Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Životní styl, potraviny...
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 22 srp 2011 17:59

Mike.Jt píše:nemyslím si že by ta změna byla tak výrazná. Ale pokud by takovou vodu pil teba měsíc, mohlo by to mít nějaké znatelné účinky.

Jinak když jsme u toho. První věc co by jste měli udělat přetočit si doleva tu vodu z který se člověk skládá :D máme jí v těle 70%. Takže by to bylo dobrý vzít z gruntu ....
Nic ve zlém, ale není to poprvé, kdy se bezelstně přiznáváš, že názor, který prezentuješ, vychází z Tvých předpokladů, nikoli z vlastní zkušenosti nebo ze zkušeností jiných. Promiň, ale to je pak jen takové plácání do větru. Nic Ti nebrání měsíc vodu spinovat, měřit, porovnávat, hodnotit a poté sem hodit výsledek Tvých bádání.
S tou vodou v těle a jejím programováním máš samosebou pravdu, pránickým dýcháním, prací s kameny či symboly se dá hodně provést, jak ale spinovat vodu v sobě samém mě nenapadá. Dost možná to ani nejde, protože to, co se při spinování děje, je výsledkem působením jistého druhu lidské vibrace přenesené na jinou vodu - jestli můžu přenést vibraci ze sebe sama na sebe sama, to mi moc logické nepřipadá...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od cardej » 22 srp 2011 20:33

Zdravím . Koucoure co říkáš pití destilované vody? Mohla by rozpouštět usazeniny- a tím detoxikovat , ne?
hezký den.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 22 srp 2011 23:21

Zdravím cardeji. Někteří říkají, že to moc zdravé není, protože se z těla vyplavují i látky, které potřebuje. Na druhou stranu www.pust.cz doporučuje právě pití destilované vody (domácí výroba pomocí destilátoru). Takže bůh ví.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od hajcman » 23 srp 2011 12:11

destilovaná voda je hladová a při půstech když tělo začne dělat pořádek a vylučovat sajrajt tak je lepší pro odstranění nečistot z těla, další věc je, že při půstu se zintenzivní chutě a většina vody je pak nevalné chuti. Nejlepší pak je pít destilovanou, demineralizovanou (třeba osmózou) nebo pramenitou vodu.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od kocour » 23 srp 2011 17:16

cardej píše:Zdravím . Koucoure co říkáš pití destilované vody? Mohla by rozpouštět usazeniny- a tím detoxikovat , ne?
hezký den.
Hezký de i Tobě :)
BOhužel, nijak Ti neodpovím, protože o pití destilované vody jsem doposud nevěděl. Její použití pro výplach při půstu je asi opodstatněné, ale podle mě má mnohem větší cenu využít úžasnou schopnost vody nést informace a použít ji v tomto smyslu - energetizovat a prolívat jí tělo co to jde: něco mi říká, že to je mnohem účinnější než pít vodu mrtvou - čili destilovanou.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od pepr » 23 srp 2011 22:18

kocour píše:než pít vodu mrtvou - čili destilovanou.
Jde o to, jakým způsobem má být živá. Co se týká struktury, prý pomůže, když se jednou nebo víckrát nechá zmrznout. Možná jsem to viděl přímo na www.pust.cz (nebo jinde ;) ).

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Alfa » 24 srp 2011 18:07

Ahoj chlapíci!
Vodu spinuji od doby, co jsem to vyčetl a chutná mi víc... Nevím jak moc to pomáhá, ale píši sem proto, že jsem se včera dodíval na ruský film Rossia cosikdesi o vodě s českými titulky. Já vůl jsem ho přejmenoval a tím jsem ztratil možnost najít odkaz. Je to naprostá bomba. Snažil jsem se najít odkaz a dát ho sem, ale bohužel, musím počkat na návrat dcerky z dovolené. Ten film určitě změní pohled a vnímání vody každého.
Je tam například co se děje s krví za dvanáct minut po vypití "správné"(nevím, jak to jinak nazvat) vody.
Z toho filmu mám dojem, že se "správná" voda dá udělat prostým slovem "Děkuji" vyslovené na vodu ve sklenici, proto se těším, až ho zhlédnete také a můžeme to probrat.
Zdravím, Alfa

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Zenko.Idane » 24 srp 2011 18:25

Ahoj myslíte tento dokument? VODA - výborný dokument (ANOMÁLIE, KTERÁ UMOŽNILA ŽIVOT!) , http://www.youtube.com/watch?v=ZAGKlT5eA5w :D

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Alfa » 24 srp 2011 19:46

Zenko.Idane píše:Ahoj myslíte tento dokument? VODA - výborný dokument (ANOMÁLIE, KTERÁ UMOŽNILA ŽIVOT!) , http://www.youtube.com/watch?v=ZAGKlT5eA5w :D
Ano, ano, je to ono :D
Díky Ti moc za ten odkaz!!!!!!

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od truthseeker » 26 srp 2011 10:51

http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 26 srp 2011 15:23

kocour píše: jak ale spinovat vodu v sobě samém mě nenapadá. Dost možná to ani nejde, protože to, co se při spinování děje, je výsledkem působením jistého druhu lidské vibrace přenesené na jinou vodu - jestli můžu přenést vibraci ze sebe sama na sebe sama, to mi moc logické nepřipadá...
http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=20&t ... it=biopole

tady sem to řešil docela dlouho.
Jinak nepotřebuješ symboly ani nic takového. Změnit spin se dá přáníml silou vůle.

Já osobně si představuju levotočivej vír. Funguje mi to dobře.
Mám už docela praxy se přetáčením lidí do jiného spinu. Funguje na jakoukoli oblast si člověk vymyslí.

Člověk může přetáčet spin vody ve všech oceánech najednou. Musí ale počítat že se to bude přetáčet jako celek, tudíž to začne na místech kde to jde nejsnáz, a místa kde je to nejhorší to nechá většinou netknuté.
Proto čím menší oblast co člověk přetáčí, tím je to důkladnější.

Dá se to aplikovat i na orgány. BTS věže a tak.

jenže oni lidi jsou stejně blbý a místo toho aby si přespinovali celej barák tak si pouze budou spinovat vodu a říkat si jakej udělali pokrok.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Mike.Jt » 26 srp 2011 15:25

nečet sem to celý ale ten směr spinování tam má nakreslenej obráceně. Ten kruh tam má pravotočivej. Jestli to testovala tím směrem asi jí z tý vody vzešly pěkný sajrajty.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od am2 » 26 srp 2011 15:49

Z textu http://karolinaloskotova.blog.cz/1108/c ... vanou-vodu :
Při snaze spinovat jsem se až zděsila, protože se mi stalo něco, co bych nečekala.
První jsem zkusila gesto rukou tak, jak to dělal pán ve filmu, čili pravá ruka dělá gesto a levá je dlaní otočená ke sklenici. Pravou rukou mi to šlo krásně, normálně a přirozeně mi to gesto ruky šlo udělat, ale cítila jsem levotočivý směr! Říkám si "Panebože, přece nebudu pít levotočivou vodu!"

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od Alfa » 26 srp 2011 17:15

Hm, copak kruh, ale vytvořila tam odkaz na článek, kterým ona sama vysvětluje mimo jiné jak poznat pravo a levotočivou spirálu. No dobře.
Ale v diskuzi pod článkem je odkaz na dalšího "odborníka", který to popisuje úplně obráceně a taky s takovou přesvědčivostí!!!! Takže vím, že nic nevím.
Máte v těch spirálách někdo fakt jasno?
Jestliže se bude cokoli otáčet, tak samožřejmě vždycky platí pravidlo, že horní polovina objektu z mého pohledu (neboli ta polovina co směřuje k čelu, nikoli k bradě, ať ležím pod autem, nebo čumím na zem) je určujícím směrem směr pohybu na nejvyšším bodě objektu. :lol: Teď jsem se fakt zapotil!
Tudíž směr, kterým se spirála v pohybu otáčí je jasné, podle tohoto pravidla nikdy nemůže dojít k omylu. Ale co rozhoduje o "pravotočivosti" spirály naprosto nechápu ani z toho, co jsem vyčetl :P
No a ta paní, která má zlé pocity po spinování vody, nemůže to být tím, že i její mozek funguje nějak převráceně - je přece levák :?:

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Spinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Příspěvek od truthseeker » 26 srp 2011 17:35

Aluška je kapacita, ale pořád blondýna, tak to podle toho občas vypadá :D
Jinak se přiznám: v levotočivosti a pravotočivosti nemám taky stále jasno.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět