnej hukot.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 16 dub 2010 20:54

ono uz jen na tom flightradaru24 bylo kazde druhe letadlo cosi-London,
nehlede na pripadne chemtrails planes.

je to opravdu parada, to pocasi! (teda az na ty vlnky :| )
A pry to muze trvat par dnu nebo i tydny :D , zalezi na sopce

priroda si umi zaridit poradek :lol:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 16 dub 2010 22:55

ten sopecny popel taky nebude zrovna chutovka co se tyce zastineni slunce...

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od levi » 17 dub 2010 08:51

na tohle můžu říct jenom...
Prach ze sopky budiž pochválen!
Obrázek

Jinak co je tohle za čáry (když by se nemělo lítat)???
Čtu to blbě já (nejsou to čáry za letadlama, ale "obyč" mraky), nebo už se zase lítá, nebo co to je? Na snímku v 1:38 jsou taky.
Obrázek

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od levi » 17 dub 2010 09:01

A co se dnes chystá? Na Evropu míří ze severu oblačnost. Tedy původně ze západu :lol:
Je poměrně mohutná.
(citace ze stránky http://www.chmi.cz/meteo/sat/avhrr/NM_info.html
NM - Noční mikrofyzikální produkt........čím je oblačnost vertikálně mohutnější, tím je vyšší příspěvek červené barvy)
Obrázek
Moje spekulace: nad Atlantikem se asi létat může :lol: :lol: :lol:

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 17 dub 2010 10:46

Taky se mi zdá (podle webvých kamer), že na Ostravsku a Karlovarsku to brzy po ránu nebylo až tak ok. Tady, nad jihem Brna, zatím nádhera. I když zákaz přeletů zřejmě neplatí pro všechny - asi před hodinou přeletělo poměrně nízko malé dopravní letadlo od západu na severo východ...
Docela mě pobavilo, jak nás některé of.zdroje vybízejí k opatrnosti a jak se chránit před nebezpečným spadem popílku ( http://www.blesk.cz/clanek/servis-cesto ... pelem.html ). Když nám tu denně sypou chemii na hlavu, tak to je asi v pohodě.

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od levi » 17 dub 2010 10:53

Úplně v poho to není, vysílače jedou na 110%, orgonity s sebou ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 17 dub 2010 11:34

Ty čáry nad čr jsou v pohodě, je to dle mne kombinace haarpu (vlnky) a zbytků chemtrails z minula.
Včera jsem tu měl nad sebou takovou tenkou delší čáru, vypadala trochu jak po chemtrails, ale nic tu dlouho neletelo. Souviselo to s temi vlnkami, ty tu byly vcera odpoledne vsude.
A to jak takove ty drobne vlnky, tak i ty obrovske mraky v rade.
Vlnky jsou utvoreny i na mraku popela cestujiciho z islandu:
http://media.novinky.cz/064/210645-top_foto2-o52n7.jpg
(Na islandu je pry velky haarp, tusim dokonce na "pobrezi" privracenem smerek k evrope. Uz tu o tom byla jednou rec.)

tady kde ted jsem, byla situace s pocasim posledni 3 tydny zajimava, zvysil se tu enorme pocet "sylfické" oblačnosti, ale nebyly to takove čisté sylfy,
připadalo mi to jako bych byl na rozhrani dvou oblastí, kdy jedna byla aktivovana orgonitem (slavkov) a jine jeste ne (a je na ni dost vysilacu) - pocasi bylo takove napul umele a napul "slavící orgonit".

ted jsou tady mraky, ktere zacinaji pripominat normalni oblacnost.
uplne ciste to neni, jednak atmosfera musi byt nasycena zbytky chemtrails, jednak jsou tam stopy po cinnosti haarpu (vlny).
ale hlavne tady neni ta nepretrzita mlha/opar, deka.
vcera vecer jsem po nekolika mesicich tady videl opet normalni oblohu plnou hvezd bez nejakych oparů či vatových mráčků (a to ticho...)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 17 dub 2010 12:13

popílek se pohybuje priblizne nekde kolem 10-11 kilometru.. Coz je nebezpecne pro dopravaky co tady letaji.. Takze se neni proc moc radovat, chem. letadla mohou celkem bez problemu pokracovat, pres noc to bylo videt na severo-zapade (i na tech snimcich od levi). Popel vypadal TAKTO.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 17 dub 2010 12:22


Odpovědět