Pardubický postřik

Odpovědět
jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Pardubický postřik

Příspěvek od jINDRICH » 28 zář 2009 10:00

Včera 27,9,09 jsem již od rozednění, v šest vyfotil, byť nekvalitně,mobilem zahajující rozsévání nad pardubicemi a samozřejmě mě nedohlednou oblastí, po sedmé jsem dělal fota foťákem a v průběhu dne několik, sprejování trvalo celý den. Pokládám vám otázky a kdo ví,prosím o pomoc v objasnění
1. odkud daná letadla převážně startují
2. kolik to musí být ne tun, ale nekonečně obrovské množství
3. kdo to platí a jaký z toho má prospěch?
4. jak to že meteorologové a sdělovací prostředky nic obyvatelům neřeknou?
5. přeci i státní úředníci mají děti,rodiny a příbuzné a potraviny se spadem z těchto postřiků se dostanou na jejich potravinový řetězec, neujdou zkáze.

Žádám vás, všechny, stálé i náhodné čitatele, a prosím o pomoc pro vaše známé a příbuzné, potomstvo,

foťte a filmujte uvedené situace,
sežeňte a oslovte co nejvíce svých známých /není to žádná sranda, ukázat jim na nebi rozesté čáry - ta nejkrásnější odpověď je no a co já stím, no a co s tím uděláš? pokud změní názor z toho, že se jedná o obyčejné letadla a nic to není, a pomalu sed čáry rozpadají kvbůli povětrnostním podmínkám/
máte-li možnost vytisknout, a to nejdůležitější- pište do medií, nechť také zvednou hlavy vzhůru, nechť toto zveřejní,

dobrý zkušený znalec by mohl učinit žalobu na neoprávněné využívání našeho vzdušného prostoru

nyní chtějí politici zase si nás koupit abychom je volili. Dejte jim požadavky ať ve svých volebních plánech uvedou- zastavení a ukončení postřiku obyvatel cizími mocnostmi nebezpečnými látkami a pod.

Několik nás ví, o co se jedná.Pomozte probudit ty spící, oslovte třeby i skupiny nacionalistů, skinů zelené, aby se obyvatelé o téhleté všivárně dozvěděli, aby media nebyla pod vlivnou mocí umlčování pravd !

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od petra » 28 zář 2009 12:07

Časem udělám další soubor fotek, ale zatím si můžeš stáhnout a posílat toto http://dagrpet.sweb.cz//index.php
Chce to ale nějaký ten doprovodný textík, protože když jsem to poslala asi stovce kamarádů a známých, tak většině se to líbilo a ptali se, co mi na tom vadí...
Jinak dělám osvětu, ukazuju v reále i na fotkách systematicky už od května - mají mě většinou za blázna, ale teď nám dost pomohla tv Prima, snad to bude už zítra na jejich webkách. Pak by bylo dobré posílat to co nejvíc lidem. Pokusím se vystřihnout jen tu část o chemtrails a dát na Youtube.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od Zenko.Idane » 01 říj 2009 00:33

Ahoj prezentace je udělaná moc pěkně. jen škoda že to někteří lidé neberou v potaz? stále mě mají taky za blázna že proč pořád koukám nahoru? zajímavé že toho si všimnou? ale co se tam děje? to už snad nevidí? a když jim to řeknu tak se uškíbnou a neřeší to!! samozřejmě letadla lítaj a lítat budou ale nikdy dřív po nich nezůstával na obloze takovej sajrajt. Dřív když prolítlo letadlo tak si toho opravdu člověk ani nevšimnul? ale proč? protože nezustali za ním skoro žádné stopy a když ano tak se během chvilky ztratily. Ale to tady všichni už vědí a věřím že to opravdu někdo řádně vysvětlí a řekne pravdu!!! Jinak prezentaci rozešlu at mají známí o čem přemýšlet? :oops:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od Galliano » 06 říj 2009 20:02

petra píše:Časem udělám další soubor fotek, ale zatím si můžeš stáhnout a posílat toto http://dagrpet.sweb.cz//index.php
Chce to ale nějaký ten doprovodný textík, protože když jsem to poslala asi stovce kamarádů a známých, tak většině se to líbilo a ptali se, co mi na tom vadí...
Jinak dělám osvětu, ukazuju v reále i na fotkách systematicky už od května - mají mě většinou za blázna, ale teď nám dost pomohla tv Prima, snad to bude už zítra na jejich webkách. Pak by bylo dobré posílat to co nejvíc lidem. Pokusím se vystřihnout jen tu část o chemtrails a dát na Youtube.
Peti! Super, stahuju (prezentaci samozřejmě) a dealuju dál.
Díky moc!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od Aerosmith » 06 říj 2009 23:48

Dnes mě tak napadlo, že jsem už pěknou dobu vůbec neviděl ta krásná bílá, načechraná oblaka na modré obloze. Pořád jen rozmazané čmouhy, nebo mlhovatá šedá placatá oblačnost. max. varhánkovaté "beránky" emitované "harašením" haarpovatých antén.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od ercecko » 07 říj 2009 18:21

to je divny, ja vidam dost casto nadherne mraky :) i kdyz prevazuje umela oblacnost, priroda si toho moc neuzije..

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od petra » 07 říj 2009 18:59

ercecko píše:to je divny, ja vidam dost casto nadherne mraky :) i kdyz prevazuje umela oblacnost, priroda si toho moc neuzije..
Ahojte, jo ono je to někdy na pohled docela krásný - to svinstvo...
Dnes odpoledne jsem pozorovala jak se chovala jedna, původně tenká - jako vždy, čára za letadlem. Roztáhla se během asi dvou hodin do neuvěřitelné šířky a těsně před setměním měla výrazně oranžovou barvu. Vizuálně velmi hezké.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Pardubický postřik

Příspěvek od ercecko » 07 říj 2009 23:02

jojo to se da pozorovat, to svinstvo dokaze vytvorit i na pohled pekne veci.. ale ja myslel opravdu mraky, takove jake tu vzdy byly :) i kdyz i nad nimi muze probehnout postrik a daji se ovlivnit, ale vetsinou jejich vzhled totalne zkazi.. mimochodem ted jsem se dival na snimky jak k nam leze zas nejaka ta "fronta" co se tvori spise nad pevninou a nad cr se to totalne rozpousti..
i ty posledni dve oblacnosti vcera a predevcirem se u nas projevili jen destikem v noci, kdyz jsem sel spat tak neprselo a kdyz jsem vstaval (nejak kolem pul sedme) uz bylo po desti..

Odpovědět