Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Životní styl, potraviny...
kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od kolosjackos » 20 srp 2013 01:58

co se tyka ozivovani vody, tak se asi nic nevyrovna tomuhle

phpBB [video]
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od Aerosmith » 20 říj 2013 18:59

Co říkáte na toto. Jsem už ovlivněný současností a když vidím tu cenu :o , tak už vidím jak se prodejce-výrobce chechtá jak se necháme napálit. nebo ne?
http://www.vortexpower.cz/?p=home
Ale bylo by to dobré, kdyby to fungovalo. Ale, ale... (e-cat, starý Keshe apod.)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od pepr » 21 říj 2013 22:01

Nechci tu cenu moc posuzovat, ale když vezmeš v úvahu, že se to dělá ve Švýcarsku, kde je cena práce poněkud vyšší než tady... Taky se podívej na ten průřez. Je to z nerezu a není to uvnitř zase tak jednoduchý tvar.

Jen co jsem mrkl na web... Úplně obyčejný perlátor stojí 100 Kč. Pokud je z nerezu, eko, tak 300 Kč. Tohle lze považovat za designový kousek a možná to dokonce funguje (viz Reichovi žáci). Dělá se to asi v malém počtu kusů a počítá se asi s tím, že opravdoví zájemci nehledí za každou cenu na každou korunu.

Uzdravuje víra a je tam záruka vrácení peněz.

Kolik si přihodila česká firma, nevím. Je to drahé, ale v dnešní době to není šíleně drahé. V Praze si na to vydělají za 3 hodiny?

Názor ostatních by mě celkem zajímal. Plácal jsem jen tak, co mě napadlo. Nedokážu to posoudit odborně. Chtělo by to nějakého citlivce. ;)

Sakra, opravuji! Oko mi padlo na cenu 1500 Kč. Ale ta cena je tam 10 790 Kč (tedy bez dvou stovek 11 tisíc). Se chlapci asi pos*ali v kině, ne?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od Aerosmith » 21 říj 2013 22:37

pepr: no právě těch 10 litrů je moc i za tak precizní výrobek (nepopírám kvalitu zpracování). Teď jsem narazil na něco podobného z českých luk a hájů. Cenu tají jako by to bylo státní tajemství. Napsal jsem si o info, tak až odpoví napíšu...
http://www.aquasanatura.com/

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od kolosjackos » 23 říj 2013 08:50

pepr píše:Nechci tu cenu moc posuzovat, ale když vezmeš v úvahu, že se to dělá ve Švýcarsku, kde je cena práce poněkud vyšší než tady... Taky se podívej na ten průřez. Je to z nerezu a není to uvnitř zase tak jednoduchý tvar.

Jen co jsem mrkl na web... Úplně obyčejný perlátor stojí 100 Kč. Pokud je z nerezu, eko, tak 300 Kč. Tohle lze považovat za designový kousek a možná to dokonce funguje (viz Reichovi žáci). Dělá se to asi v malém počtu kusů a počítá se asi s tím, že opravdoví zájemci nehledí za každou cenu na každou korunu.

Uzdravuje víra a je tam záruka vrácení peněz.

Kolik si přihodila česká firma, nevím. Je to drahé, ale v dnešní době to není šíleně drahé. V Praze si na to vydělají za 3 hodiny?

Názor ostatních by mě celkem zajímal. Plácal jsem jen tak, co mě napadlo. Nedokážu to posoudit odborně. Chtělo by to nějakého citlivce. ;)

Sakra, opravuji! Oko mi padlo na cenu 1500 Kč. Ale ta cena je tam 10 790 Kč (tedy bez dvou stovek 11 tisíc). Se chlapci asi pos*ali v kině, ne?

nojo normalne to stoji do 200 € http://www.wasserstelle-shop.de/Martin- ... 308_x2.htm (pet litru provize pro ceskou firmu :roll: )
schauberger se s reichem nepoznali. v principu to funguje podobne jak ten pristroj v tom videu nahore. fungovat to urcite funguje, narozdil od nejakych "satanistickych" gest u sklenky.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od pepr » 23 říj 2013 09:28

Dík za opravu. Nějak se mi to popletlo. Myslel jsem Schaubergera.

Ta provize je fakt síla.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od pepr » 28 říj 2013 21:34

Další možná souvislost - supervoda http://nezdravi.parlamentnilisty.cz/Art ... dravi.aspx

Našel jsem to poprvé na orgo-net, ale protože by z toho někteří mohli dostat kopřivku... :-)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná techni

Příspěvek od antistatic » 15 kvě 2014 15:04

Tak jsem zkoušel měřit spinovanou vodu kyvadlem a opravdu se kyvadlo točilo proti směru jako orgonit..Nespinovaná voda točila kyvadlem po směru hodin..

Odpovědět