ORGONET je dezinfo

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
kerob
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2012 15:47

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od kerob » 16 pro 2012 16:06

Poslední dobou na orgonet chodím, abych se dověděl o psychologií lidí,kteří to tzv. duchovno žerou. Opravdu mne zajimá co budou říkat 22.12, ale vzhledem k tomu, že tam už skoro všichni zažívají vzestup, tak myslím, že si nikdy nepřiznají že jedou na vlně sektářství. Napsat mu nemá smysl, on to neuveřejní a zařadí do kategorie ,, hrubohmotných ,, příspěvků. Nicméně je to dezinfo. Toto nelze dělat pouze pro zábavu. To jsou stovky tisíc příspěvků a nic z toho. Mrzí mně lidé, kteří jsou v jeho područí. Hltají a děkují za každý jeho nesmysl a výsledek se už dostavuje. Je jim zle a mají deprese. Nevím jak se k tomu soudruh orgonet postaví až nějaká mladá nána co věří na trancformaci skočí z okna. Asi nijak on si to vysvětlí tak, že nebyla připravena na vzestup. Míchá smrtící koktejl polopravd, lží, depresí, lásky, geoinženýrství, chemtrails a vše protřepe a bez možnosti jakkoliv regovat, to servíruje náctiletým trubkám, co věří, že přiletí Aštar Šeran a odveze je do x té dimenze. Chtěl jsem mu to tam nouhokrát napsat, ale jsem u něj na indexu. On nemá rád kritiku. Tak jsem se registroval zde. Chci pouze říct lidem, kteří už nerozlišují skutečnost a myslí že za pár dní si budou v nějaké jiné realitě žít svůj duhový sen, že je to lež a že by jste měli jít mezi normální lidi. Vypněte blbého orgoneta a přestňte žrát předem připravené žvásty o lásce a energích. Nic se nestne, pouze Vy zblbnete na kvadrát. Je mi Vás líto a vidím jak vám všechny ty energetické bytůstky typů Motyčková pouze pletou hlavy pro svou slávu a pseudo lásku. Nic Vám nepomůžou. Zničí Vám sebevědomí a kritické myšlení. Pak budete jak tělo bez duše které se bojí vlastního stínu. Víc pro Vás udělat nemohu. pouze jsem chtěl vyjádřit, že jsou lidé, kteří mu ty jeho kecy nežerou a také žijí. je to divná doba, ale snad to po 21.12 přejde i když Vám budou tvrdit, že datum je jiné a najdou si k tomu 150 výmluv a oklik, jak Vás udržet až do vyčerpání. Přemýšlejte a když se Vám bude zdát že jste v nějaké transformaci, tak si vemte kladivo a poproste anděla a Boha a Aštara a Motyčkovou, Ickeho a Grandmuter a všechny svaté a pak se uhoďte do prstu. Následující realitu si prožijte samy a pak uvidíte, že bolest zůstala bolestí a blbost blbostí i v 5D. Držím Vám palce ať se z toho nezblázníte. Pavel

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od sysel » 16 pro 2012 16:41

Ahoj, vitame na foru. Teda tomu řikam těžky kalibr :-)
Je to Tvuj nazor a nikdo Ti ho nebere, ale to treba neznamena, že by nekdo i nemohl mít mimosmyslové vnímání, vize, cítil energie atd....Píšeš, aby šli mezi normální lidi....i to muže byt v dnešní době problém.
Myslíš, že možná geoinženýrství a chemtrails jako programy neexistují?? Myslím, že asi ano.
Ano, okolo 12.12.12 až 21.12.12 je spousta tajemna. Vlastně, kdo si dnes troufne říci, co příjde. Ano je i alternativa, že až do března 2013. Rozhodne se na tomto živí obrovské masy lidí, myslím na tom strašení.
Dopadne to tak, že když se neco odehraje a stačí jen malo(nevim co)....tak si řekneš, no podivejme. Když se nic neodehraje, řekneš....ja Vam to říkal :-)
Je rozhodně pravda, že se mnoho lidí probudilo ze spánku, což beru jako pozitivní, ale trochu zase lítají v chaosu....no mame divnou dobu, plnou očekávání atd....
Preji pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Tosky » 16 pro 2012 17:36

Vítej na foru. Myslím že název tohoto linku je dost výmluvný a o orognetu nás nemusíš poučovat. Taky na něho už dávno nechodím a mnoho lidí to už taky ví. Na druhu stranu jsi asi lepší věštec, než ti co tam píšou, když přesně víš, co se stane či nestane. Tím se, ač možná nevědomě, sám pasuješ na proroka a vševědoucího. Nevím jaký je Tvůj názor na všechny, Tebou zmiňované věci, to jsi dost neupřesnil, ale pokud jsi přišel rozmlouvat věci jako je chemtrails apod, tak myslím, že tady neuspěješ ;). At jsou Tvé záměry či úloha jakákoliv. Jsem přesvědčen, že lidi tady mají docela jasno a to co dělají nebo říkají, není jen tak z bůhdarma. Přeji Ti vše nejlepší.

kerob
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2012 15:47

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od kerob » 16 pro 2012 18:09

No, tak to zkusím popořadě. nejsem ani věštec, ani nikoho nechci poučovat. neřeším jestli je, či není mimosmyslové vnímání a sám se řadím mezi lidi věřící ve stvořitele tohoto zmatku jménem svět. nemyslím tím církev ať již jakoukoliv. Na to jestli se něco stane nepotřebuji ani orgoneta, ani otázky typu ,, a jak víš, že se nic nestane,, Jistě nevím to, ale Vám připadá normální co se kolem toho děje, kdo , kdy přišel s tím, že nějaký májové neco předpověděli? Vždyť je to celé postavené na hlavu. mayský kalendář má konec cyklu a začne na novo to je vše. Tak jaképak hroucení se z diimenzíí? Bylo 12.12 a všichni blbli s tím že už to začíná a ??? nezačalo nic. To že nakecá nějaká Motyčková o které jsem v životě neslyšel, že už zažívá jakésy stavy je jedna věc a druhá je proč to dělá. O manipulaci s počasím tady nepíšu, ale jsem přesvědčen a snad i dost studován na to, abych věděl kdy už se dělali pokusy a četl jsem lecos o patentech, které existují. To, ale nemění nic na tom, že nevěřím na duchy. Jednoduše je to celé podvod esoterických kachen, které se snaží vydělat a být in celebrita, pak lidí kteří mají nějaký komplex a chtějí za každou cenu být víc, než ty ostatní. Mimochodem ty poznáte podle toho, když začnou psát ,, však vy uvidíte,, Pak jsou lidé, kteří věří bludům a nikdo je nepřesvědčí, že je to nesmysl. tak ať si věří, třeba v nadvládu modrých trpaslíků, ale nedopusťme, aby tím nakazili všechny kolem sebe a to zejména maldé a náchylné lidi k těmto povídačkám. Není mi 15 let, abych nezažil několik předpovědí. Nakonec Vás budou lákat do kostelů. Podívejte se kolem sebe. Tato země má vážné potíže a lidé místo protestů a výkřiku ,, a dost ,, radějí čekají spasitele a myslí, že je spasí nějaká transformace. Proč to píšu, proč se na to nevykašlu? proto, aby bylo slyšet, že si myslím, že je to podvod a že nemám strach z Aštara Šerana, ani Krista, ani Budhu. Jsme na světě proto, aby jsme žili žitoty a ne aby jsme se změnili v poslušné stádo ustrašených čekatelů na spásu od mimozemšťanů, či kohokoliv . Já třeba o spásu nestojím a mimozemšťani ať zústanou tam kde jsou doma. proč by mi měl kdokoli lajnovat život? Kde je psáno, že celá transformace není řízená tajnými službami, aby zlomili odpor lidí a udělali z nich ovčany poslušne stojící v řadě na očipování? Celý středověk to vše byla vůle boží a dnes se to vrací. Tak asi tolik je má odpověď

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od sysel » 16 pro 2012 18:33

Je treba nekdy zapojit selsky rozum :-)
Ano, proste máš svuj nazor. Tobě se v kostele nelíbí???, zvláště, když se jdes na kulturní památku podívat sám. Nekdy je to nadherná architektura. Jinak je dobře, že nemáš strach z Aštara Šerana, ani Krista.Jinak očipovaní jsme asi již dosti ruznejma androidama atd......
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

kerob
Příspěvky: 3
Registrován: 16 pro 2012 15:47

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od kerob » 16 pro 2012 18:47

Já nehledám pochopení, ani mi není smutno. Pouze vidím kolem sebe jak lidi magoří a čekají spasitele a protože toto nemám kam napsat, protože mi to duchovní osůbky nezveřejní a jiným je to šumák, tak jsem to zkusil tady. Když kolem čtu pořád o mimozemšťanech, transformacích a všechno to co se kolem toho děje, tak jsem chtěl říct, že jsem tady a mám jiný názor. nebudu kvůli tomu chodit ani do kostela ani se modlit. jenom jsem chtěl říct svůj názor, že mne nezblbli a ani mi nikdo nediktuje chaneling, či jak se tomu říká. Tak se rozloučím. Pánbůh mne ochraňuj před transformací, kdy by moc doslal člověk jako Mašek, Aluška, Orgonet, Chvátal, Motyčková, icke a podobní. pouze jsem to chtěl veřejně zakřičet a tady se mi to zdálo vhodné. nebudu dále rušit ani o svých názorech polemizovat. mějte se faj a třeba ty mé výkřiky vymažte.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od sysel » 16 pro 2012 18:51

Mas svuj nazor a to se ceni :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Tosky » 17 pro 2012 20:12

O hroucení dimenzí jsem teda nic neslyšel ;). Ohledně mayského kalendáře: konec světa hlásají jenom massmedia, jestli sis nevšiml :). A více si o tomto kalendáři zjisti, nejdná se o žádné věštění ani předpovídání, ale o astonomické pozorování, jejiž poznatky dodeť čerpá například NASA. Dále přesně, s odchylkou několika sekund udali, kdy nastane zatmění slunce, které jsme pozorovali před několika lety. Zkus si o tom zjistit něco NEZAUJATĚ, zkus odhodit EGO a chvilku o tom přemýšlej. Jestli chceš. Jestli nechceš, mě je to jedno ;). Přeji ti klid a radost z hledání v tomto, jak jsi hezky napsal (souhlas), poblázněném světě. O té paní Motyčkové nic nevím, takže nemohu soudit. Pravda je, že se určitě snaží napakovat pár vykutálenců.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Aerosmith » 18 pro 2012 00:44

Musím keroba podpořit. Taky mám dojem, že na Orgonetu se většina zbláznila. Plno "spasitelů" (tedy nejen na orgonetu) nabízí své kurzy (za pěkně mrzký peníz) jak přežít "transformaci". Je zjevné, že jde jen o kšeft. Vhodná doba založit novou církev nebo sektu. A zvláště u nás kdy se dá očekávat nějaký ten obolus od naší milé vlády (dostanou i ti kdož založili církev novou). Čítával jsem kdysi i Chvátala (matrix.cz), ale i tam to začíná jaksi zavánět... Už aby bylo dvaadvacátého. Snad se někdo dopředu neotráví nějakým agentem orangem (Aštar čeká na oběžné dráze :-)).
Jo a transformace lidstva probíhá od doby, kdy se z primitiva stal člověk a je permanentní. To je objev, co?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od pepr » 18 pro 2012 10:06

ORGONET je soukromá aktivita a on to tam už od začátku píše. Vyhrazuje si právo umísťovat tam, co uzná za vhodné. Je to jeho názor. Podobné přitahuje podobné, takže se tam nabalují věci, kterým on věří.

Vše související s mocí v dnešním světě je propletenec pravdy, polopravd a lží. Pravda jen navíc vždy subjektivní. Jednoznačně tvrdit, že ORGONET je dezinfo je stejně (ne)pravdivé, jako tvrdit opak. Nekritiční následovníci existují stejně jako zarytí odpůrci... protože žijeme v duálním světě, kde lze mít extrémní názory -- mimo jiné podpořené právě nedostatkem informací.

V každé škole vám "trochu lžou", protože svět se nedá "naučit" bez zjednodušení. A trochu vždycky budeme žít v bludu, protože ze své úrovně nedokážeme vidět vše v celé komplexnosti.

Jediné, co pomůže v osobním rozvoji "klasickými" postupy je hledání otázek a snaha o samostatné hledání odpovědi. A taky snaha o hledání postupů, které jsou odolnější proti dezinformačním vlivům.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Tosky » 19 pro 2012 12:12

Aerosmith píše:Musím keroba podpořit. Taky mám dojem, že na Orgonetu se většina zbláznila. Plno "spasitelů" (tedy nejen na orgonetu) nabízí své kurzy (za pěkně mrzký peníz) jak přežít "transformaci". Je zjevné, že jde jen o kšeft. Vhodná doba založit novou církev nebo sektu. A zvláště u nás kdy se dá očekávat nějaký ten obolus od naší milé vlády (dostanou i ti kdož založili církev novou). Čítával jsem kdysi i Chvátala (matrix.cz), ale i tam to začíná jaksi zavánět... Už aby bylo dvaadvacátého. Snad se někdo dopředu neotráví nějakým agentem orangem (Aštar čeká na oběžné dráze :-)).
Jo a transformace lidstva probíhá od doby, kdy se z primitiva stal člověk a je permanentní. To je objev, co?
Ale však jo, tady přece orgonet nikdo nehájí nebo ano?

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Tosky » 19 pro 2012 12:14

pepr píše:ORGONET je soukromá aktivita a on to tam už od začátku píše. Vyhrazuje si právo umísťovat tam, co uzná za vhodné. Je to jeho názor. Podobné přitahuje podobné, takže se tam nabalují věci, kterým on věří.

Vše související s mocí v dnešním světě je propletenec pravdy, polopravd a lží. Pravda jen navíc vždy subjektivní. Jednoznačně tvrdit, že ORGONET je dezinfo je stejně (ne)pravdivé, jako tvrdit opak. Nekritiční následovníci existují stejně jako zarytí odpůrci... protože žijeme v duálním světě, kde lze mít extrémní názory -- mimo jiné podpořené právě nedostatkem informací.

V každé škole vám "trochu lžou", protože svět se nedá "naučit" bez zjednodušení. A trochu vždycky budeme žít v bludu, protože ze své úrovně nedokážeme vidět vše v celé komplexnosti.

Jediné, co pomůže v osobním rozvoji "klasickými" postupy je hledání otázek a snaha o samostatné hledání odpovědi. A taky snaha o hledání postupů, které jsou odolnější proti dezinformačním vlivům.
No to je pravda, ale tqa cenzura příspěvků je tam dost tvrdá, tak si myslím, že to s hledáním pravdy nemá moc společného. Začal jsem čuchat něco divného, když tam byl článek o tom, jak obamovi přes televizi fotili zlatou auru spasitele :).

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od juhele2009 » 20 pro 2012 05:12

Ačkoliv mám (jako každý soudný člověk) výhrady k těmto "transformačním" článkům a postupům, tak se snažím i tyto videa a názory nějak rozumně "vstřebat". Klikně si to poslechnu, o co jde, proč ne, je to furt lepší jak kecání v parlamentu. (Ráth sedí, tak tam nikdo zábavnej není). Jak již mnozí tady na webu zjistili, ani já nejsem snadno "čitelný", takže ze mně může vypadnout jak blbina, tak nějaká technická piškuntálie. Mám ale od jistý doby docela srovnanou náladu, udělal sem si v životě jasno, a pokud možno, si ho příliš nekomplikuji. A něco takového se nám všem "skeptikům" asi snaží Karaimi a spol. sdělit - proč to všechno komplikovat, jde "jenom" o lásku :) Tak tobychom měli, je to tady - láska. To je právě tady v kotlině dosti preferované slovo. Potíž je v tom, že ho lidi moc neberou, jenom mladý to bere, nás starší až tak ne. A navíc v současné době dostalo trošku jiný význam, že prý musí vítězit, tak to teda nevím ... To slovo si zadalo s pokrytcema, a nějak se jich nemůže zbavit. Jinak ale i v tomto vánočním zmatku si kdykoliv rád poslechnu J. Duška, k oblíbencům patří i I. Chaun (ani nevím proč - asi proto, že spolupracuje s P. Čtvrtníčkem ;) , ale i to poslední video (E. Tomáš) je inspirující a pravdivé. Jo, a nemělo by se zapomínat na J. Zákopčaníka, ten by i dnes po létech, co odešel z TV, měl velký vliv na lidi ... Takže to shrnu - jelikož 21/12 se blíží a Vogonská flotila je už za humny, tak si připravte ručníky ... ;) :arrow: Slunce v duši a nepropadejte panice ... ;)

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Tosky » 20 pro 2012 09:17

Hezky napsaný juhele. Ono s tou láskou... já si nemyslím, že by něco komplikovala, ba naopak. Kdyby to všichni pochopili, život by byl mnohem jednodušší. Když pujdeš do detailu tak úúúúplně vše kdo kdokoli dělá je budto z lásky k něčemu nebo se strachu před něčím. Úplně všechno.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: ORGONET je dezinfo

Příspěvek od Naso » 20 pro 2012 12:33

Tak bláznovství jede v plném proudu a lidi si mastí natom solidně kapsu, to je realita. Druhá realita je taková že mnoho lidí má realný pocit ohrožení a vnitřně se dala do pohybu velká masa energie, která musí mít někde odezvu. A další mé vnitřní pozorování je takové že změny přicházejí postupně ne naráz. A ti co jsou připraveni na další úrovně už tam víceméně jsou. Já sám za sebe můžu říct, že nešílím z toho co má příjiít, stejně bych to neměl jak globálně ovlivnit. Takže vesměs mi je jedno jestli přídou meteorit, mimozemštané apod. Takže pro jistotu jako že na každém šprochu je pravdy trochu sem vybral peníze z účtu abych byl krytý před blackoutem. A to je asi tak všecko. Jo všecko to není udělal jsem pár pěkných orgonitových přívěsků, které kolují mezi lidma.

Odpovědět