co se dnes chysta?

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 21 čer 2010 22:49

snowman píše:je sice hezké jak se pořád píše, že se mají lidi proti tomu postavit, ale nikde jsem se nedočetl jak.
Základem je sledování skutečností, kladení otázek, snaha o nalezení odpovědí a tvorba vlastních závěrů. Hledání souvislostí. Důležité je také uvědomovat si, "Proč věřím zrovna tomuto?".

Osobně jsem začal s (ne)pravdami kolem 11. září 2001. V oficiální verzi zhroucení dvojčat a jedné budovy vedle jsou obrovské trhliny, které se látají jen demagogickým opakováním nesmyslů a spoléháním na neznalost triviální fyziky. Otázky tedy zní například: "Jak to bylo doopravdy? Mohl někdo mít zájem na oblbování ostatních? ..."

Snažím se vše sledovat v širších souvislostech. Chemtrails jsou jen článečkem v celém systému udržování moci.

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 09:09

vlady píše:Dnešní seriozní vědecký způsob je minimálně 50 let zastaralý oproti výzkumu vojenskému. To je doloženo vědci kteří pracovali v tajných laboratořích. Takže jak podle dnešního stavu vědy doložit věci které jsou minimálně o 50 let vývoje vpředu.
Jestli to je reakce na můj příspěvek, tak jsem zrovna moc nepochopil co je na vypouštění bordelu z letadla tak technicky vyspělého, že by to současná věda nemohla odhalit, změřit a zdokumentovat. A pod pojmem věda si můžem představit kohokoliv kdo má možnost měřit složení vzduchu nebo "zasažené" vody (půdy). A hlavně pokud je tolik letadel, které "práškují", tak by se kolem toho muselo motat tolik lidí, že je až zarážející, že by se to neprovalilo. To pořád jaksi nechápu.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 22 čer 2010 09:27

snowman píše:
vlady píše:Dnešní seriozní vědecký způsob je minimálně 50 let zastaralý oproti výzkumu vojenskému. To je doloženo vědci kteří pracovali v tajných laboratořích. Takže jak podle dnešního stavu vědy doložit věci které jsou minimálně o 50 let vývoje vpředu.
Jestli to je reakce na můj příspěvek, tak jsem zrovna moc nepochopil co je na vypouštění bordelu z letadla tak technicky vyspělého, že by to současná věda nemohla odhalit, změřit a zdokumentovat. A pod pojmem věda si můžem představit kohokoliv kdo má možnost měřit složení vzduchu nebo "zasažené" vody (půdy). A hlavně pokud je tolik letadel, které "práškují", tak by se kolem toho muselo motat tolik lidí, že je až zarážející, že by se to neprovalilo. To pořád jaksi nechápu.
Někde jsem četl, že skupina lidí zabývající se chemtrails, odebrala vzorky deště z chemtrails a předala hygienické stanici k prozkoumání. Ve vzorkách byly zjištěny koncentrace chemie několika násobně převyšující povolené normy. Tak jedině, že by ta skupina podváděla, ovšem ale proč.

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 09:30

pepr píše: Základem je sledování skutečností, kladení otázek, snaha o nalezení odpovědí a tvorba vlastních závěrů. Hledání souvislostí. Důležité je také uvědomovat si, "Proč věřím zrovna tomuto?".
to jsi mi zrovna moc neujasnil moji otázku jak se dá proti chemtrails bojovat. To, že bude na internetu tisíce bojovníků za čisté nebe, je hezké, ale jaksi skutek utek. Všichni budou hlásat, jak se nás "lidstvo" snaží uchránit před zlou elitou a mocnářema, ale tam jaksi všechno skončí díky roušce anonymity internetových diskuzí. Určitě chápete kam tím směřuju.
Platí také následující: na základě spekulací lze vyvodit jenom podezření(hypotézu) po pozorování jevu to můžete přeformulovat v teorii ale tvrzení se z toho stává až na základě důkazů. A to tvrzení musí být ještě pečlivě zkoumáno.
A zlaté pravidlo říká, že co lze tvrdit bez důkazu, lze také bez důkazu zamítnout.

Bohužel tímto se řídí jen pramálo diskutujících a celkově pak diskuze postrádá úroveň.
PS.: nikdo ještě neodpověděl na otázku týkající se podání žaloby na neznámého pachatele.

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 09:35

vlady píše:Někde jsem četl, že skupina lidí zabývající se chemtrails, odebrala vzorky deště z chemtrails a předala hygienické stanici k prozkoumání. Ve vzorkách byly zjištěny koncentrace chemie několika násobně převyšující povolené normy. Tak jedině, že by ta skupina podváděla, ovšem ale proč.
Tohle je ale pořád na úrovni jedna paní povídala (JPP). To je ale celkový problém inetu, že se můžou šířit informace, které se těžko ověřují.
Když uvedeš zdroj toho výzkumu vzorků deště, tak se rád podívám...

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 22 čer 2010 09:59


Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Alfa » 22 čer 2010 10:18

Ahoj Snowmane,
také jsem nějak nevěřil v chemtrails. Až jsem se pak začal dívat na nebe.
Co se týče výzkumu, tak si moc neumím představit, že bych požádal nějakou instituci o měření, to bych se nedoplatil a o tom to je!
Ostatně malý pokus si udělej sám. Kup si digitální pH metr a změř pH vody po dešti - budeš sakra překvapen tím co naměříš, ovšem před tím si pořádně prostuduj něco o pH a dešťové vodě během posledních 10ti let.
Z chemických mraků naměříš úplně jiné hodnoty než z rádoby normálních.
Jestli bude déšť z chemických, nebo ještě snad z normálně vzniklých mraků poznáš pozorováním zatahující oblohy a potom měřením. Výsledky jsou vždy jednoznačné a to je pro mne jasné potvrzení o chemických složkách na obloze.
Jak píše Vlady, také jsem narazil na tyto rozbory někde na netu, chce to jen hledat.
A věř mi, že bych si moc přál, aby všechno tohle nebyla pravda.
Proti chemtrails se dá bojovat přece Cloud busterem......

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od levi » 22 čer 2010 10:23

Nevím, jestli máme s vladym na mysli stejný rozbor vody, tohle je z Phoenixu
http://www.rense.com/general82/chemit.htm
do češtiny přeložené na OrgoNetu: http://orgo-net.blogspot.com/2009/01/co ... rails.html
Ještě jsem někde viděla video o tom samém rozboru, ale nemůžu ho teď najít. Každopádně hodnoty tam máš.
Samozřejmě, nebyla jsem u toho, když ty vzorky byly odebrány... mohl to pán nabrat kdekoliv - ale proč?

Tohle jsou stránky paní z Colorada, mikrobioložky, která pod mikroskopem vyfotila vzorky vody a sněhu po chemtrails náletech. Nenech se odradit fotkama zvířátek, je to tam namíchané mezi nimi. U spousty věcí má poznámku typu "Co je zase tohle?" Mikrobioložka.
Jasně, mohla to vyrobit ve Photoshopu...ale proč?
http://www.flickr.com/photos/coloradomtnmamma/page3/
http://www.flickr.com/photos/coloradomt ... 434799084/

A způsob boje? Třeba takhle: http://www.cez-okno.net/clanok/indie-a- ... va-letadla
Ale ani u tohohle článku ti nezaručím 100% pravdivost :D , zdroj tam ale máš uvedený, tak jestli tě to zajímá, pátrej dál.

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 10:31

to myslíš vážně s tím videem? To bylo klasické bojim bojim video v americkém stylu. Ty lidi s rouškou mě dostávali do kolen. Jestli všichni odborníci na chemtrail vycházejí z takových videí, tak se potom nedivím.
Nevšimli jste si někdo něčeho zvláštního? Jestli mě nešálil zrak, tak tam chytal vodu ze střechy. Nejlépe plechové nebo hliníkové. (střechy jsem natíral a většina barev má v sobě přidán hliník a další prvky)
Něco serióznějšího by tam nebylo?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 22 čer 2010 10:41

k těm důkazům...:

k 11. září existuje mnoho videí s viditelnými výbuchy pár chvil před pádem.
ty výbuchy jsou svým charakterem (barva a délka záblesků) naprosto identické s výbuchy z jiných záznamů demolice výškových budov.
Výbuchy nejsou chaotické a náhodné, ale je patrné, že se jedná o přesnou sekvenci výbuchů.
Existují tisíce hodin záznamů rozhovorů požárníků zasahujících v budovách, kteří hovoří o těchto četných, silných a násobných explozích v budově.
A mnoho dalších jiných důkazů.
Přesto dosud většina oficiálních médií tot naprosto ignoruje a nabízí pouze jednu nesmyslnou teorii, že pár chlápků vyzrálo na celou americkou sí´t tajných služeb.

V oblasti prasečí chřipky byly v ČR podány min. dvě trestní oznámení, obě byly smeteny ze stolu jako nesmysl.

Tím jsem jen chtěl říci, že důkazy a trestní oznámení tedy toho moc neřeší, nebot tady stojí hrstka hledačů pravdy ku systému, který disponuje masmédii, velkým finančním zázemím apod.


Za poslední 3-5 let se udála na nebi (vzhled oblohy) a v počasí velké změny. Stačí koukat pravdidelne na nebe snadno se tam uvidí změny a veci, ktere tam pred par lety nebyly nebo byly velmi vyjimecne, nikoli temer kazdodenni.
A podivej se na to video "každodenní polévka" na orgo-net.blogspot.com

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 11:16

am2 píše: k 11. září existuje mnoho videí s viditelnými výbuchy pár chvil před pádem...
V oblasti prasečí chřipky byly v ČR podány min. dvě trestní oznámení, obě byly smeteny ze stolu jako nesmysl...
Tím jsem jen chtěl říci, že důkazy a trestní oznámení tedy toho moc neřeší, nebot tady stojí hrstka hledačů pravdy ku systému, který disponuje masmédii, velkým finančním zázemím apod.
Za poslední 3-5 let se udála na nebi (vzhled oblohy) a v počasí velké změny. Stačí koukat pravdidelne na nebe snadno se tam uvidí změny a veci, ktere tam pred par lety nebyly nebo byly velmi vyjimecne, nikoli temer kazdodenni.
k 11. září jsem toho viděl opravdu hodně a nějak mi to taky nesedí. Ty trestní oznámení se dají dohledat kde?

Že trestní oznámení a důkazy toho moc neřeší? Tak to defacto znamená, že nemá smysl zabývat se těmito problémy a okrádat se tak o čas. Nejlépe se odstěhovat do ruské tundry, kam letadla snad nelétají? Opravdu nic konstruktivního jsem se k tomuto tématu nedozvěděl.

A s tím počasím by mě taky zajímalo co se oproti minulosti (alespoň stovky let) změnilo? Bouřky, záplavy, orkány, vedra a mrazy tady dozajista byly i ve středověku a dá se to zjistit z dobových kronik. Bohužel v dnešní době informační exploze se ví o téměř každém prdu z celého světa. Tudíž jsme tím hrozně ovlivnění a ruku v ruce s tím se zdá být počasí mnohem extrémnější než kdykoliv předtím.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od hajcman » 22 čer 2010 12:35

snowman píše:A s tím počasím by mě taky zajímalo co se oproti minulosti (alespoň stovky let) změnilo? Bouřky, záplavy, orkány, vedra a mrazy tady dozajista byly i ve středověku a dá se to zjistit z dobových kronik. Bohužel v dnešní době informační exploze se ví o téměř každém prdu z celého světa. Tudíž jsme tím hrozně ovlivnění a ruku v ruce s tím se zdá být počasí mnohem extrémnější než kdykoliv předtím.
Snowmane a odkud jsi přišel? Z Aliašky? Divím se že tu s tebou ještě někdo polemizuje. Všem tobě podobným doporučuji sundat klapky z očí, nebo zajít k očnímu, jestli myslíš, že je vše jak má být.

Nám se něco zdá? To ty se probuď Šípková Růženko ;) :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 22 čer 2010 13:02

K tomu, abych si všiml změn v lokálním počasí či změn nebe nad hlavou, na to nepotřebuji internet, na to stačí vlastní oči.
Tudíž to nutně nesouvisí se zvětšením přístupu ke zprávám ze světa. Na internetu mohu jen zjistit, jestli si toho ještě někdo všiml nebo jestli kdo k tomu nemá nějaké informace.

To, že nevidím v této otázce význam trestních oznámení, neznamená, že lze zavrhnout jiné cesty.

Trestní oznámení k 11.září, ... stačí napsat větším neziskovým organizacím, co se tím zabývají. Je jich dost, pár organizací je uvedeno např. na www.wtc917.freevar.com nebo na wikipedii.


Když zadáš hledat cloud seeding, vybehne ti spousta firem, co se tím dlouho komerčně zabývají.
Cloud seeding se používá i na horách při vytváření sněhu ( http://orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=461& ... ding#p4426 )
! Jakou technologii asi mohou mít armáda apod., když starší technologie cloud seedingu jsou komerčně dostupné a běžně používané.


Změny v počasí... asi bude lepší, když si nejdříve pořádně pročteš orgo-net.blogspot.com . Jinak by tady ta diskuze skončila asi jen dlouhodobým kopírováním textu, fotografií a videa, co už je uveřejněna jinde.


Žádné "oficiální" důkazy ve stylu prohlášení v hlavních zprávách v televizi opravdu neexistují, ani na 11. září, ani na chemtrails, ani prasečí chřipku (přestože pár oficiálních trestních oznámení bylo ve světě podáno (prasecichripka.blog.cz)), ale o tom se prostě v masmédicích nemluví (a nemusí být důvody jen "konspirační", ono spousta lidí o tom vědět nechce, protože by to musela začít řešit.)
Takže pokud tyto "oficiální" důkazy nezbytně potřebuješ, tak je lepší počkat ze 30 let. Pak už se o tom bude mluvit, ...
asi jako se ted v Británii po desítkách let vláda veřejně omluvila za nejaky masakr demonstrantů, který byl do této doby tehdejším bleskovým soudem uznán jako oprávněným...


! Ani nikdo neříká, že každý musí bojovat proti chemtrails. Můžeš třeba dělat spoustu jiných věcí, cokoliv pozitivního, v čem vidíš nějaký větší smysl. Nebo nemusíš dělat nic. Toto je věc nitra každého člověka.

Osobně si myslím, že nejlepším způsobem boje proti "zlu" (na definici nemám teď čas) je dlouhodobě žít život v souladu s duchovními (kosmickými) zákony. Takový člověk vytváří velmi široké (co se týče prostoru) energetické prostředí, které vytváří příznivou půdu pro růst obecně dobrých a prospěšných věcí, a vytváří prosto, ve kterém se nedaří negativním jevům (nevznikají nebo jsou snadno odhalovány). Ve stylu "nebojuj proti zlu, posiluj dobro". (Pokud chceš důkazy funkčnosti, nastuduj a vyzkoušej to v praxi.)

Z tohoto pohledu nemá přílišné(!) zaobírání se konspirací ten největší význam.
Informace o konspiraci mohou být pouze podnětem a informací, např. že masmédia nejsou dobrým zdrojem informací a tudíž ani dobrých podkladů pro rozhodování v životě.
Informace o konspiracích může být podnětem a informací, že ne vše, co je nám předkládáno vědci, lékaři, masmédii, není vždy za účelem dobra lidí a planety obecně, ale že tím hrstka vlivných sleduje cíle, které by leckdy "předčily" myšlenky Hitlera.

Tak jako ne každý dokáže přestat kouřit jen pro to, že zjistí, že to leze zbytečně do peněz nebo že není to dobré pro zdraví své a svých dětí...
tak stejně tak ne každý člověk dokáže přepnout z dosavadního života na "svatý" život. Jsme na cestě, každý navíc na své osobité. Většinou cesta není jeden skok, ale postupné hledání, a často ne vždy přímočaré.
Já už jsem se tady několikrát přiznal, že jsem momentálně neschopný (líný) na to naplňovat ideál výše napsaný (vytvářet a zesilovat v sobě všeobsáhlou lásku) a místo toho třeba i tady "myšlenkuji" na fóru.
Ale to neznamená, že se budu sám před sebou tvářit a přes všechny video a jiné důkazy slepě věřit, že 11. září a následná válka v afghánistánu vůbec není kvůli ropě a obrovskému nerostnému bohatství v této zemi. Nebo že prasečí chřipka je výsledkem altruismu šéfů pharmaceutických firem apod.

snowman
Příspěvky: 14
Registrován: 17 čer 2010 22:12

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od snowman » 22 čer 2010 13:27

hajcman píše:
snowman píše:A s tím počasím by mě taky zajímalo co se oproti minulosti (alespoň stovky let) změnilo? Bouřky, záplavy, orkány, vedra a mrazy tady dozajista byly i ve středověku a dá se to zjistit z dobových kronik. Bohužel v dnešní době informační exploze se ví o téměř každém prdu z celého světa. Tudíž jsme tím hrozně ovlivnění a ruku v ruce s tím se zdá být počasí mnohem extrémnější než kdykoliv předtím.
Snowmane a odkud jsi přišel? Z Aliašky? Divím se že tu s tebou ještě někdo polemizuje. Všem tobě podobným doporučuji sundat klapky z očí, nebo zajít k očnímu, jestli myslíš, že je vše jak má být.

Nám se něco zdá? To ty se probuď Šípková Růženko ;) :)
Za prvé jsem nepsal, že se vám něco zdá. Měl jsem asi napsat, že se počasí jeví extrémnější než v minulosti. Ale budiž. Někdo rád překrucuje smysl vět. Mimochodem jsem z Krkonoš.

Ještě mě docela zaráží způsob diskuze bez známek konstruktivní kritiky. "Prostě to tak je" a kdo nevěří je slepej a blbej a kdo se sním baví je divnej. Ber to tak, že každý se nechce nechat opít rohlíkem a být poslušný a tupý tvor.
Někomu možná příjde fajn hrát si na hrdinu a objevitele senzace po přečtení pár článků na netu a shlédnutí videa na youtube a někdo se zas snaží kritickým zkoumáním najít svoji pravdu. Já jsem si ani v jednom příspěvku nedovolil někoho urážet, že věří nesmyslům a podobně. To snad není závažný prohřešek, že se někdo snaží získat dostatek důkazů, aby si utvořil vlastní představu.
Na oblohu se koukám dnes a denně. Zajímám se dlouhodobě o meteorologii a narovinu vám řeknu, že jsem si ničeho podezřelého nevšiml. Že by to dělali hory nabité pozitivní energií (někdo možná zná)?

Otázka na tělo zní, jestli by jste si sami všimli něčeho podezřelého na obloze, pokud by jste se o tom nedočetli na internetu. Předpokládá se ale určitá znalost meteo. Před pár set lety byly blesky znamení boží a něco nevysvětlitelného.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 22 čer 2010 14:18

Tak něco pro odlehčení :) Potkal jsem známého pilota a udeřil na něj " Jest-li pak ty taky nerozprašuješ chemtrails " Odpověděl né já ne. Proč třeba neodpověděl a co to je ten chemtrails.

Odpovědět