AKTIVNÍ MINI CB

Jak začít, zkušenosti...
hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 28 srp 2010 13:20

Jak už jsem psal jinde pustil jsem se do výroby aktivního MINI CB. Chtěl jsem ať je to malé skladné a hlavně funkční. Praktické zkoušky teprve přijdou tak uvidíme jak účinné to je.

Vycházel jsem z infa z těchto dvou odkazů

http://duchovno.sweb.cz/pwgen_powerwand_generator.htm

http://orgoneblues.tripod.com/outils/minicb/index.htm

Vyrobil jsem si dvouhrot, kolem něj cívku, odpory, diody. V oscilockopu si vytvořil zvukové stopy o různých frekvencích a nahrál to do MP3 přehrávače. Tím teď krmím CBčko.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od Michael » 28 srp 2010 14:18

co to dělá s oblohou když to dáš ven?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 28 srp 2010 19:23

Michael píše:co to dělá s oblohou když to dáš ven?
až budou nějaké výsledky tak dám vědět...zatím jen když to zapnu doma tak z toho mám v hlavě pořádný hučák :shock: takže to nechám až na venek ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od Ondřej » 30 srp 2010 15:35

myslíš snad PW, ne CB.
U cívky není dodržen úhel 90°, takže její účinnost je rapidně menší.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 15 zář 2010 12:46

Ondřej píše:myslíš snad PW, ne CB.
U cívky není dodržen úhel 90°, takže její účinnost je rapidně menší.
vzhledem k účelu je to CB jinak díky za upozornění
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 15 zář 2010 12:48

tady jsou obrázky z prvních testů, ale bude jich potřeba více ať je jistota

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od junak » 15 zář 2010 20:27

Ano to je ono nadhera. ;) Funguje pekne.

Bol som na vylete s jednym kuskom.Prisiel som na miesto a do par minut zacala letecka premavka.Oblacnost mizla ostaval etse hmlity zavoj.Tak som vytiahol kusok na pekne miesto aby sa vynimal a odrazu zmizlol aj zavoj a krasna obloha slniecko teplo hrejive predtym zima.Co sa dialo potom pekna ukazka.Okamzite nasadenie strazcov neba v tu minutu.
Najprv sa cez najvacsiu modru "dieru" prehnalo obrovske monstrum nizko letiace a styrmi ciarami dymiace teda ten toho daval vela do ovzdusia.Takto sa zoparkrat prehnalo este niekolko mensich rozne modely az nakoniec male nedostatky dorazali rychle mrchy z jednym vyduchom.V prvom rade zaplatat orgonovu dieru a co odnesie dalej uz je hracka.Presnost nevidana ako sa triafali.Sťa by na dialkove ovladanie fičali no zaujimave.

Par otazok ktore ma zaujimaju.

1. akoze sa ich zbehne na urcite miesto hned niekolko to nechapem.Nemozu to byt dopravne lietadla prepravujuce ludi lebo toto islo priamo na ciel,Proste presne cez tie diery.Ak su to teda lietadla len na tento ucel tak co lietaju stale vo vzduchu?Odkial hned priletia?Nezda sa mi to je tu nejaky figel?Mozno pouzivaju premiestnovanie nejau teleportaciu z bodu a do bodu b lebo to vypada ako keby sa zrazu zjavili len tak odnikial.Odkial?Mozno to maju vo vzduchu?

2. Vzdy ked kusok "zaciti" lietadlo zacne okamzite naberat zvysovat energiu castice za zrychluju a aj mnozstvo pribuda.Mam namysli orgonove castice.Preco?
Mozno kvoli tomu ze na to miesto posielaju viac DOR a preto kusok vyraba zas viac POR az pokial ho chudinku neprevalcuju lietadla a DOR ziarice?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od pepr » 17 zář 2010 15:49

Někde v jiných souvislostech jsem četl, že to, co vypadá jako letadlo, ve skutečnosti nemusí být opravdové letadlo, ale něco jiného, co se vizuálně a případně i zvukově maskuje jako letadlo. Někteří tomu říkají UFO, ale spíš je to UFO jen pro neznalé. Zdá se, že existují antigravitačně poháněné létací stroječky a to maskování je zase provedeno "holografickými" technologiemi. Spekuluje se, že něco takového bouchlo i do dvojčat 11. září 2001.

Pokud něco takového existuje, není důvod se domnívat, že by to "zrovna nad ČR?" nemohlo lítat.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od am2 » 17 zář 2010 19:04

někteří (třeba Petr Chobot...) psali o bezhlučných či velmi málo hlučných černých vrtulnících.
(konkrétně Petr Chobot po nějaké droze může vidět cokoliv, ale myslím, že to není ojedinělý zážitek)

měl jste tady někdo zkušenost nebo slyšel jste o tom někdo, kdo třeba brouzdáte na zahraničních orgonitových fórech (bezhlučné nebo velmi málo hlučné vrtulníky?)

aby byl vrtulník bezhlučný, to by bylo divné... to by opravdu muselo být maskované pozemské nebo nepozemské UFO,

nebo by to podle mě mohl být "průzor" do 4. dimenze:
Něco, třeba orgonit či sílu vyzařující člověk, udělá "průzor" (oblast s energií), ve které se mohou prolínat 3. a 4. dimenze, a pak útvary z 4. dimenze mohou vystupovat v této oblasti a jevit se jako by byly skutečně hmotné, i když ve skutečnosti by to byly "jen" útvary náležející do 4. (astrální, snové, představové) dimenze. To by také mohlo vysvětlit věci, co vypadají dokonale jako vrtulník, ale nedělají hluk. Ale toto asi nebude, v tomto případě by tam mohla asi být i ta "zvuková stopa", podobně jako třeba snu nebo v představě.

Tato myšlenka o "průzoru" mezi dimenzemi mě prvně napadla, když jsem slyšel vyprávění o tom, jak se některým ezoterickým lidem objevují např. na obloze UFO a pak zase na místě zmizí. Napadlo mě, jestli to není třeba takto, jestli ty UFO lodě tam ve skutečnosti hmotně nebyly. (Mám na mysli tady to objevování se a mizení UFO lodí na místě, nemám samozřejmě na mysli, když nad městem proletí letka UFO).

Ani nevím, jestli je to pozitivní myšlenka chránicí před tím, abych nebral astrální úkazy za opravdové a cenné,
anebo jestli to byla negativní myšlenka, která mě měla tenkrát odradit od víry v hodnotu pravost příhod o zjevení a mizení UFO na nebi. To nevím...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od Mike.Jt » 17 zář 2010 22:55

dsot zajímavý pohled. Myslim že pravda bdue asi někde uprsotřed. Na srazu jsme byli vystaveni jak vlivům moderní techniky, tak jsem se setkali s něčím co an tom místě je už dlouho a jen hlídalo svuj prostor. Myslím že orgonite může člověka nabít tak že je schopen vidět věci které tu jsou ale nejsou normálně vidět.

Ovšem ufo podle mě jsou spíš vojenské technologie a řekl bych sem že jsou hmotné.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od Ondřej » 19 zář 2010 12:20

Chobot neříká nic novýho. On to ale čte na internetu, jako ostatní a pak mezi svýma fandama dělá chytrýho a ti na něj hledí s otevřenou pusou. Co jsem zatím viděl videa s ním nebo něco četl, nedozvěděl jsem se vůbec nic novýho co by už někde nějakou dobu nebylo na netu. Řekl bych, že mezi přednáškama sedí furt na netu a čte :) Vrtulníky s takovou technologií skutečně existují a nemám to jen z netu...

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 30 zář 2010 11:14

Přemýšlel jsem nad jednoduchými vylepšeními orgoníků a vzal jsem si příklad z experimentů Dr.Masaru Emoto. Měnil vodu jen tím, že na láhev napsal slovo. To samé přece musí jít i u orgoníků. Rozhodl jsem se použít geometrický tvar jako je květ života.

Obrázek

tady je výsledek

Obrázek

Další možnost vylepšení přes SBB spirály a Mobiovy cívky. Tak jsem zkusil v kombinaci s krystalem. Snažil jsem se o maximální vystředění krystalu uvidíme až to bude zalito se šponama.

Obrázek

ještě nemám zalito v pryskyřici, ale na Loohanových stránkách jsem narazil na zmínku, že do orgoníků dává lístky se slovy JESUS HELP nebo něco v tomto smyslu, už nevím přesné znění, ale myslím, že je to levná varianta vylepšení. Otázka je kamým způsobem to zesílí nebo změní prodění energie.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 11:35

uvažoval sem zalívat programování do orgonitů ale nakonec sem si to rozmyslel protože pak se jejich program endá změnit. nebo velice obtížně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od hajcman » 30 zář 2010 11:37

už jsem to u toho Loohana našel Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: AKTIVNÍ MINI CB

Příspěvek od sophia » 30 zář 2010 16:22

jsem zase viděl kdysi, že někdo stříhá do TéBéček papírky "love, peace, money, power..." :)

Odpovědět