Radarové vzory - NAD ČR !

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 13:43

http://radar.meteopress.cz/index.php

od tud to beru. Ještě pokud vim tam je i ten snímek z 19:45 ( včera ) s radarovým vzorem. A dneska kolem 11:45 - 12:00 zmizí půlka mraků z radaru.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od levi » 13 kvě 2010 13:56

Výpadek radaru. Třeba nějaké technické problémy. 12:45 tam už mraky zase jsou. Nad Austrálií mě to poprvé taky hodně překvapilo.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 14:16

Je možný. Akorát by mě naštvalo kdybych se kouknul na radar a bylo podle radaru jasno, a za 15 minut by tam naskočili bouřkový mraky. Chudák běžný neskeptický uživatel internetu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 14:23

k čertu zase bleskujou - ale tohel už trošku přehnali ...

http://www.meteox.com/h.aspx?r=&jaar=-3&soort=lightning
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od slurm » 13 kvě 2010 14:25


levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od levi » 13 kvě 2010 16:40

Mike.Jt píše:k čertu zase bleskujou - ale tohel už trošku přehnali ...

http://www.meteox.com/h.aspx?r=&jaar=-3&soort=lightning
A malá modrá animace vpravo nahoře (asi z radaru?) - seskupilo se to do kruhu, v 16:15

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 17:04

:D samý kruhy, samý čtverce. To není počasí ale parodie ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od sophia » 13 kvě 2010 20:10


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 21:14

mi to nefunguje .... ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od ercecko » 13 kvě 2010 21:46

me jo, detekce blesku :) zajimave, jak ta bourka co sem sla zeslabla ze stovek na temer zadny a tady uz to vlastne ani neni bourka.. ale nezavidim lidem co ziji u rek ty vytrvale deste co maji prijit..

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od junak » 13 kvě 2010 22:37

Teda u mna orgonity zatial vsetku tu prietrz "neutralizovali" na obcasny mierny dazdik.Funguju ako besne. :lol:

Kedze ja vidim orgonovu energiu "a predpokladam ze vy vsetci tiez len o tom neviete" tak mam dalsi poznatok..
A to ten ze akonahle sa priblizuje chemtralisove lietadlo orgonit zacne doslova brniet a zacne poriadne fungovat.Lietadlo je este daleko na obzore a uz sa zacina aktivovat.Orgonova energia zacne doslova chrlit a pohyb castic sa zrychluje...
Neviete preco to je?Mozno to reaguje na to ako su na dialku navigovane??? :roll:

Aj dnes ked sa pretrhla na hodinku oblacnost som videl lietadlo ako prerusovane vypusta chemku.Nenafilmoval som to lebo ako vacsinou kamera ci foto nie je po ruke.

Ale odfotil som "aj ked neskoro" ako jeden leti a z nicoho nic uroby obluk a opat sa vrati do povodneho smeru priameho. :roll:
Nevidno to velmi dobre ale ta ciara na vrchu obrazku to je ono a pod nou je ciara co letelo lietadlo pred tym takze to pekne vidno porovnat.To lietadlo sa vratilo potom do priameho smeru tak ako letelo tak ako letelo to predtym "ta ciara spodna"Dufam ze ma chapete. :lol: Jednoducho urobil manever akoby nieco obchadzal a opat isiel rovno.
Tu je to foto:
http://picasaweb.google.sk/107170093184 ... 8027050370

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Mike.Jt » 13 kvě 2010 22:49

my jsme naše pidi ropraskaný TBčka s nedostatkem nečeho co mělo připomínat špony jsme skusili propojit na dálku.
Dali jsem pod ně papírek s nápisem Chci slunce. A kolem runy. A pak jméno toho druhýho aby se propojili nazvájem a působili synergicky. Zatím to vypadá že to vychází. Díru jsem neprotrhli ale ani moc neprší. Spíš vůbec. Je akorát vlhko. Uvídíme zejtra jak naše bariéra vydrží. Držte palce ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od ercecko » 13 kvě 2010 23:42

orgonit potrebuje slunce aby se "nabil a aktivoval".. nebo jiny zdroj podobne energie, lidska energie na nej taky pusobi dobre, nejlepe tvurcova... to se nad mym tb co mam na dvore casto udela dira kdyz tam jdem chvilku.. :) i dnes.. no a co se tyce tech vydatnych destu a povodni, tak to same bylo ted i v USA takze to spolu muze hodne souviset, proc tu maji byt..

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od sophia » 13 kvě 2010 23:52

to junak:

To brnění a vrčení znám velice dobře! Mám takové mikro CB s 1 trubkou asi 10cm vysokou a váhou celkem možná 2 kg, ale zdá se že se hodně povedlo. Měl jsem ho v paneláku na plechovém parapetu namířené na obzor a najednou slyším slabé drnčení, potom ještě několikrát opakovaně! Řikal jsem si tehdy, že se mě to zdá, ale opakovalo se to pak ještě několikrát. Zkusím sem dát někdy fotku ať se na to někdo koukne. :idea:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Radarové vzory - NAD ČR !

Příspěvek od Aerosmith » 14 kvě 2010 00:18

ercecko píše:orgonit potrebuje slunce aby se "nabil a aktivoval".. nebo jiny zdroj podobne energie, lidska energie na nej taky pusobi dobre, nejlepe tvurcova... to se nad mym tb co mam na dvore casto udela dira kdyz tam jdem chvilku.. :) i dnes.. no a co se tyce tech vydatnych destu a povodni, tak to same bylo ted i v USA takze to spolu muze hodne souviset, proc tu maji byt..
Taky jsem si všiml, že když vylezu na dvůr kde je CB tak se asi aktivuje a změny na obloze jakoby zrychlyly (viditelně).
Jinak jak dnes věštili, že na jihu Moravy bude "peklo" z deště, tak jen krásný, sice hustý, ale zahradnický déšť cca 3 hod. Teď je oblačnost potrhaná kupovitá, žádná deka, mlhovatost a ani éra.

Odpovědět