Jak vidět orgon na vlastní oči

Jak začít, zkušenosti...
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Galliano » 11 zář 2009 20:42

No tak tohle vidět, tak bych byl docela spokojenej... :geek:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 14 zář 2009 23:45

To je jen zdání...když uvidíš, co jsi předtím neviděl. Jsi chvíli spokojený a poté máš více otázek než předtím...a třeba bez odpovědí. A spokojenost je ta tam!

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Galliano » 15 zář 2009 19:24

elekta píše:To je jen zdání...když uvidíš, co jsi předtím neviděl. Jsi chvíli spokojený a poté máš více otázek než předtím...a třeba bez odpovědí. A spokojenost je ta tam!
Vím, spokojenost je věc pomíjivá, toť úděl nás šelem tady na Zemi... Ale je to dobře, protože nebýt zvědavosti a nespokojenosti, tak bychom stále přešlapovali na místě a nikam bychom se nedostali.Takže jak to je? Být spokojený a stagnovat nebo být nespokojený a poznávat?
Myslím,že odpověď je jasná! ;)
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od elekta » 15 zář 2009 21:07

Jasná!

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od slurm » 25 zář 2009 20:51


Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Saila » 25 zář 2009 21:45

slurn: tak to je presny akorat me se teda hejbou vsechny:-D :P
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od slurm » 25 zář 2009 22:05

nasel jsem tento odkaz nasledovne-do googlu jsme zadal napr. orgonitova energie ALE DO OBRAZKU! a obevilo se spousta ruznych dobry obrazku takze vlastne stranek. takle hledam veci uz dlouho a osvecilo se to ;)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od ercecko » 30 říj 2009 17:45

no dnes jsem zazil krasnou vec... delal jsem si mobiovu civku, venku svitilo slunicko, pluly mraky, ale pak od vychodu sla hnusna celistva oblacnost, na dvore stalo nedodelane cb (jen kratke trubky atd..) a tak jsem koukal na oblohu a v myslenkach chtel po cb, aby to znicil :) a jak tak koukam najednou se mi pred ocima rozpohybovaly stribrne malinke castecky a chaoticky se pohybovaly v prostoru a pak vic a vic az sem jich videl tisice vsude okolo, naprosta nadhera,bylo predtim uplne zatahle, nikde jsem nevidel modro a pak se hned zacalo vyjasnovat a trhalo se to primo nade mnou.. tak uz jsem konecne videl orgon v poradne koncentraci, prijemny pocit.. mimo dvur toho tak moc nebylo, fakt nejvic nad tim cb, stoupalo to k obloze a bylo to vsude kolem me :) ja sem tam stal a cumel na to s otevrenou pusou :-D driv jsem si toho moc nevsimal, take jsem to bral spis jako mzitky, mozna proto, ze sem orgonu nevidel tolik na jednom miste.. ale ted mam v tom jasno a jsem rad, ze to funguje

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od kocour » 30 říj 2009 21:20

Před časem jsem narazil na videa, která zachycovala tzv. "orby" - viz. např. http://www.youtube.com/watch?v=N71PXxydjl4 nebo http://www.youtube.com/watch?v=TjZ_7edzxVg - nejsou to právě ony projevy existence orgonu? Pokud ano, pak mi to vychází, že se jedná o inteligentní formu energie, která reaguje na vyšší (pozitivní) vibrační úrovně vytvořené např. meditací, modlitbami nebo jen přítomností "dobré nálady" - takhle se to popisuje a je to i zachyceno na fotkách nebo na videu - viz. výše. Mně se tohle podařilo zachytit na vícero fotkách, ale vždy jsem to považoval za prach zachycený na čočce nebo poletující ve vzduchu, který je osvícený bleskem - takže jsem ty fotky mazal jako kazové... Ale asi jsem se mýlil. No jak budu foti dál, třeba ještě na nějaké narazím a postnu je sem :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Ondřej » 09 lis 2009 12:43

To jsou vědomý inteligence přírodního původu, v podstatě bytosti.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od kocour » 09 lis 2009 18:53

Ano, je to tak, je to vědomá inteligence. Hned druhý den po svékm příspěvku jsem zkusil orgon vidět a podařilo se. Musím ale říct, že to není to samé jako orbi.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Aerosmith » 14 lis 2009 02:05

Orgon jsem viděl už jako malý kluk. Až donedávna jsem si myslel, že jsou to jen mžitky před očima. Dnes ho vidím i při zatažené obloze. Jen mě zaráží, že ho vidím všude stejně. Jak nad TB, nebo CB tak i mimo. Teoreticky by měl ogon nad orgonitem být hustší a tvořit nějaký ten obrácený kužel nebo aspoň válec nebo chumel. Jak to vidíte vy?

danaboro
Příspěvky: 24
Registrován: 11 zář 2009 06:06

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od danaboro » 15 lis 2009 08:27

Dá se to vyfotit ?

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od ercecko » 15 lis 2009 12:47

danaboro píše:Dá se to vyfotit ?
noo myslim si ze kdyz to dokaze videt nase oko pri urcitem zaostreni, tak na to nejaka cocka bude :)

aero: no nemyslim si ze by to melo tvorit nejaky tvar, to mozna tvori a ani to nepostrehnes, ale spis by mel mit vetsi koncentraci.. treba jeden den ale na jednom miste spatrim mnoho orgonu a druhy den je jeho koncentrace mala, nebo naopak, v miste kde jsou orgonity ho ale vidim vzdy dostatek ;) jo a proti oblacnosti se da videt podle me nejlepe

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Jak vidět orgon na vlastní oči

Příspěvek od Aerosmith » 20 lis 2009 16:48

Možná projev orgonu kolem TB. Ráno rosa zmrzla v kapkách , ale kolem orgonitu se udělal led rovný a dvojnásob tlustý. Je to kolem všech šesti kousků.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://aerosmith.rajce.idnes.cz/Vlivy_orgonu/

Odpovědět