MMS

Životní styl, potraviny...
Odpovědět
kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 16 pro 2011 23:35

mockrát díky za info :)

tím kyslíkem jsem myslel NaClO2 s (destilovanou) vodou 1:8

Tak jo, půjdu do toho :) zkusím ho občas lít aj do ucha pokud bude pořád bolet

DMSO bohužel netuším kde sehnat, tak to budu holt muset udělat klasickou cestou :)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 16 pro 2011 23:45

Kutilmane,
ještě jedna rychlá rada: pokud z jakéhokoli důvodu nechceš brát MMS1, tak si dej každé dvě hodiny 2 gramy vitamínu C, během zítřka a neděle nejméně 14 gramů každý den. Nejvhodnější je vit. C s prodlouženým uvolňováním.
A také hrstku jader z valšských ořechů, oříšky Kešu jsou však nejlepší. Jde o obsah germania a selenu, což nutně potřebují bílé krvinky k mohutnému nárůstu počtu. Mám to ověřené krevními testy.
Jelikož při braní vit. C dochází k okyselování organismu (záněty to milují), je potřeba během dne vypít také 2-3x dvě deci vody se lžičkou rozpuštěné jedlé sody, nebo jakýkoli odkyselující prostředek.
Bolest v uchu také výrazně tlumí pár kapek glycerinu z lékárny, do ucha.
Měj se hezky.
Batles

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 17 pro 2011 00:01

OK, ořechy se najdou :) nevadí když jsou kešu pražené? (předpokládám že Ge a Se během pražení zůstanou v původním stavu, nebo nějak reagují?)

vitamín c se můž brat zároveň s MMS1? Většinou smíchám lžičku C a lžičku sody... chutná to pak jak magnésia :D (je to v pořádku? ).

Četl jsem že po požití mms je potřeba minimálně 2 hod nejíst a během celé doby nejíst nic co obsahuje antioxidanty (teoreticky zemřít hlady) ...
Je to pravda? Nikde jsem nenašel návod na dietu během MMS , takže netuším jaké může mít normální strava a braní vitamínů důsledky (a riskovat se mi když o tom vůbec nic nevím moc nechce).

Jo a samozřejmě zkusím ledviny zapovat na odplavení, su zvědavý jak se budu cítit :)

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: MMS

Příspěvek od Alfa » 17 pro 2011 00:20

kulitam píše:OK, ořechy se najdou :) nevadí když jsou kešu pražené? (předpokládám že Ge a Se během pražení zůstanou v původním stavu, nebo nějak reagují?)
vitamín c se můž brat zároveň s MMS1? Většinou smíchám lžičku C a lžičku sody... chutná to pak jak magnésia :D (je to v pořádku? ).
Četl jsem že po požití mms je potřeba minimálně 2 hod nejíst a během celé doby nejíst nic co obsahuje antioxidanty (teoreticky zemřít hlady) ...
Je to pravda? Nikde jsem nenašel návod na dietu během MMS , takže netuším jaké může mít normální strava a braní vitamínů důsledky (a riskovat se mi když o tom vůbec nic nevím moc nechce).
Jo a samozřejmě zkusím ledviny zapovat na odplavení, su zvědavý jak se budu cítit :)
Pražené Kešu bohužel vůbec nefungují.
Syntetický vit. C se zároveň s MMS brát nesmí. Ihned zlikviduje veškerý kysličník chlořičitý. Přírodní vit. C naprosto nevadí. Pouze pomeranče obsahují něco, co účinek MMS také zablokuje.
Smíchání vit.C se sodou je také v pořádku.
Při užívání MMS1 se nemá jíst tučné a syté jídlo, těsně před a po užití. Tato kombinace často vyvolá žaludeční nevolnost. Pokud bereš pouze tři kapky, tak o nic nejde. Půl hodiny před, nebo po hlavních jídlech, není žádný problém. Vit. C i syntetický, můžeš brát za dvě hod. po MMS, např. na noc. Dělám to tak. V těle už žádný kysl. chloř. není.
Ještě pozor na černou kávu. Nepij ji, také likviduje kysl. chlořičitý. Dělal jsem si ze zvědavosti pár testů s InstaTestem.
Takže žádná dieta, pokud nejde o život ohrožující chorobu :D
Měj se hezky, jdu spát :D

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 17 pro 2011 00:25

Super díky, hezké sny :D

Už jsem se lekl, že si nebudu moct dopřát žádné pořádné jídlo :D (heh, dvojsmysl: každý si pod pojmem pořádné jídlo představí něco jiného :D )

Tím co jsi teď napsal jsi možná mě případně někomu jinému zachránil život.

Díky :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 17 pro 2011 10:52

Jen doplním Batlese: selen a germanium v kešu (a dá sehnat opravdu nesolené, nepražené, třeba tady: http://www.svet-orisku.cz/) podporuje činnost 6. čakry, tzn. třetího oka - projekčního centra naší reality, a podvěsku mozkového.
Během požívání MMS můžeš jíst opravdu cokoli s výjimkou syntetického vitaminu C - tučná nebo těžká jídla ale většinou spotřebují potenciál MMS, který se vyplýtvá na pomoc s jeho trávením, takže na tělo moc už nezbyde. Osobně bych doporučil vícero dávek denně v menším množství (např. 10x po třech kapkách), ale je to hodně individuální, každý to má jinak. Je to třeba to zkoušet.
S dávkováním Céčka - začni, až ukončíš kůru s MMS (trvá zpravidla 3-4 týdny), nedělej to nastřídačku s MMS, protože mimo to, že by se mohly účinky snižovat až rušit, tak jde o dvě jiné záležitosti: MMS čistí, Céčko a ostatní prvky a vitamíny regenerují a obnovují buněčnou strukturu. Takže nejdřív čistit a potom, na vyčištěném, doplnit a znovu stavět :)
U Céčka se může objevit i předávkování při větších dávkách, které končí vynucenou návštěvou oné místnosti: 14 gramů bych jen tak zplacu nezkoušel, začal bych na 2-3 gramech a šel k 10g, postupně. Jsou ale ověřené případy, žei při 20g denně se nikomu nic nestalo - zase: je to individuální. Důležité je vit. C podávat (je to bílý prášek) v kombinaci s červeným ovocem; ideálně šípky, rajčata, borůvky, maliny apod. - tzn. plody s velkým obsahem rutinu ( jestli se nepletu), které navázáním Céčka na sebe umožní to, aby se v těle Céčko zadrželo na delší dobu a nešlo hned při močení ven. Kdo chce Céčkovou kůru provést, ať si raději koupí např. půl nebo celé kilo v sypké formě z velkoobchodu, tobolky, co jsem zjistil, se prodávají v lékárnách jen po 0,5 nebo 1gramech, což je úpný prd, navíc hodně předražený.

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 17 pro 2011 21:09

joo, céčko v prášku je v pohodě :)

3 kapky po hodině jsou v pohodě... Sice se když vstanu z postele motám jak ožralej, ale jinak dobrý :D

Tak mě napadá... Z ucha mi začaly vytékat nějaký sajrajty (mno trošku jsem jim pomohl, aby mohly vytékat).
Ráno to byla většinou krev, potom krev nebo nahnědlý hleny, no a teďka (po zappingu) z tama teče něco v barvě mléčného skla (lehce nahnědlé) smísené s krví....
Přemýšlím jestli to je pořád bordel ze zánětu, nebo nějaká tekutina, která se snaží zacelit ucho... (jestli to mám z tama dostávat pryč, nebo to nechat být).

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: MMS

Příspěvek od pepr » 18 pro 2011 00:22

Hele, oni doktoři taky nejsou vždycky úplní debilové :D

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: MMS

Příspěvek od rastoo » 18 pro 2011 21:00

Dakujem za rychle odpovede, test na candidu dopadol brutalne, nasadil som kvapky najprv 2krat denne 6x6 ,protokol 1000 je vraj nanu sity ako na mieru, problem je vtom, ze neviem ako spravit davku na cely den kedze v praci to miesat nejde, dalsi problem je umna prekrit tu chut a pach mms, po poslednej neuspesnej liecbe som na to doslova alergicky, zatial to prekrivam vylisovanim grepom,ale neviem si predstavit to mnozstvo grepou ak by som to mal pit kazdu hodinu, uz teraz mam spotrebu 4grepi na den :). Pozeral som po nejakych dzusoch ale vsade je vit.C. Tak neviem.

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 19 pro 2011 16:49

pepr: motivoval jsi mě to vyzkoušet :D
bohužel opět stejná zkušenost...

Doktor si udělal svoje, zapsal do karty, řekl, že budu brát ATB. Dva papírky do ruky a pryč...
Žádné vysvětlování jak to vypadá, jak dlouho by se to mohlo léčit nebo cokoliv jiného...

rastoo: hele a dá se nějakým způsobem použít i šťáva z citrónu? ;)

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: MMS

Příspěvek od rastoo » 19 pro 2011 17:37

kulitam: neviem ci by to slo, nikde som sa nato nenatrafil,ale mohlo by to byt fajn. Badam dalej snad na nieco dojdem.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: MMS

Příspěvek od Zenko.Idane » 24 pro 2011 15:22

Lék proti rakovině nalezený v Kanadě, ignorovaný farmaceutickými společnostmi, obsahuje dichloroacetate , myslíte že to bude něco na způsob MMS? Je to prý učinné a levné tak se tím žádná Big firma nechce prý zabívat? http://www.toonaripost.com/2011/05/life ... g-ignored/

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: MMS

Příspěvek od Zenko.Idane » 30 pro 2011 03:47

Smrtelně nebezpečné víno , Upoutávka na filmový dokument z produkce FaktaX. jak lze jednoduše ošetřit víno bez použití síry, přípravkem MMS. http://www.faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=78 ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: MMS

Příspěvek od kocour » 30 pro 2011 14:17

titulek "smrtelně nebezpečné víno" musel vymyslet a použít opravdu jen tupý pražák, ne normální člověk, notabene moravák :)
protože my tady na moravě, co jsme si odpili hektolitry vín, dobrých i špatných víme jediné: že víno je elixír života, který může ublížit leda ranním bolehlavem nebo rychlým pročištěním střev (shora i zezdola). obojí to důsledky buď přesíření, přehnaného doslazování umělým cukrem apod. (čili vina vinařova) anebo kombinace s potravinami neslučitelnými (kyselé okurky, pivo, lihoviny apod.), což je zase vina konzumentova. v obojím případě si z obou nepotěšitelných důsledků může vzít dotyčný poučení:
a) změním vinaře anebo značku vína (jako konzument), resp. naučím se dělat víno tak, jak se má (jako vinař)
b) přestanu blbnout a přebor v pití trojbojem nechám děckám nebo ostravakum.

p.s.:
(nic proti mms, ale tohle do vína opravdu nepatří :) )

p.p.s.:
pěkný a zdravý celý příští rok 2012 přeju nám všem!

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: MMS

Příspěvek od kulitam » 10 led 2012 13:27

Máte někdo zkušenosti s čištěním ústní dutiny a léčbou kazů? :P
Jim Humble doporučuje 10 kapek akt. mms do půl deci vody, známá mi zas řekla že se na to používá STABILIZOVANÝ KYSLÍK (neaktivované mms), tak nevím co používat.
Zkoušel jsem recept podle JH (14 dní a na kazy mi přijde že to moc nemá vliv, DMSO jsem z slušné peníze taky nikde nenašel). Kromě toho, že jsem to jednou nevědomě udělal silnější a požralo mi to jazyk :D přemýšlím nad tím jestli to nepřekyselí ústní dutinu a trochu nepožere sklovinu (kromě vyhubení patogenů).

Pěkné odpoledne :)

Odpovědět