Ingrediencie do HHG

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 12 lis 2010 19:37

Mike, vďaka, pokúsim sa tu vložiť nejaké foto..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2010 19:54

zkus to taky pocitově. Jestli je ti příjemný nebo ne.
!! pokud se budeš příliš strachovat jestli není rozbitý nebo nebudě dobře fungovat :D tak aby si pak neřek že ti udělá radost a fakt se rozbil :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 12 lis 2010 20:05

jak neztvrdlá pryskyřice? Co je to za nesmysl?
Jinak praskliny vůbec ničemu nevadí. Mám jich tu dost a není nic poznat. Dá se pouze teoreticky čekat menší výkon o pár procent.

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 12 lis 2010 20:32

nejaké foto som urobil, ale nejako to tu neviem zavesiť... poradí niekto? :oops:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2010 20:41

Ondřej píše:jak neztvrdlá pryskyřice? Co je to za nesmysl?
Jednou (bylo to první odlévání) to tvrdlo tak rychle, že hluboko v prasklinách byla ta pryskyřici ještě neztvrdlá. Musel sem to nechat vypéct na sluníčku.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Ondřej » 12 lis 2010 20:46

není možné... Spíš to byl výpotek, co se dělá občas na povrchu a pár dní ještě smrdí.

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 12 lis 2010 21:00

tak tu je pár foto s tými prasklinami... bol to prvý pokus... a pocitovo? no nezahodil som ich... čosi mi to nedovolilo.... :roll:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 12 lis 2010 22:55

Joannes: Mně se to zdá v pohodě, tímhle bych se moc netrápil ;) Stačí to třeba jenom trošku polít pryskyřicí a je to.

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Tauri » 12 lis 2010 22:57

Ondřej: Člověk se má snahu učit od zkšenějších, tak se ptá místo toho aby udělal něco špatně. Podivej pořád je lepší se zeptat, než se na to vykašlat a udělat to po svym. Ale dohadovat se na toto téma už fakt nehodlám ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od sophia » 12 lis 2010 23:10

To by byla škoda vyhodit, ty trhlinky jsou "zanedbatelné". Měl jsem větší a přesto to fungovalo dobře.

Stačí ověřit - http://orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t=39

Joannes
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2010 17:41

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Joannes » 12 lis 2010 23:34

ďakujem za názory.... práve ten z foto už "sedí na telke"... :P

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od hajcman » 16 lis 2010 15:41

Ondřej píše:Jasný dotazy a jasný chápání co kyvadlo ukazuje je základ. Bez toho je to lamerství... Tak zkus dávat dotazy a řekni jak to dopadlo.
dalším testováním jsem zjistil, že je velice jednoduché ovlivnit jak se kyvadlo hýbe a tím ovlivnit výsledek při dotazu...musím se hodně učit a trénovat
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 16 lis 2010 16:00

je dobré vždy se ptát několikrát. A ptát je pravda že bla bla bla. Pak není pravda že ... Atd. Aby se to muselo kevat na různý strany. Pokud např 3x ti kyvadlo odpoví na otázku stejně (významově) tak ej to asi pravda.
Hold často se stává že to blbne a např na všechno jeden čas kejve ano, pak zase na všechno kejve ne...
Někde sem čet že je dobré žádat o ochranu když kejveš. Snažím se to dodržovat. Zjistil že kyvadlo má tendenci dělat menší kraviny když předtím poprosím o ochranu ( je to výměna - ty dáš energie - oni informaci. Je snadné se napojit a tu energii ti vzít a místo toho ti strčit lež ..)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od pepr » 16 lis 2010 16:12

Kdysi jsem to s kyvadlem v jiné souvislosti zkoušel. Výsledky nic moc. Nepokračoval jsem v tom. Ale dospěl jsem k názoru, že je poměrně obtížné současně klást otázku a současně mít vyčištěnou hlavu do té míry, abych si nepřál, jak by to mělo dopadnout. Jakmile jsem něco očekával ovlivnil jsem to. Nepomohlo mi, že jsem to nechtěl ovlivnit, když jsem si vlastně přál konkrétní výsledek.

Přepokládám, že pokud hlava není čistá, pak to bude zkreslené. Pokud se na to člověk nesoustředí vůbec, pak to zase nefunguje. Jaké máte v tomto směru zkušenosti?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Ingrediencie do HHG

Příspěvek od Mike.Jt » 16 lis 2010 16:38

nevim na co by ses měl soustředit položíš otázku a vyčistíš hlavu. Když otevřeš oči vidím kyvadlo se výrazně kývaj jedním směrem. Často poznám odpověd i podle toho že v bodě Ano nebo ne projde kyvadlem přival energie. To je pak jisté a nemusím čekat až se ustálí.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět