TW trinity wand

Jak začít, zkušenosti...
Odpovědět
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od kocour » 15 led 2012 22:59

kolosjackos píše:ted instalateri pouzivaji "lechkoblechove" trubky, hroubka steny stejna jak u medi a cena asi neporovnatelna. zitra se informuju jaky nejvetsi prumer se da sehnat.
na spravnou rezonanci asi treba tenke steny, co ja ted udelam s temi lesenarskymi trubkama :lol:
tak v tom případě si pořiď trumpetu nebo raději tubu, má větší průměr, a začni cvičit :)
sice nemám dechovku moc rád, ale je fakt, že hudba, jak všichni víme, je prostředek pro pozdvižení ducha, čili vibrací!
beze srandy.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 16 led 2012 00:18

kolosjackos píše:ted instalateri pouzivaji "lechkoblechove" trubky, hroubka steny stejna jak u medi a cena asi neporovnatelna. zitra se informuju jaky nejvetsi prumer se da sehnat.
na spravnou rezonanci asi treba tenke steny, co ja ted udelam s temi lesenarskymi trubkama :lol:
Ja to chapem tak, ze hrubka steny trubky by mala byt minimalna alebo hrubsia, aby splnila tento ucel. Nejedna sa o nejaky ton rezonancie alebo take nieco, ale aby spolahlivo usmernila prud orgonu. Mam odpozorovane, ze u medi staci cca 1 alebo 1,5 mm hrubka steny a funguje to OK.
Ked som pouzil zelezne pozinkovane trubky, tak hrubka steny bola odhadom 3 mm a fungovalo to OK. Teda nie je dovod, aby nefungovala hrubsia stena.
Lesenarske som neskusal, teda neviem sa vyjadrit. Mozes byt prvy, kto to skusi a dat nam vediet. :)
Myslim, ze fungovat by mali, skor by mi tam vadila ta farba a povrchova uprava.
V zasade som sa vsade docital, ze "any metal works". Teda funguje hociaky kov. Ale niektory kov sa na dany ucel hodi lepsie (vlastnosti ako vaha a podobne) a niektory menej dobre.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 15:51

Možna jeste jedna otazečka??...:-)
Z jakeho duvodu se to nakonec balí do Al folie?
Diky
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 16 led 2012 16:41

To vie asi iba Dragon Al (autor) :)
Ja odhadujem, ze by to mohlo chranit vnutro od zeminy. Mozno to ma nejaky vplyv na obeh energie - vzhladom k mobiovej cievke, mozno to robi nejaku "torznu" membranu medzi zemou a vnutrom (ako je uzavretie rurky vo WCB).
Pre mna je hlavne, ze to funguje. :)
Vzdy sa da ist dalej a mozno tu niekto hlbkovo pochopi, v com je to, ze to takto funguje a spravi este lepsi design.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 19:08

Tak jsem se do toho dnes dal....jelikož mam zbytky CU-28 z WCB, tak jsem se rozhodl tento material zdelat :-)
Spodní vička jsem priletoval.....jsem ani netusil, jak je to jednoduche....stači PB hořák :-)
Orgobit již v trubkách tuhne, pekne je to rozpálí :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 19:17

Zde pár slibenych fotek :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a destilka je mezi TBčkama, tak to snad bude stacit...
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 19:23

Až to bude hotové, muže to stát zatím jen tak venku na zemi??.....Puda je trosek zamrzlá a kopání by mi vzalo tolik síly jako na vyrobu dalšího TW :-), Na zimu do destilky dám sul a vrvhní vícka udelam sundavací a zastam dací :-) abych tam treba mohl dát i čerstvou vodu.......

V jakem kruhu by mely byt TW od sebe???
Až dodelam zbytky CU, zkusim nekdy až bude teplo např. okapove roury(ty slabší:-)), krere proletuji a zakopu to......to me vyrazí z bot :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 16 led 2012 20:24

Vyzera to dobre. :)
Orgonit nechaj poriadne vyschnut a zatuhnut. V rurkach ako keby tuhol pomalsie. Odporucaju do druheho dna.
Ja som rurky spajal az ked som mal kazdu naplnenu a zhora zazatkovanu.
Su spojene hlinikovou paskou? Zda sa mi nejaka hneda. Moja ma povrch podobny ako alobal (ako v navode).

Fungovat to bude kdekolvek. Aj na zemi. V zemi to ale ide ovela lepsie. Skoda, ze si nezvolil vacsi priemer rurky.
TW mi pripada ako ziarovka. Miestnost mozes osvetlit bud jednou silnou ziarovkou, alebo viacej slabsimi.
Ja mam 3 s priemerom 28mm (tie mam vnutri) a 2 s priemerom 1 palec (zakopane). Az neskor som si uvedomil, ze treba vacsi priemer. Napriek tomu to funguje. :)
Prax mi ukazala, ze tie vonku zakopane robia vacie divadlo, ako tie co mam dnu.

Gratulujem a drzim palce!
:)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 16 led 2012 20:52

sysel píše:Až to bude hotové, muže to stát zatím jen tak venku na zemi??.....Puda je trosek zamrzlá a kopání by mi vzalo tolik síly jako na vyrobu dalšího TW :-), Na zimu do destilky dám sul a vrvhní vícka udelam sundavací a zastam dací :-) abych tam treba mohl dát i čerstvou vodu.......

V jakem kruhu by mely byt TW od sebe???
Až dodelam zbytky CU, zkusim nekdy až bude teplo např. okapove roury(ty slabší:-)), krere proletuji a zakopu to......to me vyrazí z bot :-)
Cital som pribeh, kde mal chlapik 6 TW priamo v jednej krabici a spravilo to burku z bleskami a hromami.
Resp. nechapal co sa vonku deje, ked bolo tak sucho a potom zistil, ze ma v schranke zasielku. Vies tie americke schranky pred domom. :)
Rozmiestnit ich mozes podla pocitu. 10 - 15 metrov od seba, alebo experimentovat.
Nad okapovou rurou som zacal uvazovat tiez. Ak by to fungovalo mohlo by to byt ultra. Tam ale nemam istotu v hrubke steny, ci by to stacilo. Treba skusit. Zatial ale odskusaj o com to je. Postupne a opatrne. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 23:08

Jo, ta paska není aluminiová :-), je zatim jen regulační, aby ty tri trubky staly u sebe, pri tvrdnutí orgonitu...Je to obyč páska....zitra jde dolu..:-)
Je videt, že jsi jako ostříž :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 00:18

Ahoj, ještě jeden dotaz. K té mob. civce. Má se na to použít jedno žilový izolovány drát. Má být pletený? Víš ten měky jako z prodlužovaku? Je lépe ohebny. Dík
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 01:16

sysel píše:Ahoj, ještě jeden dotaz. K té mob. civce. Má se na to použít jedno žilový izolovány drát. Má být pletený? Víš ten měky jako z prodlužovaku? Je lépe ohebny. Dík
Pouzivam jednozilovy. Pekne sa podda, uvidis.
Ked vyrobis prvu TW, dalsie uz pojdu ako na beziacom pase a po pamati. :)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 01:20

sysel píše:Jo, ta paska není aluminiová :-), je zatim jen regulační, aby ty tri trubky staly u sebe, pri tvrdnutí orgonitu...Je to obyč páska....zitra jde dolu..:-)
Je videt, že jsi jako ostříž :-)
Myslel som si to, ale nedalo mi :).
Teraz mas 3 EP. Cital som, ze ked dali EP opacne (orgonit dole) do fontanky na dvore, ze uz to samo o sebe malo ucinok na pocasie. Zmiernovalo burky a podobne. :)
Ja ked som ich mal len takto v garazi na zemi (ale 6 na 2 TW), tak sa vonku rozjasnilo. Mal som pocit, ze uz toto ma nejaky vplyv.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: TW trinity wand

Příspěvek od sysel » 17 led 2012 12:02

ahoj, takže na tu mob civku mohu použít třeba zvonkový drát? To se mi stejně zdá jako moc tvrdý drát na to omotani těch trubek. To mě pořád nejde do palice:-), stále spíš vidím ten jedno žilový kablík pletený, než tuhý drát.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: TW trinity wand

Příspěvek od anton2 » 17 led 2012 13:58

Ja som tam dal nieco ako zvonkovy drat. V izolacii je len jedna tenka (asi 0,5 mm) zilka. Dokonca som zistil, ze je len dolezite aby bol vodivy a nemusi byt ani z medi. Na 2 TW mam drat, ktoreho kov nevyzera ako med a funguje to. Meral som skusackou, ze generuje skrat :).
Neviem ci viaczilovy funguje. Mozno ano. Ide tam asi o to, aby vznikla chaoticka energia, ktora posobi na TW a tym ju nabudzuje dalej.
Tu je napriklad video, ako sa robi mobius coil http://www.youtube.com/watch?v=xLxxre80oQE
Alebo tu http://www.ryanmcginty.com/orgone/mctutorial.htm

Najlepsie bude, ked pojdes podla toho navodu, ktory je k TW.

Odpovědět