Veselé zážitky s našimi mazlíky a nejen s nimi:-D

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Veselé zážitky s našimi mazlíky a nejen s nimi:-D

Příspěvek od Saila » 06 srp 2009 14:25

tak a hned mam prvni prispevek:-D

jsem sla do klicarstvi u nas v bille vysomrovat zase nejaky piliny protoze ten posledni kolacek jich sezral celkem dost a to mam jeste pocit ze by si dal vic:-D no tak tam prijdu a byl tam jinej typek nez minule a rikam jestli by mi teda zase neco dal a on kolega vam dal? a ja jo jasne a on a na co to mate? tak si rikam ze mu to reknu byla jsem zvedava na reakci, tak rikam na orgonit. co to je? takova slozita vec... tak mi to zacal nabirat a rika a nepridavate to do ty.... a ja pryskyrice...a on jo jasne a pak jo to vlastne znam kamarad mi jeden dal ale dal tam vetsi spony. ja vim ale me se vic libej tyhle... a on to ma neco spolecnyho s energii ne? jo ma tak mi rekl ze zejtra je tam sef a on to dava do sberny, ale ze v pondeli tam je kolega ze mam prijit...:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

georgo
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2009 21:07

Re: Veselé zážitky s našimi mazlíky a nejen s nimi:-D

Příspěvek od georgo » 06 srp 2009 14:57

Dobrý nápad s tým kľúčiarstvom. Ja mám piliny so zberných surovín a sú dosť veľké a zamastené od oleja. Piliny z kľúčovej služby sú tiež od oleja? Sú asi dosť malé, ale pokiaľ to nie je prášok, tak by to nemalo vadiť.

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Veselé zážitky s našimi mazlíky a nejen s nimi:-D

Příspěvek od Saila » 06 srp 2009 15:09

ne nejsou od oleje vem si ze vezmou ten instatni klic daj ho na ten vybrusovak a jedou nic se tam nemasti.. a jsou to jehlicky o velikosti prachu az treba do 0,5cm jsou takovy zlatavy a vypada to fakt pekne a vizazove lip v tom orgonitu...
mam obrazek toho kolacku v topicu upekl jsem dort nebo neco takovyho:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Veselé zážitky s našimi mazlíky a nejen s nimi:-D

Příspěvek od sophia » 06 srp 2009 20:04

takto vypadají ty třísky z klíčů :arrow: Obrázek

viz. zde http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=220

Odpovědět