CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 27 črc 2009 10:39


Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 27 črc 2009 11:09

Díky, pročtu.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od ercecko » 27 črc 2009 11:51

to nevim jestli ten druhej taky neco strikal... ale je to mozny
dneska je to od rana celkem brutalni postrik, staci mrknout sem na par poslednich snimku http://www.chmi.cz/meteo/sat/avhrr/index.php :evil:
Obrázek
dari se vam jim to nicit? videl sem na nebi par krasnych sylf :) asi se neco chysta, ale nevypada to na vytvareni oblacnosti, spis si vsimam ze vsechna ustoupila :?

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 27 črc 2009 12:12

Tady v Liberci od včerejška klasickej bílej chem potah (dneska ráno brutálně zalítáno, to už jsem neviděl pár měsíců) a pár krásnejch sylfiček. :D
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

chemtrailsování českého nebe

Příspěvek od sophia » 27 črc 2009 16:13

Autor: jiří mašek
Globální síly dnes nad ránem znovu spustily mohutné chemtrailsování českého nebe :evil:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zrovna včera jsem si liboval, jak "normální" jsou v Praze mraky, že to je jako za mých mladých let, co pamatuju z oblohy. Takže to dnes nad ránem smázli. Jak jsem zjistil pohledem venku, v praze je mohutně nachemtrailsováno.

K tomu píše kolega:

...dneska ráno jsem se vzbudil v 0500 hod ... práškovali jak zběsilí / přesně jak píšou Američani/ ...desítky letadel nad Prahou -do 0700 všechny masivní stopy se rozptýlily ...zbyl jenom přízračný opar ... ale horší je to, co prohlásil ten biochemik ... že tyhle chemtrailsy obsahují precursor, který se bude aktivovat po podání vakciny ..klasická binární zbraň ...

Další čtenářka píše:

Dnes v 6.30 jsem vyšla z domu (Kroměříž) a podívala se na nebe:modré bíle rovnoběžně pruhované v pravidelných rozestupech.Napočítala jsem 14 čar a pak to vzdala, pokračovalo to celých 10 km než jsem dojela do práce.To snad musí trknout každého.Jen by mne zajímalo jaký intim spray nám naservírovali.

Chemtrailsová oblaka zřejmě úzce souvisí s podivnými bouřkami nad střední Evropou a nasazením systému Haarp z Aljašky, což se snaží někteří zoufalí meteorologév propašovat do médií pod kódem že počasí nad ČR zřejmě způsobuje "chrlící sopka na Aljašce". Kdo a proč si udělal z českého nebe výzkumnou laboratoř? Nebo se snaží zlomit odpor Čechů k aktivitám globální vlády?

Vyzýváme všechny, kteří se na tom podílejí, tedy piloty, pracovníky řízení letového provozu, vojáky a politiky, aby přestali věřit báchorkám o záchraně globálního klimatu, na kterém se podílejí - OPAK JE PRAVDOU ! - a postavili se na stranu lidstva, pravdy a svobody.

Při vlně chemtrailsů můžete cítit tyto příznaky:

bolesti hlavy, pálení nosu a očí, obtížné dýchání, pálení plic, chřipkové příznaky, bolesti svalů a kloubů, krvácení z nosu či problémy s menstruací, kovová chuť v puse, ochablá pozornost, nebo naopak hyperaktivita



Články o souvislosti chemtrails a chystaného globálního povinného očkování proti tzv. prasečí chřipce a binární zbrani, jež má zdecimovat lidstvo, překládáme. Každý den další stovky přemýšlivých začínají věřit tomu, že ďábelský plán elit na nastolení globálního fašistického totalitního řádu a zdecimování zhruba 2/3 lidstva je nikoliv bláznivou konspirační teorií, ale holou skutečností. Více jak 80% společnosti však bohužel nikdy nepochopí, co se děje a ani je to nezajímá. Mezi konspirační teorie patří například ty šířené médii, že 11.9. zaútočili teroristé z Al-Kajdy, nebo ta, že se z Mexika šíří prasečí chřipka. Vše je ve skutečnosti jinak. Známí lidé, kteří mají vliv na milióny lidí a chtějí mluvit, jsou umlčováni. Michael Jackson, který měl světu oznámit na sérii koncertů v Londýně pravdu o prasečí chřipce, je nyní mrtev. Dalším známým osobnostem na poli světového show-businessu je vyhrožováno a jsou zastrašováni neočekávanými nehodami lidí z jejich týmů, viz pád pódia při přípravě koncertu ve Francii.

Ve světě již není téma chemtrails podrobováno výsměchu, ale zabývají se jím dokumenty na dokumentárních kabelových televizích, i zpravodajské relace. Bývalý belgický starosta prohlásil, že lidstvo je podrobováno masivnímu práškování:

"We are massively being poisoned and brainwashed" Former mayor Peter Vereecke (53) of Evergem wants the justice department and the city council to act against planes that are according to him spraying day and night disease causing germs and chemicals all over the world. "Rest assured I am not insane"

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9288

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 27 črc 2009 16:59

27.7. ještě obrazem

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

eXmo
Příspěvky: 2
Registrován: 26 črc 2009 16:20

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od eXmo » 27 črc 2009 17:57

Dnes jsem také viděl asi 10 čar, jen při pohledu z okna. Kolem poledne.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od Saila » 27 črc 2009 18:24

tak musim rict uz to to bylo omilany dneska tolikrat ale fakt mi to neda...jsem rano taky cca v pul sedmy jela busem z vrsovic na opatov a pak pruhonice a to jak se dneska predvadeli to jsem jeste v zivote nevidela...to byl takovej hnus... a zacinam si rikat jestli ten pruhonickej park s tim zamkem nepusobi jako jeden vetsi orgonitek:-D protoze zadelali cely nebe takze mliko nahore a ja nevim cca do 20ti,30ti minut se to zpoza parku zacalo opet modrat a obcas se jeste pokusili o nejakej ten pruh ale nejak jim to neslo pak ty zbytecky spacifikovali sylfove... kterejch tam teda bylo pozehnane...:-D to byla pomalu lepsi podivana nez nejakej film v kine:-D a j amam jeste od sebe naprosto luxusni pohled na nebe a na ten park:-D tak si tak rikam ze tak behem zejtrka mozna uz dneska v noci bude solidne prset a muzeme se tesit na dalsi povodne... protoze to co dneska predvadeli.... nekde se to vsechno do sebe nahustit musi...

jsme premejslela co mi na tom ceskosaskym svycarsku prijde tak divny... nemohla jsem na to porad prijit a dneska jsem si uvedomila ze jsem tam snad v zivote nevidela proletet sprejery...:-D

jinak jsem zacala pozorovat mimo uz popsanejch priznaku ze u me to treba zpusobovalo dneska celkem silny podrazdeni a trochu az do agresivity...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od Aerosmith » 27 črc 2009 22:51

Je zajímavé, že dnes jsem neviděl ani jedno letadlo (když jo tak "bez ocasu") a celý den byla obloha jak šmolka. Na to, že dost foukalo tak to nepřihnalo ani mráček, o haarpových nebo chemických mracích nemluvě. Jo a ještě k tomu popírání postřiků. Párkrát jsem viděl letadlo co chrlilo šmejd za sebe a nad ním druhé, kterému se ocas ztrácel po pár desítkách (asi) metrů - prostě pára. Takže nějak ta fyzika nefunguje, nebo co :-). Si ti vojcli myslej, že sme blbí... :roll:

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 28 črc 2009 09:03

Příkládám přímo vyjádření pilotů, pruhy na obloze považují za zcela normální věc:

"jsou to obycejne kondenzacni cary, nekdy jsou podminky pro rozpusteni lepsi, jindy horsi. zalezi na vysce letu, teplote v dane vysce, teplote na vyfuku, sile vetru atd..."

"Pokud čáry zůstávají na nebo dlouho, znamená to, že je poměrně vysoká vlhkost v horních vrstvách troposféry a dá se čekat, že někde za rohem číhá fronta, ktrá přinese změnu počasí. Pokud se k tomu ještě přidá vítr, tak je po obloze pěkně rozmázne. Když pak vytvoří takové malé chucvalce (cirrocumulus;altocumulus), tak to znamená, že je vzduch instabilní i v těchto velkých výškách a to je jeden ze signálů, že se mohou vytvořit bouřky."

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od truthseeker » 28 črc 2009 10:37

Potom bych rád věděl, proč ze dvou stejně vysoko letících letadel jedno čáru zanechá a druhé ne ;) žeby rozdíl v palivu? Možné to je.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od ercecko » 28 črc 2009 11:47

Piloti jsou bud dementni, nebo se to stale pokousi trapne zatajit... Jak pisou ze po tom prichazi oblacnost, to nam taky doslo :-D jasny ze to neni rozdil v palivu, je to proste chemie a to na ovladani pocasi a buhvi na co vsechno dalsiho se vyuziva... staci si na eumetsatu pustit poslednich 24hod. ( http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MS ... SEGMENT15/ ) a je hned jasne jak za tim ta oblacnost poslusne kraci,nejdriv je znatelny postrik uz pres cele nemecko,ktery postupuje dal az za slovensko a polsko a vytlaci veskehou oblacnost z velke casti evropy,jen ve francii netrpelive cekaji mraky az muzou vyrazit pres evropu a uz jsou tady :x
Nebe i dnes velkej hnus

sophia: nektery ty sylfy jsem take videl, nadhera :) vytahl jsem ven sve nove pyramidky a i nade mnou to bylo krasny..

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 28 črc 2009 13:52

Můj názor je, že ti zřejmě vojenští piloti co se "toho" účastní nemusí nutně vědět co dělají a proč. Jestli vůbec nějací piloti teda jsou :?: A taky ti běžní ostatní piloti o tom zřejmě neví anebo nechtějí vědět, nebo nemůžou uvěřit, že je něco tak bizarního vůbec možné (tak jako 95% všech ostatních lidí).

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od Saila » 29 črc 2009 21:13

dnesk ajsem videla vsechny tri na jedny obloze a bylo vtipny kdyz jeden klasickej contrail s kratkym pruhem pak dalsi ten samej s dlouhym jako maj chem., ale ten se asi po chvilce zacal jakoby trhat a mizet a pak chem... jedinej rozdil co sjem v tom videla byl ten ze ten cont. byl az kousek za letadlem a ten chem vypadal jakoby hned u toho letadla
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od ercecko » 29 črc 2009 23:29

jo tak to je, myslim ze contrail (co vznika a je videt az par metru za letadlem) je tak asi jediny co v te atmosfere je relativne neskodny.. nekteri tvrdi ze strikaji neco uplne vsichni to si nemyslim, jen ty co vznikaji hned za letadlem nebo presne na zadnich pomocnych kridlech mi prijdou podezrele vzdy

Odpovědět