Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Životní styl, potraviny...
tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od tomas » 12 čer 2011 19:39

rosa píše:Doporučuji Orgonet, poslední dobou spousta zajímavých příspěvků, asi to nebude náhoda,ta spousta informací. Je tam moc zajímavý článek o rozboru vody, kterou pijeme a vzduchu, co dýcháme. Tento příspěvek je o zkušenosti se spinováním. http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/ch ... -vody.html
Orgonet je studna informací z týhle oblasti, bohužel stojí v polích zavážených močůvkou a tak je místy zanešená. Mám pocit že orgonet vystaví všechno co se mu zalíbí bez pořádného prozkoumání, takže Orgonet sice ano, ale vybírat a sou dny kdy vybírat i hodně

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Luce » 13 čer 2011 13:14

tomas píše:
rosa píše:Doporučuji Orgonet, poslední dobou spousta zajímavých příspěvků, asi to nebude náhoda,ta spousta informací. Je tam moc zajímavý článek o rozboru vody, kterou pijeme a vzduchu, co dýcháme. Tento příspěvek je o zkušenosti se spinováním. http://orgo-net.blogspot.com/2011/06/ch ... -vody.html
Orgonet je studna informací z týhle oblasti, bohužel stojí v polích zavážených močůvkou a tak je místy zanešená. Mám pocit že orgonet vystaví všechno co se mu zalíbí bez pořádného prozkoumání, takže Orgonet sice ano, ale vybírat a sou dny kdy vybírat i hodně

Naštěstí máme vlastní rozum a intuici,tak to proste vyzkoušíme a pokud to funguje použijeme dál,pokud ne,tak to necháme být.
Pokus- omyl proste používáme jako vedci :lol:

Osobně jsem rád,že jsem si rozšířil obzory o orgonity a i tohle "točení" ;)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od truthseeker » 15 čer 2011 20:16

Spinovaný ocet!!!!!! Ondro? :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 20 čer 2011 16:07

kdo čet moje články o levotočivých energií a biopolích člověka tomu ej jasné že to není nic jiného než přetáčení vody "doleva". Což se tady řešilo snad před půl rokem / rokem. To gesto je pomocný protže z rukou přirozeně jdou energie, takže to samovolně roztáčí tu vodu.

Komu se gesto nelíbí stejně dobře to funguje když je to mentální. Stačí si mentálně představit levotočivý vír a vyjde to an stejně.

Chlápka sme moc nezkoumal, ale za nějakej čas mu možná dojde že to de dělat i s jídlem. A nemluvě o to že ho třeba i napadne to udělat sám se sebou.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od vlady » 17 srp 2011 15:37

Tady to nějak zvadlo. Nikdo to nezkouší ? Já to zkouším nějaký rozdíl tam je . Ale zdravotní výsledky nebudou druhý den, tak časem poznám zda je to k něčemu

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od am2 » 17 srp 2011 16:01

Ocet nespinujte. Ještě by začala padat letadla...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 17 srp 2011 20:06

Letadla by začala taky spinovat. :lol:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 17 srp 2011 21:43

Já bych se tomu smíchu vyhnul. Spinuju prakticky od počátku, kdy jsem se o tom dozvěděl; často sice poslední dobou zapomenu, ale když si zaspinuju, je voda úplně jiná - měkčí, lehká, poddajná, úplně jiná na jazyku. Nedá se to nijak popsat, kdo nezkusil, neví. O zdravotním účinku těžko něco říct, ale obecně: pokud je něco chutí pro tělo (a troufám si říct, že i pro duši) chutnější a přijatelnější, bude to zcela jistě i tělu (duši) prospěšnější. Jak? To nevím. Denně tvořím realitu svými úsudky, svým vnitřním nastavením, takže do jaké míry to ovlivňuje spinovaná voda, které vypiju cca. 4 l denně, nevím. Teď ještě navíc k tomu začínám s MMS, takže o nějakém měřitelném výsledku si nedovolím nic říct.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 18 srp 2011 08:12

Není 4 litry denně trochu moc? To do sebe liješ násilím?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 18 srp 2011 09:01

pepr píše:Není 4 litry denně trochu moc? To do sebe liješ násilím?
Ráno při snídani 1/2l, dopoledne 1l, odpoledne 1,5, večer 1l. Někdy piju samozřejmě míň, ale ty tři litry jsou standardem. Nijak mi to nevadí, voda je skvělá, pokud si ji upravíš (psal jsem jinde tady), jsem zvyklý mít vždy dvě petky s křišťálkem a malým orgonitkem v lednici - doma i v práci.
Barevné bublinkové vody nepiju a ani mi nijak nechybí - voda je lepčí! :)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od am2 » 18 srp 2011 11:03

http://osz.webnode.cz - tady jsou 2 články o léčbě vodou, tam najdeš důvody proč 4 litry není přehnané
moc vody škodí, ale málo vody škodí ještě víc

rosa
Příspěvky: 59
Registrován: 18 črc 2009 11:43
Bydliště: u Prahy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od rosa » 18 srp 2011 22:03

Mám se spinovanou vodou stejnou zkušenost. Dříve jsem nedokázala vypít větší množství najednou, voda mi nechutnala a jakoby drhla v krku. Spinovaná voda je taková lehká, jemná a hladká a sama klouže do krku, moc mi chutná. Používám i krystaly křišt'álu. Doporučuji spinovat si vodu na poslední opláchnutí vlasů, taky paráda. Nevím, do jakého průměru použité nádoby to ještě funguje, na tohle používám klasický půllitr na pivo. Krásné dny všem.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 19 srp 2011 00:29

Když někdo upraví vodu spinováním pro někoho jiného. Pozná to ten druhý i když se nedozví, jestli byla upravována nebo ne? Jinými slovy... Musí si ji člověk spinovat pro sebe nebo je to objektivní?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 19 srp 2011 08:36

pepr píše:Když někdo upraví vodu spinováním pro někoho jiného. Pozná to ten druhý i když se nedozví, jestli byla upravována nebo ne? Jinými slovy... Musí si ji člověk spinovat pro sebe nebo je to objektivní?
Zkus to a uvidíš :)

líp odpovědět neumím...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 22 srp 2011 16:50

nemyslím si že by ta změna byla tak výrazná. Ale pokud by takovou vodu pil teba měsíc, mohlo by to mít nějaké znatelné účinky.

Jinak když jsme u toho. První věc co by jste měli udělat přetočit si doleva tu vodu z který se člověk skládá :D máme jí v těle 70%. Takže by to bylo dobrý vzít z gruntu ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět