"Octárna" - zkušenosti

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od cardej » 19 čer 2011 14:17

Dnes 13.05- prší- temná mračna nad domem."Octuji" půl litru osmi procentního octu na chodník před domkem.opět
ocet na chodníku bublinkuje. deset minut a déšt začíná být drobnější. Výpary octa jakoby rozředili oblačnost přímo nad místem kde byl ocet vylit. Ve 14.05 déšť přestal a nad místem kam byl vylit ocet se mračna rozředila a utvořil se kruh o průměru cca 500 m modré nebe. Dál opět tmavá mračna. Foto pošlu jakmile to dostanu do počítače.
Hezký i když podmračený den v místě octování už i vysvitlo slunko...

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Alfa » 19 čer 2011 18:15

Jojo, dnesky byly příznivé podmínky na octování, také mi to nedalo a ukradl jsem mamce zbytek octa a šup s ním ven na pekáč s ručníkem. Bylo ho jenom 1/4 litru. Co čert nechtěl, tak prej musím udělat k obědu salát s octovou vodou :P
Zuřivě jsem dumal, jak z toho ven a napadlo mne použít místo octa kyselinu chlorovodíkovou (HCl). Tož jsem to namíchal s vodou a cukrem a mamča si pochvalovala, jak je dneska dobrá zálivka :D
Sice bylo octu venku málo, ale přesto byl vidět účinek. Všude dokola navrstvená a totálně zatažená obloha, ale nad barákem to vypadalo, jako když do oblohy vmáčknu obrovský lavor. Bylo to celý takový uhlazený a jednolitý.
Je to velmi zajímavé, tady tyhle pokusy. Nejvíc se mi líbil ten chlap na videu, co měl na parapetu okna ocet v nádobě a pral do toho větrákem proud vzduchu přes otevřený okno... :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 19 čer 2011 18:57

mazec mazec, asi tejden jsem byl bez netu, a ted si to tu ctu a je to parada, fakt me to bavi a rehtam se nad nasimi prispevky a nejvetsi narez je v tom, ze to spolehlive funguje. Jo uz mam nalepku magor pekne dlouho, kdyz jsem vytahl naposled octovou nadobku a zacal pobihat po dvorku na grilovacce a rozstrikovat ocet tak me lidi uz definitivne odepsali, ale cooo :D

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od pepr » 19 čer 2011 21:09

cardej píše:Ocet začal silně bublinkovat skoro až pěnit. Nezkoumal jsem proč.
Jen bokem... Z čeho je ten chodník? Nemohly tam být v nějaké formě kousky vápence?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Alfa » 19 čer 2011 22:08

pepr píše:
cardej píše:Ocet začal silně bublinkovat skoro až pěnit. Nezkoumal jsem proč.
Jen bokem... Z čeho je ten chodník? Nemohly tam být v nějaké formě kousky vápence?
Ahoj chlapi, jasně že je v chodníku zásaditý minerál. To si pak ocet jenom chrochtá a reaguje bouřlivě se zásadou. Taky si myslím, že tam bude vápencová složka.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kocour » 20 čer 2011 18:10

Cement jakožto pojivo všech betonových dlažeb je vyráběn vypalováním těženého vápence, takže reakce s kyselým prostředím je nasnadě.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 18:41

Tak samozřejmě, politím betonu kyselinu hezky zneutralizujete a když za nějakou dobu vykouknete a je čistá obloha, poněvadž pohyb vzduchu pásy chemie unese jinam, potom jásáte, že to funguje, jako většina lidí :mrgreen:
Zkoušel jsem to 3x a s nulovým efektem. Příště nezapoměňte sledovat i snímky z družice s pohybem oparu...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 22 čer 2011 20:48

Hmm tak to jsi vzácná vyjímka Ondřeji. Jak by potvrdila i gifterská síť ve Sloveniji, kde jsou s kombinací ocet-orgonit zase o něco dál a vyvíjejí spoustu inventivních a docela "funky" zařízeníček" a hlavně - reportujou fantastické výsledky.
;)

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 23 čer 2011 17:30

apropó... všem Octářům něco pro inspiraci. Když píšu že jsou Slovinci o něco dál v octování... tady máte link na jednu efektivní, přesto hodně "funky" vypadající mašinku. Ale hlavní je... funguje ! ;)
http://prepovedano.org/index.php?option ... &Itemid=26
Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2011 19:13

Tak to je pěkně dementní nápad :lol: Jaký má ten hadr povrch? Půl metru? Proč radši nekoupí dětskej bazének a nepřehodí pár hader přes jeho okraj? Nespočítají si že budou mít cca 30x větší plochu a bez vymýšlení hromady kktin+elektrika?? Že o odpar se postará průvan? Že za bezvětří se budou páry stejně plazit po zemi i s větráčkem?

Tak tady vidíme typický příklad ovoce mysly, která je už úplně odvedená mimo realitu a racionálno, kritický myšlení... Nedivím se, že zrovna oni slaví "ohromný úspěchy".

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 24 čer 2011 22:21

Hehe mě tyhle věcičky připadaj vtipny. Někdo měl hodně energie a spoustu času. Proč né žejo. Já bych to nedělal mě stačí asfalt a rozprašovač :D Ve Slovinsku působí jeden takovej gifter, Miran Vučko.. modifikoval Croftův CB tak, aby působil hlavně na HAARP.. inspiroval se torzní variantou Laotzu, ale nemůžu z něj vypáčit podrobnosti. Že prej to nemůže dát public páč by pak NWO zblejsklo v čem je zakopanej vejr a už by mu pak nefungoval tak efektinvě. Chjo.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od vlady » 25 čer 2011 05:34

A na tu torzní variantu Laotzu existuje nějakej odkaz ? Tady taky máme chytrý lidi.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od kozma » 25 čer 2011 15:31

Ano ano, tady je link: http://www.orgonitemoksha.co.uk/Torsion.htm

řekl bych ale, že princip torzního uspořádání trubek CB bude nejsilněji fungovat u této vodní modifikace CB:
http://www.baligifter.org/blog/uncatego ... buster-wcb
Bali gifter u mě má velký respekt a myslím že jeho tvrzení o větší účinnosti vodního indukčního CB, kde odpadá potřeba krystalů v trubkách, a naopak přibývá potřeba CB orgonitové báze bohatší na krystaly, je opodstatněné.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Alfa » 25 čer 2011 17:16

Zdravím Kozmo,
ten spodní odkaz vypadá velmi dobře!
Toto je kousek přeložený translatorem. Prosím tě, co je to za materiál ten "orgonite"?
(Tam by měl být dost orgonite ve vodě k neutralizovat DOR tažený z oblohy.
To je nalezené , že zařízení pracuje mnohem víc silně jestli voda je cirkulovat během operace ( malého čerpadla akvária pracuje dobře).
Nemohl bys ten celý článek přeložit do srozumitelnější řeči? Byl bych moc vděčný. Osobně bych tento model postavil za pár dní i s čerpadýlkem a začal testovat.
Ahoj, Alfa

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: "Octárna" - zkušenosti

Příspěvek od Mike.Jt » 25 čer 2011 23:45

I have sealed the bottom end of each pipe with a non-conductive material and insulated the portion of the pipe that is in contact with the water.

Insulation may be by electrical or duct tape, plastic bag or paint; whichever is the most practical.
Tohle je tak jidá věc k přeložení. Jinak to vidím taky dobře, to stočení trubek CB pomůže nasávání orgonu. Jen nemůžu zaručit jestli to otáčej správně. Skoro se mi zdá že by to mělo bejt točený na druhou stranu.

Jinak ta voda by byla super. I když ono je to jedodučí. Prostě strčte CB do potoka nebo jezírka.
Jen bych nedoporučoval v tom se pak koupat.
CB by měli mnohem větší výkon kdyby byl nějakej odvod při nadbytku DORu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět